Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Atejo ir i mano kiema svente biggrin.gif

Grazutis, minkstutis, svelnutis, S dydis thumbup.gif tiek pats vienas, tiek ant marskinuku, na, o labiausiai giriu spalva wub.gif Net pagrazeju su ja lotuliukas.gif Na ir , aisku, kaina thumbup.gif
Man tiko jo ilgis, rankoves - aj , zodziu viskas tiko biggrin.gif

Jau supratot, koki cia ruba as taip graziai pristaciau? biggrin.gif tongue.gif

Stai jis 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Aireda, nebandyk suvartyt lotuliukas.gif

Manau, prie sviesesniu dzinsu jis dar graziau ziuretusi smile.gif
Dar galvoju turetu graziai susisaukti su factory zaliu (vivid green ar kaip ten ...) sijonu, gaila, jis dar pas siuveja, nekantrauju paziureti kaip butu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 01 spalio 2013 - 16:56
Dideja, G-R-O-Z-I-S!!!! thumbup.gif

Aleja, aciu uz ATS! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Dideja, super!!!!!! wub.gif
O kokia cia spalva? Pink? 4u.gif
Atsakyti
Didėja:: super super super!!!! thumbup.gif tikrai labai gyva spalva!!!! Kas cia per spalva? Žodžiu, jums ji laaaabai tinka!
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 10 01, 18:07)
Dideja, super!!!!!!  wub.gif
O kokia cia spalva? Pink?  4u.gif




QUOTE(InOut @ 2013 10 01, 18:15)
Didėja:: super super super!!!! thumbup.gif tikrai labai gyva spalva!!!! Kas cia per spalva? Žodžiu, jums ji laaaabai tinka!

mirksiukas.gif

Aciu, mergaites 4u.gif

Spalva neon peach smile.gif http://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/29660_O...bag_tn150$
Papildyta:
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 18:01)
Dideja, G-R-O-Z-I-S!!!!  thumbup.gif



Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 01 spalio 2013 - 17:21
Dideja nu spalva kokia grazi net pavydu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dideja, ka reiskia suvartyt g.gif biggrin.gif As stengiuosi buti objektyvi ax.gif

Tau jis idealiai, be priekaistu, guli tobulai ir spalva labai skani, o dar zinant sudeti. Ar jis kiek neoninis, ar visai ne neoninis? Bijau jau tu nenoniniu rubu doh.gif Aisku ir as tokio noreciau, tik ne uz 500 lt tongue.gif
Atsakyti
Dideja, Tau tikrai labai lux atrodo, bet geriausiai be marskinuku, vienas thumbup.gif
Kaip ten bebutu uz tokia kaina kaip papirkot cia daug kas tai labai geras pirkinys drinks_cheers.gif
Bet vis tiek nu nors uzmuskit mane kur jus ta svelnuma ir minkstuma randat? g.gif Na man net merinukai svelnesni uz ji pasirode. Va kaip tik pasiemiau factory charley merinuka, tai tikrai minkstas ir svelnus, o kasmyriuka ciupinejant nieko panasaus nebuvo
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 14:47)
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 14:42)


dar labiau noriu biggrin.gif reiks gal Kaledoms pasidovanot rolleyes.gif


Kad ir koks grazus, as to megztukelio niekaip negalejau nesiot, ziauriai kando doh.gif
Jei esat tokiems reikalams jautri, siulyciau dar pagalvot 4u.gif
Papildyta:
Kazkaip idomiai pasicitavo blush2.gif

Dideja, labai geras vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
Tie kasmyrai uzvalde tema doh.gif Tegyvuoja merino vilna biggrin.gif

Buvau jau trumpam ikelusi sia nuotrauka, bet gal nepastebejot arba gal negrazu pasirode g.gif Kaip jums sis tipi su vistitine palaidine? Kazkaip siais metais atradau ta bordine spalva, gal ir per tamsi man ji, bet patinka.
user posted image
Atsakyti
Aireda, mano akiai tinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2013 10 01, 20:16)
Aireda, mano akiai tinka  bigsmile.gif


Ramka mirksiukas.gif Gulejo ilgai tas tippi, niurokas man atrode, bet ta palaidine kazkaip pagyvina bendra vazda ax.gif
Atsakyti