Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Parachutes @ 2013 09 10, 20:52)
O kodel jus taip galvojate, as nemanau kad tuos megztinius bandys sukeltomis kainomis pardavineti isparduotuveje. Reikes tik dar sumoketi uz komisini ir siuntima.


tiesiog man taip atrodo rolleyes.gif bus kas uz tiek pat parduos, bet bus ir kas nepraleis progos uzsidirbti,na bet pagyvensim - pamatysim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 10, 21:48)
nu joo  verysad.gif tiek tai jau nera mazai, reiskias apsimoka tik su -40% Off pirkti ir dar kai buna pries tai nukainuotos
na net uz dviguba-triguba kaina manau atsirastu kas pirks, jeigu jie tikrai normalus kasmyriukai  rolleyes.gif nes kas is to kad zinai uz kiek buvo, vis tiek uz tiek pat nebenusipirksi  tongue.gif

o be to modelio kašmyro neliksiu plika biggrin.gif biggrin.gif
skelbimų nedėsiu, kad perku brangiai biggrin.gif biggrin.gif
nenusipirkau, kažkada blythes bumbuluotos kur pigiai bbuvo išmetę irgi visos čia diskutavo po kiek jas pardavinės g.gif ax.gif nepirkau nesvarbu, kokios ten kainos buvo išparduotuvėje,
butų abydniau, jei aš jį būčiau brangiai pirkus ir po kokios savaitės išmetę tokią kainą, verysad.gif verysad.gif tada apnaudu, o dabar esu rami
aš pergyvenu va laukiu COLLECTION CASHMERE BOXY BOY SWEATER ar nebūsiu prašovus su dydžiu verysad.gif ax.gif
gerai, kad dar to man nenukainavo tongue.gif tai nusigrauščiau nagus
nail.gif bash.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 09 10, 21:21)
butų abydniau, jei aš jį būčiau brangiai pirkus ir po kokios savaitės išmetę tokią kainą,  verysad.gif  verysad.gif tada apnaudu, o dabar esu rami
aš pergyvenu va laukiu COLLECTION CASHMERE BOXY BOY SWEATER ar nebūsiu prašovus su dydžiu verysad.gif  ax.gif
gerai, kad dar to man nenukainavo tongue.gif  tai nusigrauščiau nagus
nail.gif  bash.gif  umn.gif


bet visada tokia galimybe yra kad gali nukainuot dar daugiau smile.gif kazkuriam cia daiktui man taip ir buvo, bet tai ka, saukstai popiet rolleyes.gif

Inga, ar as kazka maisau, ar Jus pirkot kasmyra raudona su drugeliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 10, 22:37)
bet visada tokia galimybe yra kad gali nukainuot dar daugiau  smile.gif kazkuriam cia daiktui man taip ir buvo, bet tai ka, saukstai popiet  rolleyes.gif

Inga, ar as kazka maisau, ar Jus pirkot kasmyra raudona su drugeliais?  g.gif

aš raudoną kašmyriuką golfą turiu tik, su drugeliais nepirkau schmoll.gif
aš tik su drugeliais merino tippiuką pirkau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 10, 19:00)
Va pamačiau klausimą apie Blythe ir prisiminiau.. žodžiu su savąja buvau išėjus tik kartą ir trumpam, visą laiką ji kabėjo tvarkingai ant pakabos. Vakar tvarkiau spintą ir ją geriau apžiūrėjau...tai kaip ir Didejai buvo - ties rankom, nugaroj tokie išretėjimai pasidarę, žodžiu, kur labiau trynėsi su švarku ar liemenėlės petnešėlėm. O ji man tikrai neaptempta, gerokai laisvoka. Žodžiu pats didžiausias sh iš j crew, kurį pirkau.. verysad.gif


drinks_cheers.gif Man irgi tas pats ir su blythe ir su kitom Jcrew silkinukem, daugiau tikrai nebepirksiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 10, 21:34)
negi rimtai taip greit susinesioja  unsure.gif o tai kas bus su factory blyth, nes tu silkas dar plonesnis, net persisviecia pvz tos su burbulais   blink.gif



kaip bebutu gaila, bet taip ax.gif as gi ju myletoja, bent 4 turejau, nes pats modelis man labai, spalvos wub.gif Bet tie retejimai praktiskai atsiranda po pirmo uzsidejimo....deja...
Vsio, daugiau nebepirksiu ju biggrin.gif
Nors as neturiu kitu firmu silkinukiu....gal tiesiog , kad silkas tokia subtili medziaga taip ir atsitinka ?


QUOTE(Parachutes @ 2013 09 10, 21:47)
Man irgi tokia sirdgela del Blythe... savo graziaja zaliaja nunesiau i valyka (beje pirma karta pagailejau skalbti pati) ir nezinau kaip sugebejo, bet tokius plemus ant jos man uzterliojo.. ir ant pacio priekio, tai dabar jau nesioti niekaip. Patariu skalbti pacioms! Visada pati skalbdavau ir viskas gerai buvo..
Papildyta:



Na, as bijodama ju lepumo nei karto pati neskalbiau...Kol kas "Jogleje" man jas isvalo puikiai smile.gif

O Tau, taip suprantu, valykla turi grazinti pinigus uz sugadinta ruba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 rugsėjo 2013 - 06:16
[quote=Dideja,2013 09 11, 07:09]
kaip bebutu gaila, bet taip ax.gif as gi ju myletoja, bent 4 turejau, nes pats modelis man labai, spalvos wub.gif Bet tie retejimai praktiskai atsiranda po pirmo uzsidejimo....deja...
Esu pirkusi jcrew silkinę , ypač plono šilko , viduje irgi įdėta šilkinė storesnė , kad nepersisviestu , šilkas labai geras, tai kokia buvo tokia ir liko , tik aišku kaina berods buvo 99 usd - 40 proc net nepalyginsi su Blythe, kuri skalbiant labai dazo, gali buti kad valykloje del to ir atirado plemai .
Atsakyti
Jei jau kalbam apie silkines bliuskytes..., tai nejau nevyke tik Blythe modeliai? g.gif

enura, tu , berods, turi silkine gyvatine bliuske? Kaip ji devisi?

turiu ir ta berankove silkinuke sparkle row cami...deta gal 2-3 kartus, tai kol kas jokiu defektu...gal del to, kad berankove? Nes su Blythe , tai man tie praretejimai butent rankovese... g.gif
Atsakyti
O as manau, kad silkas yra silkas - labai gleznas audinys. Ir Blythe cia niekuo deta. O ir jos silkas nera kazkoks superplonas g.gif

As kol kas joje jokiu defektu nepastebejau, nors ir nedevejau kiekviena diena. Pats modelis labai vykes, mano manymu. Man labai patinka tos kisenes priekyje.

Taip, ji ne pigi, bet pas mus uz panasias kainas as matau tik poliesteri. Nors dabar daznai neatskirsi poliesterio nuo silko, o ir praktiskesnis. Bet karsta diena silkas lieka silkas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 11 rugsėjo 2013 - 11:14
Aš iš j crew turiu ir kitų šilkinukių, bet jos visos su pamušalais, tai nešiojasi kur kas geriau, nieko panašaus kaip su Blythe nepastebėjau. Tiesa vieną berankovę pati sugadinau šiek tiek, nes skalbiau rankomis ir gal kiek perdžiovinau,nes kvarbatkytės ne taip gražiai krenta, bet jokių susidevėjimų ir išretėjimų nėra schmoll.gif
O lyginant su kitom firmom, tai pvz MD šilkas (tiesa turiu tik vieną palaidinę) man kur kas tvirtesnis atrodo ir mažiau lepus...
Atsakyti
Girl., MD man apskritai viskas tobula, mano skonio, tai tikiu, kad ir silkas ten kokybiskesnis ax.gif

Silkines su pamusalu aisku geriau devisi, tik pamusalas jau poliesteris paprastai buna.

Bet Blythe vis delto noreciau reabilituoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 11, 12:46)
Girl., MD man apskritai viskas tobula, mano skonio, tai tikiu, kad ir silkas ten kokybiskesnis  ax.gif


Bet Blythe vis delto noreciau reabilituoti biggrin.gif


As is MD turiu tik viena ruba - si megztuka http://www.massimodu.....BKNIT+SWEATER, tai nieko gero negaliu pasakyti, issitampes kazkoks ir burbuluojasi ax.gif Buvo pirktas uz pilna kaina (tiksliau gavau dovanu), bet noriu pasakyti, kad jis tikrai nepateisino toookios kainos schmoll.gif

O del tavosios Blythe...gal tu ja viena devejai, ta prasme, nieko nebuvai ant virsaus uzsivilkusi, tai del to jai nieko nenutiko...nes as tai buvau uzsidejusi megztuka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 11 rugsėjo 2013 - 12:05