Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Dideja @ 2013 10 04, 09:10)
as visu j.crew megztuku noreciau ilgu rankoviu biggrin.gif tippi taip pat biggrin.gif
na, o jei jau per karsta man pasidarytu (kas nelabai tiketina), pasitraukciau aukstyn biggrin.gif


ir as taip pat ax.gif nu kas per mada tu trumpintu rankoviu doh.gif
Atsakyti
Lauryna50, paziurejau savo factory cardigan sudeti, lygiai tokia pat, kaip taviskiu...tai reiskia, kad velsis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 04, 21:22)
Lauryna50, paziurejau savo factory cardigan sudeti, lygiai tokia pat, kaip taviskiu...tai reiskia, kad velsis ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aj, na, ko del "groziu" tik nepadarysi! Reisk skusiu. mirksiukas.gif Vis tiek man paryziete l patinka, uz tokia kainuke blogiausiu atvj po namus poto suvaiksciosiu. 4u.gif
Kaip kasmyriukas? Jai i zmones iswestas buvo, smagus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 04, 21:22)
Lauryna50, paziurejau savo factory cardigan sudeti, lygiai tokia pat, kaip taviskiu...tai reiskia, kad velsis ax.gif

didejair zaraza, ar tikrai stipriai veliasi.??? verysad.gif verysad.gif
na aš turiu kelis sykius dėvėjau paryžietę j.crew tai normaliai, bet irgi yra 55 vilnos, 30 nailono, 15 kasmyro, tai labai gerai ax.gif
tai taip apsidžiaugiau pilka spalvyte paryžietę, tai galvoju, ką čia daryti ar pradėt dėvėti ar ne g.gif ax.gif
žiauriai nemėgtu, kas antrą movimą, jei reiks mašinėlės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2013 10 04, 22:17)
didejair zaraza, ar tikrai stipriai veliasi.??? verysad.gif  verysad.gif
na aš turiu  kelis sykius dėvėjau paryžietę j.crew tai normaliai, bet irgi yra 55 vilnos, 30 nailono, 15 kasmyro, tai labai gerai ax.gif
tai taip apsidžiaugiau pilka spalvyte paryžietę, tai galvoju, ką čia daryti ar pradėt dėvėti ar ne g.gif  ax.gif
žiauriai nemėgtu, kas antrą movimą, jei reiks mašinėlės ax.gif



As tai perskaiciau "Dideja zaraza" lotuliukas.gif Na ir kreipinys pagalvojau mirksiukas.gif biggrin.gif

Bet taip jau yra, kad factory kokybe dauguma atveju prastesne. Nors ne visu rubu.

Inga, bet ir Jcrew paryziete veliasi, nors ir nedaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 05, 11:55)
As tai perskaiciau "Dideja zaraza" lotuliukas.gif Na ir kreipinys pagalvojau  mirksiukas.gif biggrin.gif

Inga, bet ir Jcrew paryziete veliasi, nors ir nedaug ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
... man pirma akimirka irgi keistai nuskambejo kreipinys biggrin.gif
o siaip visi jie truputuka pasivelia, bus matyt. Galesim po kokio menesiuko ispudziais pasidalinti. Nes po dvieju isejimu sunku ka ir sprest - man dbr atrodo normaliai. 4u.gif
Gero sawaitgaliauz!!! bis.gif
Atsakyti
Lauryna50, tas factory megztukas veliasi taip bjauriai, kad nurinkti tuos pavienius burbuliukus, kaip, tarkim, ant megztuko kriauses, neina schmoll.gif visas audinys siausiasi kazkaip, veliasi, nezinau net kaip issireikst smile.gif detas gal 3 kartus ir dar nei neskalbtas ax.gif vienzo, didelis minusas jam, daugiau nebepirkciau ne uz papigiai smile.gif

Piguji kasmyra jau buvau uzdejusi, prie klasikiniu pilku kelniu atrode zaviai biggrin.gif geras pirkinys thumbup.gif
Kaip supratau, lauryna50, tu jau ivykus mainams irgi ji turi g.gif smile.gif
Atsakyti
Paziurejau kad ir FACTORY CHARLEY SWEATER IN POM-POM DOT tokia pati sudetis: nailonas, merino vilna ir viskoze. Bet kad neatrodo jis panasus i toki, kuris linkes veltis g.gif Na bus matyti, galu gale ne kosmine kaina pirkau, o toks grazuolis tai bus man gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 05, 16:29)
Lauryna50, tas factory megztukas veliasi taip bjauriai, kad nurinkti tuos pavienius burbuliukus, kaip, tarkim, ant megztuko kriauses, neina schmoll.gif visas audinys siausiasi kazkaip, veliasi, nezinau net kaip issireikst smile.gif detas gal 3 kartus ir dar nei neskalbtas ax.gif vienzo, didelis minusas jam, daugiau nebepirkciau ne uz papigiai smile.gif

Piguji kasmyra jau buvau uzdejusi, prie klasikiniu pilku kelniu atrode zaviai biggrin.gif  geras pirkinys thumbup.gif
Kaip supratau, lauryna50, tu jau ivykus mainams  irgi ji turi g.gif  smile.gif


Aham, isivaizduoju apie koki velimasi valbi. ax.gif
Jo, paryziete Crew iswaziavo, laukiu parvezant kasmyro. Tikiuosi tix ir patix... rolleyes.gif
Atsakyti
O jus mainotes be priemokų ? Matau skelbimus, kad keistu tuos kasmyrus i Paryziete, buldoga, kriaušę, blythe..Bet gi tie megztiniai tokie nepigus g.gif Negi keist lygiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 05, 11:55)
As tai perskaiciau "Dideja zaraza" lotuliukas.gif Na ir kreipinys pagalvojau  mirksiukas.gif biggrin.gif

Bet taip jau yra, kad factory kokybe dauguma atveju prastesne. Nors ne visu rubu.

Inga, bet ir Jcrew paryziete veliasi, nors ir nedaug ax.gif

na čia prikomentavote mano kreipinius tongue.gif lotuliukas.gif
na man nedaug veliasi paryžietė, žiauriai džiaugiuosi juo wub.gif wub.gif wub.gif
dėjausi kelis sykius tikrai dar nei karto neteko valyti thumbup.gif thumbup.gif
man geriau dėvisi už kriaušę ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuti @ 2013 10 05, 17:54)
O jus mainotes be priemokų ? Matau skelbimus, kad keistu tuos kasmyrus i Paryziete, buldoga, kriaušę, blythe..Bet gi tie megztiniai tokie nepigus  g.gif Negi keist lygiai  g.gif

gerą klausimą iškėlėte drinks_cheers.gif ax.gif
tikrai tos paryžietės tai nepigios buvo, tikrai nekeisčiau savo paryžietės wub.gif wub.gif į tą kašmyrą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2013 10 05, 17:54)
O jus mainotes be priemokų ? Matau skelbimus, kad keistu tuos kasmyrus i Paryziete, buldoga, kriaušę, blythe..Bet gi tie megztiniai tokie nepigus  g.gif Negi keist lygiai  g.gif


Jus klausiate ar tos, kurios turi "paryzietes, buldogus.." neprimoka uz kasmyrus? biggrin.gif

Nes siaip nelygintina ju sudetis ir ne taip svarbu, kiek kam pasiseke sumoketi.
Atsakyti