Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 13:04)
As is MD turiu tik viena ruba - si megztuka http://www.massimodu.....BKNIT+SWEATER, tai nieko gero negaliu pasakyti, issitampes kazkoks ir burbuluojasi ax.gif Buvo pirktas uz pilna kaina (tiksliau gavau dovanu), bet noriu pasakyti, kad jis tikrai nepateisino toookios kainos schmoll.gif

O del tavosios Blythe...gal tu ja viena devejai, ta prasme, nieko nebuvai ant virsaus uzsivilkusi, tai del  to jai nieko nenutiko...nes as tai buvau uzsidejusi megztuka smile.gif



Dideja, ir as turiu toki vieninteli megztuka is MD bigsmile.gif Pirkau su didele nuolaida, tai man jis visai pateisino ta kaina uz kuria pirkau ax.gif Nesakiau, kad ten viskas tobula kokybes prasme, tik bendro stiliaus prasme mirksiukas.gif

Tu teisi, as Blythe tik viena devejau, be jokiu svarku ir megztiniu, gal del to kol kas gerai issilaike g.gif
Atsakyti
Ne tik blythe taip issitampo, dar turiu ta spalvota papugine silkinuke, tai irgi svarka ant virsaus uzsivilkau ir ties pazastimis patempta liko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 11 rugsėjo 2013 - 12:28
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 13:25)
Dideja, ir as turiu toki vieninteli megztuka is MD bigsmile.gif Pirkau su didele nuolaida, tai man jis visai pateisino ta kaina uz kuria pirkau ax.gif Nesakiau, kad ten viskas tobula kokybes prasme, tik bendro stiliaus prasme mirksiukas.gif





Na geras, cia del to megztuko biggrin.gif Daug vienodu rubu atrastume, pasirodo, pasiknaisiojusios viena kitos spintoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri turite tokį sijonuką? Įdomu kokia ilgio jis? g.gif ir kaip su dydžiais?
http://factory.jcrew...~~~~~/03810.jsp
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 13:25)


Tu teisi, as Blythe tik viena devejau, be jokiu svarku ir megztiniu, gal del to kol kas gerai issilaike g.gif


tikrai del to smile.gif drinks_cheers.gif
as ta pirmaja Blythe , kur buvau pirkusi Tall dydi ir per ilga buvo, tai ja devejau syki pries parduodama, bet nieko ant virsaus nebuvo vilkta, tai su ja viskas ok buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 13:30)
Na geras, cia del to megztuko biggrin.gif Daug vienodu rubu atrastume, pasirodo, pasiknaisiojusios viena kitos spintoje lotuliukas.gif


Aha mirksiukas.gif Turiu dar metinius batukus is yoox, labai fainuciai wub.gif O tau jie tiko?
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 13:51)
Aha mirksiukas.gif Turiu dar metinius batukus is yoox, labai fainuciai wub.gif O tau jie tiko?



thumbup.gif biggrin.gif

tiko ir man 4u.gif

Rubu , tai galeciau uzeiti i tavo spinta pasirinkt, o va avalynes jau dydziai nebetiktu, as ne puses pedos i tavaja neikisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 14:01)
thumbup.gif  biggrin.gif

tiko ir man 4u.gif

Rubu , tai galeciau uzeiti i tavo spinta pasirinkt, o va avalynes jau dydziai nebetiktu, as ne puses pedos i tavaja neikisciau biggrin.gif


Kad mano peda irgi nestandartine doh.gif

Dar noreciau Jcrew megztuko tipio kaip tavo prie tu batuku ax.gif Bet nezinau, ar dar yra sansu pagauti ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 14:05)
Dar noreciau Jcrew megztuko tipio kaip tavo prie tu batuku ax.gif Bet nezinau, ar dar yra sansu pagauti ji g.gif


Apie koki megztuka tu kalbi g.gif

Apie sita http://www.jcrew.com...mp;bmUID=k0yBbp. ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 rugsėjo 2013 - 13:14
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 06:09)
O Tau, taip suprantu, valykla turi grazinti pinigus uz sugadinta ruba?


Nieko negrazino, sake pati isterliojau vynu ar kazkuo panasiu, del to tie plemai ir atsirade, nors tikrai atsimenu kad tokiu demiu nebuvo... ypac per visa drabuzi: ir nugaroje ir priekyje. Be to, nesiau i valykla uzsienyje, tai teisybes dideles ir negalvojau, kad is ju sulauksiu doh.gif pinigai i bala..
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 11, 14:23)
Nieko negrazino, sake pati isterliojau vynu ar kazkuo panasiu, del to tie plemai ir atsirade, nors tikrai atsimenu kad tokiu demiu nebuvo... ypac per visa drabuzi: ir nugaroje ir priekyje. Be to, nesiau i valykla uzsienyje, tai teisybes dideles ir negalvojau, kad is ju sulauksiu  doh.gif pinigai i bala..


blink.gif na nieko sau...kaip tik galvojau, kad uzsienyje tokie dalykai labiau civilizuotai sprendziami....

Man valykloje pries keleta metu sugadino pukine striuke...striuke sviesi buvo, tai jie bevalydami kazkokiu demiu privare...pervalinejo dar kelis kartus, o striuke vis tamsejo...kreipiausi i vartotoju teises, inspektore apziurejo ir valykla privalejo man grazinti pinigus...tiesa, 50 Lt maziau , nei buvo moketa, uz nusidevejima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 13:36)
kreipiausi i vartotoju teises, inspektore apziurejo ir valykla privalejo man grazinti pinigus...tiesa, 50 Lt maziau , nei buvo moketa, uz nusidevejima smile.gif


Dziugu, kad bent jus atgavote teisybe. As nebeturejau jokiu cekiu, nieko, nezinau kaip irodyciau kad butent tas valytojas man silkinuke sugadino.. ypac kai pastebejau ne is karto, nes vienu metu 5 rubus nesiau ir per daug ju neapziurinejau doh.gif
Atsakyti