Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Parachutes @ 2013 10 03, 17:41)
Turiu tokiu marskiniu XS dydi, su 92cm tiko man jie. Tai jums tuomet reiktu XXS jei toks dydis buna, arba XS ir gali tekti siaurinti g.gif

O, tai aciu jums labai!!!!!
Atsakyti
Sian pasiemiau megstulius, abu Md

user posted image
user posted image

Vaizdas abieju l patiko. Kodel emiau M, nzn, neiskrisiu. Bet ir S but puikiausiai tikes. Tik kamuoja durna nuojauta, kad gali bumbuluotis ... scare.gif
Zodz dydi atitinka. Jei kam bus aktualus CM, rasykit imesiu. O sudetis tixliai:
37 viskoze;
35 neilonas;
28 merino.
Gal kuri jau devite ir galit pakomentuoti ar nesivelia smarkiai?! g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 03 spalio 2013 - 21:56
Pagaliau ir as atsiemiau savo garsuji kasmyra Peach spalvos. Spalva tikrai nuostabi, o modelis man pasirode ankstokas per rankas, bet bijau kad jei pasikeisiu i dydziu didesni tuomet per laisva bus ties krutine ir pilvu unsure.gif

Taip pat gavau grazuji factory megztuka FACTORY CHARLEY SWEATER IN POM-POM DOT:
user posted image

Uzsisakiau dviejus dydzius: XS ir S. Tai galiu pasakyti, kad labai panasus.. abieju ilgis nuo peties 61cm. Tarp pazastu S dydzio 44,5cm, o XS - 43cm. Gal kam pades del dydzio apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Parachutes: 03 spalio 2013 - 22:30
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 03, 22:55)
Sian pasiemiau megstulius, abu Md


37 viskoze;
35 neilonas;
28 merino.
Gal kuri jau devite ir galit pakomentuoti ar nesivelia smarkiai?! g.gif


lauryna50, situ megztukeliu as neturiu, taciau turiu factory cardigana melyna,tai jo, jis smarkiai nori bumbuluotis ax.gif ,nes sudetis kazkas panasaus, kaip Tu parasei, galeciau vakare tiksliau paziureti sudeti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 04 spalio 2013 - 06:10
QUOTE(Parachutes @ 2013 10 03, 23:30)
Pagaliau ir as atsiemiau savo garsuji kasmyra Peach spalvos. Spalva tikrai nuostabi, o modelis man pasirode ankstokas per rankas, bet bijau kad jei pasikeisiu i dydziu didesni tuomet per laisva bus ties krutine ir pilvu unsure.gif

Taip pat gavau grazuji factory megztuka FACTORY CHARLEY SWEATER IN POM-POM DOT:
user posted image

Uzsisakiau dviejus dydzius: XS ir S. Tai galiu pasakyti, kad labai panasus.. abieju ilgis nuo peties 61cm. Tarp pazastu S dydzio 44,5cm, o XS - 43cm. Gal kam pades del dydzio apsispresti 4u.gif

Šis man grazus, bet man taip norėtųsi ilgu rankoviu!!!!!!! Jis atrodo toks šiltas ir mielas, bet, kaip ir sakianpu, visam jaukumui tik rankoviu ir trūksta:-)
Atsakyti
QUOTE(InOut @ 2013 10 04, 08:00)
Šis man grazus, bet man taip norėtųsi ilgu rankoviu!!!!!!! Jis atrodo toks šiltas ir mielas, bet, kaip ir sakianpu, visam jaukumui tik rankoviu ir trūksta:-)


as visu j.crew megztuku noreciau ilgu rankoviu biggrin.gif tippi taip pat biggrin.gif
na, o jei jau per karsta man pasidarytu (kas nelabai tiketina), pasitraukciau aukstyn biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 04 spalio 2013 - 08:10
Imetu CM, yra klausianciu smile.gif

