Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Aireda, as nebuvau maciusi sitos foto anksciau g.gif

Atskirai abu rubeliai thumbup.gif , na, bet mano akiai kartu jau per marga :ax:

Kelnes grazios irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 19:24)
Ramka mirksiukas.gif Gulejo ilgai tas tippi, niurokas man atrode, bet ta palaidine kazkaip pagyvina bendra vazda ax.gif

Gal , kad vasara, uztai tokiu spalvu ir nesinorejo rolleyes.gif Rudeniui bus pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 20:07)
Tie kasmyrai uzvalde tema doh.gif Tegyvuoja merino vilna biggrin.gif

Buvau jau trumpam ikelusi sia nuotrauka, bet gal nepastebejot arba gal negrazu pasirode g.gif Kaip jums sis tipi su vistitine palaidine? Kazkaip siais metais atradau ta bordine spalva, gal ir per tamsi man ji, bet patinka.
user posted image

gula graziai,bet man tai atrodo sviestas sviestuotas... Perdaug skirtingu spalvu ir rastu, as taip nesirengciau,bet cia kiekvienos skonio reikalas:)
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2013 10 01, 19:06)
Kad ir koks grazus, as  to megztukelio niekaip negalejau nesiot, ziauriai kando doh.gif
Jei esat  tokiems reikalams jautri, siulyciau dar pagalvot 4u.gif


ania? g.gif Siaip man kanda daugelis, tik merinukai jcrew visai ne biggrin.gif Na bet kai reikia as galiu but labai kantri, tsakant grozis reikalauja auku biggrin.gif

QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 19:07)
Tie kasmyrai uzvalde tema doh.gif Tegyvuoja merino vilna biggrin.gif
Buvau jau trumpam ikelusi sia nuotrauka, bet gal nepastebejot arba gal negrazu pasirode g.gif


Tegyvuoja drinks_cheers.gif
O kada kelet? tikrai nepastebejau schmoll.gif nebent per pati kasmyru aptarimo ikarsti, tai tada gal lotuliukas.gif
Man irgi grazu bordo, ypac rudeniui drinks_cheers.gif bet gal geriau vienspalvis be burbulu butu g.gif vistos labiau akcentuotusi, nors ir taip visai idomiai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
wetriuke, necituokit nuotrauku ax.gif

Gal but per daug skirtingu rastu, bet spalvos tik trys: bordo, melyna ir vistos bezines mirksiukas.gif
Tai spalvu kaip ir nepadauginau g.gif

Bet aciu uz nuomone 4u.gif Pati ziuriu ir nebezinau, ar tinka taip g.gif
Atsakyti
Aireda: manau vienspalviai marškinėliai cia derėtų labiau:-) cia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 20:32)
Pati ziuriu ir nebezinau, ar tinka taip g.gif


Na, visiems mielas nebusi biggrin.gif
Vienoms patiks, kitoms jau nebe ax.gif
Ziurek, kaip pati jautiesi taip apsirengusi, jei gerai , tai ir ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Dideja, enura, inOut, tai Jcrew dizaineriams galima derinti skirtingus rastus kartais ir nesuderinamus, o mums eilinems madistems jau nebegalima ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 01 spalio 2013 - 19:41

Merginos, gal kurios turite šiuos marškinėlius? Kaip jie nešiojasi? Aciu


Marskiniai
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 20:40)
Dideja, enura, inOut, tai Jcrew dizaineriams galima derinti skirtingus rastus kartais ir nesuderinamus, o mums eilinems madistems jau nebegalima ax.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif

na, tie imantrus ju derinimai niekada nebuvo "mano arkliukas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 19:40)
Dideja, enura, inOut, tai Jcrew dizaineriams galima derinti skirtingus rastus kartais ir nesuderinamus, o mums eilinems madistems jau nebegalima ax.gif  biggrin.gif


Galima galima, gi sakau visai idomiai ziurisi ir taip mirksiukas.gif Tuo labiau kad judesy pvz man viskas visai kitaip atrodo, kai pozuoji statiskai tai labai jau viska galima istyrineti, plius dar spalvos gali foto kitaip atrodyt, gyvai daznai geriau ziurisi 4u.gif Taip kad eikit drasiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 19:40)
Dideja, enura, inOut, tai Jcrew dizaineriams galima derinti skirtingus rastus kartais ir nesuderinamus, o mums eilinems madistems jau nebegalima ax.gif  biggrin.gif

user posted image biggrin.gif
Atsakyti