Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(enura @ 2013 10 06, 15:51)
Taigi karolinc pvz sako, kad tos kurios keicia paryziete ar kriause - jos dar turi primoketi uz kasmyra papildomai  rolleyes.gif


as supratau, kad karolinc cia su humoro gaidele parase smile.gif
nes Kuti, kaip supratau, turejo omeny , kad tos , kurios nori Paryzietes, tai turi dar primoketi ax.gif

galiu ir klysti interpretuodama kitu postus rolleyes.gif
Atsakyti
As tai supratau taip, kad Kuti norejo paklausti ar uz paryzietes ir kriauses neprimoka kurios keicia kasmyrus, o Karolinc sako, kad turetu buti atvirksciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 06, 13:06)
Protinga kaina yra maziausiai trigubai pigiau nei mokejai bigsmile.gif Is pardavinejamu daiktu, tai, jauciu, tik vieninteli esu realia kaina pardavusi... doh.gif

drinks_cheers.gif jeigu pasiseka uz mazdaug tiek pat parduot kiek moketa, tai beveik laime biggrin.gif

Zaraza o jau pardavet avietini coco stiliaus vilnos svarkiuka? Jau taip pigiai siulet toki gera daikta unsure.gif gaila kad ne mano dydis smile.gif
Kokiam E-bay turbut jau senai butu nupirke rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 06, 11:40)
drinks_cheers.gif Taip ir galvojau, kad geriau nesiotis tuiri.  Nes medvilne ju sudetis, ar ne?


Aha, medvilne. Jau ir skalbiau, tai koks buvo, toks liko, nors bijojau, kad nesusigadintu. Tiesa, skalbiau tam spec. maiselyje, kur apatiniams skalbt skirta, o paskui dziovinau paprastai, t.y. ne dziovyklej.
Atsakyti
ziuriu verda kasmyru diskusijos biggrin.gif turiu ir as du, viena galvoju parduoti,bet nededu skelbimo,nes uzpuls visos,akis isdraskys biggrin.gif nezadu uz maziau negu 180 atiduoti, manau normalu pasizejus ju tikraja kaina,o be to mano dydis xxs, kuri per pora min isgraibe per akcija,beveik be sansu pagaut buvo,tik pirmosios spejo.
Atsakyti
Vel tie kasmyrai uzvalde tema doh.gif biggrin.gif

As manau, kad jeigu kas nori daryti bizni is tu pigiu kasmyru, tai tegul daro, jeigu yra kas perka, tai kodel gi ne. As tai is principo nepirkciau brangiai zinodama kiek uz ji realiai mokejo. Tuo labiau, kad nieko ypatingo tame megztinyje nera, tik sudetis.
O keistis, manau, normalu. Tai tik bendro noro ir susitarimo klausimas.

O mano Jcrew kasmyrinis vaflinis megztukas po keliu devejimu prasitryne prie siuliu rankovese, turejau graziai susiuti tas vietas g.gif Net keista, nes megztinis ne is plonuju g.gif


Mergaites, isduokit kaip skalbiat pukines striukes. Ar yra kokiu nors gudrybiu, ar nesat tik i valykla?
Atsakyti
Dideja,

o koki dzinsu dydi uzsakineji is factory? 27 d.?
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 06, 20:32)
Dideja,

o koki dzinsu dydi uzsakineji is factory? 27 d.?


Na taip, tik, kad nenupirko rudaplauke ax.gif
Gal ryt nupirks, jei dar bus...
Tu irgi i juos zvalgaisi? smile.gif

Ir ta maikute su peleda tokia zavi, gaila, kad nenupirko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 06 spalio 2013 - 20:27
QUOTE(Dideja @ 2013 10 06, 21:25)
Na taip, tik, kad nenupirko rudaplauke ax.gif
Gal ryt nupirks, jei dar bus...
Tu irgi i juos zvalgaisi? smile.gif

Ir ta maikute su peleda tokia zavi, gaila, kad nenupirko


Aha, man tie bordiniai grazus wub.gif Turetu nupirkti, daug vnt. yra. O maikute tai bus sunku nupirkti, didele konkurencija manau bus biggrin.gif
Atsakyti
Mergiukai laabai reikia patarimo- tas Jcrew paltukas Stadium-cloth cocoon coat atitinka dydi? per krutine- 94- 8 dydis tiks??? unsure.gif Mirstu kaip jo noriu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 10 06, 21:32)
Mergiukai laabai reikia patarimo- tas Jcrew paltukas Stadium-cloth cocoon coat atitinka dydi?  per krutine- 94- 8 dydis tiks???  unsure.gif Mirstu kaip jo noriu...  doh.gif


Manau tiks. Nes jis virsuj laiswesnis. Ir apskritai jo dydis toks gan universalus...
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 06, 19:27)
Vel tie kasmyrai uzvalde tema doh.gif  biggrin.gif

As manau, kad jeigu kas nori daryti bizni is tu pigiu kasmyru, tai tegul daro, jeigu yra kas perka, tai kodel gi ne. As tai is principo nepirkciau brangiai zinodama kiek uz ji realiai mokejo. Tuo labiau, kad nieko ypatingo tame megztinyje nera, tik sudetis.
O keistis, manau, normalu. Tai tik bendro noro ir susitarimo klausimas.

O mano Jcrew kasmyrinis vaflinis megztukas po keliu devejimu prasitryne prie siuliu rankovese, turejau graziai susiuti tas vietas g.gif Net keista, nes megztinis ne is plonuju g.gif
Mergaites, isduokit kaip skalbiat pukines striukes. Ar yra kokiu nors gudrybiu, ar nesat tik i valykla?

čia dar ilgai manau dominuos ne kašmyras- megztukas, o čia dominuoja- PREKĖ -KAINA doh.gif doh.gif doh.gif čia, viena šiandien pardavinėjo temutėje po 150 lt. ir o kita čia jau skaitau po 180 lt. kita dar išvis po 200 lt. kas toliau???
na pirmą kartą komentarą parašiau dėl tų kašmyrų, pilnai sutinku su aireda, man nieko ypatingo įprastas v-formos megztukas.
man dar turėtų primokėt, nekeiščiau už jokius pinigus savo paryžietės, vištos, kriaušės, savo animal wub.gif wub.gif wub.gif kurie tikrai išskirtiniai ir turi šarmo thumbup.gif wub.gif
dabar mano taikinys KUPRANUGARIS wub.gif wub.gif
man žiauriai fainuolis kašmyriukas boxy boy wub.gif wub.gif wub.gif va dėl tokio tai gal permokėčiau pinigėlių.
Papildyta:
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 06, 21:58)
Manau tiks. Nes jis virsuj laiswesnis. Ir apskritai jo dydis toks gan universalus...

o aš manau, kad bus didokas pilnai usa6 pakaktų ax.gif , jau man su 90 cm laisvokas usa4 ax.gif
Atsakyti