user posted image
Plotis per pazastukus - 50;
Plotis apacioje - 43;
Rankov ilgis nuo pazastuko - 49.
Tai paryzietes rankov gerokai ilgesnes. Nors man trumpesnes rankov visai nekliutis, as jas kaip tik atitraukiu aukstyn visad, taip sknt pasiruosusi kibt i darbuz... biggrin.gif 4u.gif
user posted image
Plotis per pazastukus - 50;
Plotis apacioje - 44;
Rankov ilgis nuo pazastuko - 43,5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 04 spalio 2013 - 13:14
lauryna, manau bumbuluosis ir smarkiai. Jei gerai atsimenu, tai to su paryziete sudetis tokia kaip vistinio factory ir dar keliu megztuku tokio tipo. O ji tokia pat kaip ir su scottie dog kad buvo, tai ka as zinau... dabar as ji velkuosi tik namie nebent, nes nusivele tokiais istisiniais "veltiniais" nei nuimt ju kazkaip, nei nusukuot (manau, kad del nailono sudety), vienzo, nepatiko, bijau, kad ir su sitais tai pat bus, todel ne vieno nepirkau.


Idomu, kaip nesiojasi tas su zaliu drugeliu. Jis, manords, medvilninis buvo. Medvilne, manau, geriau nesiojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 04 spalio 2013 - 13:15
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 04, 14:14)
Idomu, kaip nesiojasi tas su zaliu drugeliu. Jis, manords, medvilninis buvo. Medvilne, manau, geriau nesiojasi.


Zinok gerai nesiojasi, jokiu burbulavimusi - aisku dar nedaug as ji nesiojau, bet jau manau kokius 6-10 kartu busiu uzsidejus, tai matytusi po tiek kazkas jeigu ka.. Inkara is esmes irgi del sudeties tokios pat pirkau, nes patiko drugelis.

O is paskutiniu tas burbuliukinis koks man grazus wub.gif Gaila prazioplinau kai buvo mano dydis, o dabar visai nebeimeta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 10 04, 13:54)
Zinok gerai nesiojasi, jokiu burbulavimusi - aisku dar nedaug as ji nesiojau, bet jau manau kokius 6-10 kartu busiu uzsidejus, tai matytusi po tiek kazkas jeigu ka.. Inkara is esmes irgi del sudeties tokios pat pirkau, nes patiko drugelis.

O is paskutiniu tas burbuliukinis koks man grazus wub.gif Gaila prazioplinau kai buvo mano dydis, o dabar visai nebeimeta sad.gif

Cia jus kalbat apie Factory megztukus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 10 04, 14:14)
lauryna, manau bumbuluosis ir smarkiai. Jei gerai atsimenu, tai to su paryziete sudetis tokia kaip vistinio factory ir dar keliu megztuku tokio tipo. O ji tokia pat kaip ir su scottie dog kad buvo, tai ka as zinau... dabar as ji velkuosi tik namie nebent, nes nusivele tokiais istisiniais "veltiniais" nei nuimt ju kazkaip, nei nusukuot (manau, kad del nailono sudety), vienzo, nepatiko, bijau, kad ir su sitais tai pat bus, todel ne vieno nepirkau.
Idomu, kaip nesiojasi tas su zaliu drugeliu. Jis, manords, medvilninis buvo. Medvilne, manau, geriau nesiojasi.


Na is Crew as turiu kriause. Tai visai gerai ji devisi.Man jis kaip ir kiti Crew merinukai, kazkiek pasivelia minimaliai, ty bumbuluojasi. Bet tikrai nera, kad nusiveltu baisiai.
O del siu as suabejojau, nes tokios sudeties neturejau megstuko. Na, pakomentuosiu po kokio menesiuko, mat si pilkoji paryziete man pgl spalvine gama zymiai tinkamesne nei Crew.
O Crew paryziete su zaliu kokoniuku - Super atrodo ir siaip, jei prie veido tinka tokia sp, tai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 10 04, 14:57)
Cia jus kalbat apie Factory megztukus? blush2.gif


Aha 4u.gif
Atsakyti