Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 06, 21:58)
Manau tiks. Nes jis virsuj laiswesnis. Ir apskritai jo dydis toks gan universalus...



QUOTE(inga_ @ 2013 10 06, 22:07)

Papildyta:

o aš manau, kad bus didokas pilnai usa6 pakaktų ax.gif , jau man su  90 cm laisvokas usa4 ax.gif

aciuks.gif aciuks.gif Aciukas.. Bandysiu jamt smile.gif
Atsakyti
Inga, o koki turi dydi to boxy boy megztinio? As jau seniai i ji ziuriu, bet vis neapsisprendziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 06, 22:07)

Papildyta:

o aš manau, kad bus didokas pilnai usa6 pakaktų ax.gif , jau man su  90 cm laisvokas usa4 ax.gif


Inga, as galwoju, kad kokonui daugiau itakos turi klubu apimtis nei krutine. Krutine ir peciu juosta sio paltuko, kiek pamenu, yra laisvesne, ty jis nera taip prigludes, kaip paprastai buna paltukai ties krutine, peciais. O vat klubai bisk siauriau. ... Uz mane 2d smulkesne mergina matawosi 4d kokona ir sake galejo drasiai ir si dydi tureti. O man reikalingas 6d. Taip iseitu 8d su 94 irgi butu tinkamz. O siaip gi nemazai merginu pawasari kokona pirko, pakomentuokit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 06, 22:17)
Inga, o koki turi dydi to boxy boy megztinio? As jau seniai i ji ziuriu, bet vis neapsisprendziu ax.gif

žiauriai jis man patinka, wub.gif wub.gif
tik va alėjos.lt berods įdėta foto ir pabijojau, kad rašė, kad didintas, tai pasiėmiau xxs ir aš tai jis man nėra toks laisvas ax.gif šiaip mano matmenims reiktų xs tai dabar gal mėlyna bandysiu dar.
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 06, 22:51)
žiauriai jis man patinka,  wub.gif  wub.gif 
tik va alėjos.lt berods įdėta foto ir pabijojau, kad rašė, kad didintas, tai pasiėmiau xxs ir aš tai jis man nėra toks laisvas ax.gif  šiaip mano matmenims reiktų xs tai dabar gal mėlyna bandysiu dar.


Na, taip, juk jis ir turi buti boxy, tai xs butu pats tas mirksiukas.gif Bet kiek pamenu Aleja.lt rodesi su merino megztuku, o tu kalbi apie kasmyrini. Tai gal apie skirtingus kalbam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 06, 22:56)
Na, taip, juk jis ir turi buti boxy, tai xs butu pats tas mirksiukas.gif Bet kiek pamenu Aleja.lt rodesi su merino megztuku, o tu kalbi apie kasmyrini. Tai gal apie skirtingus kalbam g.gif

ne ne ji dar anksciau rodesi su grazuoliu kasmyriuku, ir matmenukus, tai ten berods pažastukai nemažai cm buvo nurodyti, tai ir sudvejojau dėl to xs ir xxs
tai žinau, kad jis toks turi laisvas kristi, tik pabijojau, kad tie šonai nekabėtų labai tai ir pasiėmiau xxs, bet jis man lengvai laisvas, aišku, norėčiau daugiau to laisvumo, na nieko sekantis dydis manau tiks biggrin.gif xs tongue.gif
Atsakyti
Man Jcrew dydziai kazkas is kosmoso srities.. Gal paprotinsit 4u.gif
Mano matmenys: 86-65-88 ( tik ne pati krutine didele, greiciau krutines lasta platesne ir peciai ne is siauruju). Kokius dydzius reiktu imti megztuku ir pvz. sijonu/kelniu? Ar viskas labai individualu ir kiekvienas modelis skiriasi savo ismatavimais? Busiu labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
va suradau alėja. lt duotus matmenukus apie tą kašmyriuką rugpjūčio viduryje ax.gif

As 83 per krutine
Megztuko ismatavimai:
Per krutine 48,5
Ilgis nuo kakliuko nugaroje per vidury 56,5
Rankove nuo petuko 51

tai va ir susiparinau, kad 48,5 cm krutinė megztuko, vien dėl to ir čiupau xxs, bet sekantis bus tikrai boxy boy xs, ar netgi imsiu savo S thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 06, 23:49)
Man Jcrew dydziai kazkas is kosmoso srities.. Gal paprotinsit 4u.gif
Mano matmenys: 86-65-88 ( tik ne pati krutine didele, greiciau krutines lasta platesne ir peciai ne is siauruju). Kokius dydzius reiktu imti megztuku ir pvz. sijonu/kelniu? Ar viskas labai individualu ir kiekvienas modelis skiriasi savo ismatavimais? Busiu labai dekinga uz pagalba  4u.gif

čia daug kam kosmosas pradžioje lotuliukas.gif j.crew
manau priklausomai nuo modelio megztukai xs arba jei didinti tai xxs reiktų
sijonukų ir kelnes manau 0 arba net ir 00 priklausomai ką jūs esate čia išsirinkę
nes šiaip dar ir ūgį parašykite merginoms, rytoj jums čia prikomentuosj.crew fanės smile.gif mirksiukas.gif
aišku čia reikia kiekvieną va rūbą atskirai klaust, nes va perki atrodo ir žinai savo dydį, bet koks naujesnis modeliukas ir susimėtai dėl dydžio ax.gif ax.gif
labai jau smulkutė esate blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 06, 22:58)
va suradau alėja. lt duotus matmenukus apie tą kašmyriuką rugpjūčio viduryje ax.gif

As 83 per krutine
Megztuko ismatavimai:
Per krutine 48,5
Ilgis nuo kakliuko nugaroje per vidury 56,5
Rankove nuo petuko 51

tai va ir susiparinau, kad 48,5 cm krutinė megztuko, vien dėl to ir čiupau xxs, bet sekantis bus tikrai boxy boy xs, ar netgi imsiu savo S  thumbup.gif  wub.gif
Papildyta:

čia daug kam kosmosas pradžioje lotuliukas.gif  j.crew
manau priklausomai nuo modelio megztukai xs arba jei didinti tai xxs reiktų
sijonukų ir kelnes manau 0 arba  net ir 00 priklausomai ką jūs esate čia išsirinkę
nes šiaip dar ir ūgį parašykite merginoms, rytoj jums čia prikomentuosj.crew fanės smile.gif  mirksiukas.gif
aišku čia  reikia kiekvieną va rūbą atskirai klaust, nes va perki atrodo ir žinai savo dydį, bet koks naujesnis modeliukas ir susimėtai dėl dydžio ax.gif  ax.gif
labai jau smulkutė esate blink.gif wub.gif


tikiuosi sedesite, kai perskaitysite koks ugis: 177cm prie tokiu ismatavimu lotuliukas.gif

aciu drinks_cheers.gif
visko daug, pakolkas tik perziuriu, susinervinu, kad nezinau koki dydi imti ir palieku viska iki kito karto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 06 spalio 2013 - 23:02
Kad jau nesimiega, tai ikeliu ir foto boxy megztuko. Pakartoju.. Ryte isimsiu smile.gif
Necituokit foto.
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti