Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(InOut @ 2013 10 01, 19:42)
Merginos, gal kurios turite šiuos marškinėlius? Kaip jie nešiojasi?


nerodo man g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 19:40)
o mums eilinems madistems jau nebegalima ax.gif  biggrin.gif

Aireda, mums privaloma! išlipkime nors trumpam iš konservatyvaus kiauto smile.gif pasikartosiu - puikiausiai susiderinot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 20:48)
nerodo man  g.gif

Jau ir išėmė juos:-)))) na tiek to, kita karta paklausiu nuomones smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2013 10 01, 20:49)
Aireda, mums privaloma! išlipkime nors trumpam iš konservatyvaus kiauto smile.gif pasikartosiu - puikiausiai susiderinot cool.gif


Gitaaa 4u.gif Tikros madistes zodziai mirksiukas.gif
Bet tokie nukrypimai nuo normos reikalauja gero skonio, o ji dazniausiai arba turi arba ne.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 20:32)
wetriuke, necituokit nuotrauku ax.gif

Gal but per daug skirtingu rastu, bet spalvos tik trys: bordo, melyna ir vistos bezines mirksiukas.gif
Tai spalvu kaip ir nepadauginau g.gif

Bet aciu uz nuomone 4u.gif Pati ziuriu ir nebezinau, ar tinka taip g.gif


... o man patinka - su avantiuros prieskoniu! thumbup.gif
Atsakyti
o as gavau merino colorblock megstuka pilkos spalvos su zydra nugara, nesioju S ir emiau S, jis oversized, grazuolis, fainuolis wub.gif tik salta man su juo dabar, lauks pavasario doh.gif

http://www.jcrew.com...isSaleItem=true

ir dar Factory vistukini salikeli pasiemiau, linksmas toks thumbup.gif


p.s. Aireda, man nepatiko derinukas, gal tos kelnes blizgios cia netinka, nzn net ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 01 spalio 2013 - 21:48
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 16:53)
As sita foto nete kai uzmaciau tai iskart isimylejau si megztuka  wub.gif


nerealiai gražu wub.gif
Papildyta:
Merginos, patarkit, prašau, kaip šito Factory charlio dydis? jei paprastas jcrew tipiukas XS tinka, tai kokio šito reiktų?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 20:07)
Buvau jau trumpam ikelusi sia nuotrauka, bet gal nepastebejot arba gal negrazu pasirode g.gif Kaip jums sis tipi su vistitine palaidine? Kazkaip siais metais atradau ta bordine spalva, gal ir per tamsi man ji, bet patinka.


Man visai nieko žiūrisi, marškinukai linksmi, megztukas irgi thumbup.gif gal džinsai mėlyni būtų dar gražiau g.gif
Bet šios kelnės vistiek labai gražuolės, gal išduosit iš kur, ieškau tokių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 10 01, 22:45)
o as gavau merino colorblock megstuka pilkos spalvos su zydra nugara, nesioju S ir emiau S, jis oversized, grazuolis, fainuolis  wub.gif  tik salta man su juo dabar, lauks pavasario  doh.gif

http://www.jcrew.com...isSaleItem=true




O foto mums neidesi ? 4u.gif

Sutinku de to, kad salta jau su merinukais..., as jau seniausiai su kasmyrais smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 02, 06:13)
O foto mums neidesi ?  4u.gif

Sutinku de to, kad salta jau su merinukais..., as jau seniausiai su kasmyrais smile.gif

aš su tippiu, o ant viršaus dar ir su kašmyriniu megztuku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink* @ 2013 10 02, 06:44)
Man visai nieko žiūrisi, marškinukai linksmi, megztukas irgi  thumbup.gif  gal džinsai mėlyni būtų dar gražiau  g.gif
Bet šios kelnės vistiek labai gražuolės, gal išduosit iš kur, ieškau tokių  4u.gif


Pink, su dzinsais melynais irgi nieko butu, bet su tom kelnem man prasmatniau ax.gif

Kelnes Bluelabel dvipuses, bordo puse vaskuota, tik jau nebera ju niekur, pikciau dar kitos spalvos, nes guli nerealiai gerai ir patogios.
Atsakyti
As tai ant pigiojo kasmyro supykau biggrin.gif Nepatiko man, kad iausti kitos spalvos siulai (i rozini baltas, i persikini (nors as ji orandziniu pavadinciau) raudonas (ar koks ten?). Nemegstu as tokiu "putriu", bet parduot ranka nekyla biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 02 spalio 2013 - 10:27