Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Aireda @ 2013 10 02, 12:12)
Vilmabu, tai ar grazi Jums realiai ta melyna, ar tamsoka ir rekianti g.gif

Aireda,man per tamsi,as norejau ryskesnes verysad.gif keisciausi i ruzava ax.gif
Atsakyti
user posted image
Neisgaunu tikresnes, tamsi ji. Salta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 02 spalio 2013 - 13:38
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 02, 14:34)
Neisgaunu tikresnes, tamsi ji. Salta.


o kai pirkom, ji buvo populiariausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 10 02, 13:41)
o  kai  pirkom,  ji  buvo  populiariausia  smile.gif



Jep, man net nepagavo jos.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Gal patarsit: jei nesioju kelnes EUR 38 dydzio, dzinsus paprastai 29, kartais 28, kokio dydzio reiketu j.crew floral dzinsiuku?

Parase 27 dydzio ismatavimus-per liemeni 78, per klubus 93-tai per liemeni atrodo net laisvoka, o per klubus mazoka
Atsakyti
QUOTE(Smalsute2 @ 2013 10 02, 16:18)
Sveikos, merginos,

Gal patarsit: jei nesioju kelnes EUR 38 dydzio, dzinsus paprastai 29, kartais 28, kokio dydzio reiketu j.crew floral dzinsiuku?

Parase 27 dydzio ismatavimus-per liemeni 78, per klubus 93-tai per liemeni atrodo net laisvoka, o per klubus mazoka

Dar priklauso nuo džinsų, bet sakyčiau 28 dydį.
O išmatavimai tokie gali būti todėl, kad liemuo j crew džinsų dažniausiai žemintas kažkiek, ne grynai ant liemens būna.
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 10 02, 14:41)
o  kai  pirkom,  ji  buvo  populiariausia  smile.gif


Bet jcrewinej nuotrakoj ta melyna buvo visai ne tokia. Kazkokia sviesia, svelnia atsimenu g.gif Bet man kai melyna nepatinka, tai ne minties nebuvo imt tokios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 10 02, 14:12)
Imkit sio megztuko ta pati dydi kaip ir tipiuko,nes  as turiu S tai plotis tarp pazastu 47/2cm tai sakyciau  atitinka toki  mazesni M smile.gif


dėkui!!
Atsakyti
Aireda, jusu derinukas su tippiu ir vistiniais marskinukais labai puikus! O tos kelnes tai mano akiai idealiai. Atrodote stilingai. Su melynais dzinsais ir vienspalviais marskiniais sis derinukas pavirstu i eilini, nieko neissiskirianti. Kam tada pirkti Jcrew rubus? biggrin.gif

Bet labai noriu issilieti del to pigiojo kasmyro. Kaip atsibodo man tas kasmyras, nes ir cia, ir skelbimu skyrelyje visos alpsta del to kasmyro, tas pats per ta pati. Greiciau jus visos ji gautumete ir susikeistumete, ir parduotumete ir t.t., gal tada pasibaigtu kalbos apie ji. Beje, man jis eilinio modelio megztukelis, tokio modelio pilnos parduotuves, visai jis neidomus, tik tiek, kad kasmyras ir dar pigiai.

Prasau neuzmetykite manes dabar akmenimis del to kasmyro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapanka @ 2013 10 02, 21:26)
Aireda, jusu derinukas su tippiu ir vistiniais marskinukais labai puikus! O tos kelnes tai mano akiai idealiai. Atrodote stilingai. Su melynais dzinsais ir vienspalviais marskiniais sis derinukas pavirstu i eilini, nieko neissiskirianti. Kam tada pirkti Jcrew rubus?  biggrin.gif

Bet labai noriu issilieti del to pigiojo kasmyro. Kaip atsibodo man tas kasmyras, nes ir cia, ir skelbimu skyrelyje visos alpsta del to kasmyro, tas pats per ta pati. Greiciau jus visos ji gautumete ir susikeistumete, ir parduotumete ir t.t., gal tada pasibaigtu kalbos apie ji. Beje, man jis eilinio modelio megztukelis, tokio modelio pilnos parduotuves, visai jis neidomus, tik tiek, kad kasmyras ir dar pigiai.

Prasau neuzmetykite manes dabar akmenimis del to kasmyro  smile.gif


Tapanka, malonu atrasti bendraminti mirksiukas.gif Pritariu, kad Jcrew rubai ir perkami tam, kad issiskirti, todel norisi ir deriniu spalviskai idomesniu ir netiketu.

Pritariu ir del kasmyrinio megztinio, modelis jo eilinis, tik spalvos idomios.
Nors ir as kiek prisidejau prie tu kalbu apie ji. Bet norejau issiaiskinti spalva ir dekoju visoms, kurios pakomentavo 4u.gif Suzinojau ka norejau ir dabar ramu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kuri turite šiuos marškinius ir galite pakomentuoti? Kaip su dydziais? Jei per krūtinę yra 87, tai kokį dydi imti? Aciu labai 4u.gif

Marskiniai
Nesuprantu, vėl nerodo: cia šie FACTORY CLASSIC BUTTON-DOWN SHIRT IN PRINTED COTTON 23871
Tamsiai melyni:-))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InOut: 03 spalio 2013 - 09:07
QUOTE(InOut @ 2013 10 03, 09:05)
Sveikos merginos, gal kuri turite šiuos marškinius ir galite pakomentuoti? Kaip su dydziais? Jei per krūtinę yra 87, tai kokį dydi imti? Aciu labai 4u.gif

Marskiniai
Nesuprantu, vėl nerodo: cia šie FACTORY CLASSIC BUTTON-DOWN SHIRT IN PRINTED COTTON 23871
Tamsiai melyni:-))


Turiu tokiu marskiniu XS dydi, su 92cm tiko man jie. Tai jums tuomet reiktu XXS jei toks dydis buna, arba XS ir gali tekti siaurinti g.gif
Atsakyti