Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(enura @ 2013 10 01, 15:39)
drinks_cheers.gif

ir tas pigusis/brangusis toks pat, uz pilna kaina tikrai nepirkciau. Nors jau idomu pasidare ant savo kailio isbandyt, pasiduosiu tuoj masinei psichozei  lotuliukas.gif


Tai manau cia tas pats ir yra. Cia jau tikrai kad masine psichoze. Na, sudetis gera, na, spalvos grazios. Bet tokio modelio megztini dar reikia moketi deveti ir priderinti, kad jis atrodytu graziai, o ne kaip eilinis vyrisko kirpimo megztinis.
Nors, jeigu kaip kazkas rase "po namus trinti", tai gal ir tiktu mirksiukas.gif

Smalsu tai ir man butu, bet viskam turi buti ribos mirksiukas.gif Zodziu, enura, nepasiduok biggrin.gif Bus dar grazesniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 15:47)
mergaites, o su klubais 94-95 cm kokio dydzio maudymkes perkat? Jeigu dydziai su skaiciais 0, 2 ir t.t.  g.gif
Vakar neatsilaikiau pries Arelijos uzrodyta grozi  wub.gif tik dabar bijau kad i 0 uzpakalis netilps  blush2.gif virsus tai tikrai geras turi buti

Optimistiskai jus cia, pagal klubus 6 reiketu.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 14:51)
Smalsu tai ir man butu, bet viskam turi buti ribos mirksiukas.gif Zodziu, enura, nepasiduok biggrin.gif Bus dar grazesniu bigsmile.gif


lotuliukas.gif laikausi dar laikausi...
200 tai tikrai nemokesiu, bet maziau gal rolleyes.gif labiausiai idomu is tos puses kaip nesiotusi sis kasmyras, gal nesunesiojamas butu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2013 10 01, 14:56)
Optimistiskai jus cia, pagal klubus 6 reiketu.


blink.gif
bet sijonai tai 2 dydis geras, o maudymke gi dar tempias galvojau doh.gif nebuvo kada galvot, bijojau kad neliks biggrin.gif
na blogiausiu atveju dukrai atiteks arba i isparduotuve
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 13:43)
Aleja, Tu gi turi ne tik kasmyrus, bet ir vilnos megstukus, ar ne? Pasakyk, prasau, ar paciai yra skirtumas tar ju (vilnoniu ir kasmyro) silumos atzvilgiu, jei imti juos vienodo siulo storio?
Ar tiesiog kiti faktoriai zaidzia?  g.gif  4u.gif Man idomi ir kt mergaiciu nuomone. Ir kaip kasmyriniai devisi, ar nenusibumbuluoja greiciau nei vilnoniai?  mirksiukas.gif



Visiskai sutinku su didejos parasyta nuomone.
Man paprasta vilna nei per kur.. Kanda kaip velnias. Turiu viena patinkanti, tai apsivelku ir pries pat iseidama is namu persirengiu, nes nebegaliu iskentet biggrin.gif Tai del siltumo nezinau, nuo nervu uzkaitus bunu..
O siltumo klausimu, man kasmyras silciau nei merino.. Jis kaip pukas prie odos.. Sukaistu net smile.gif

Ir kasmyras man maziau veliasi (tiksliau nesivelia) nei vyro vilnoniai. Savo nei vieno kasmyro dar nesu nuburbuliavusi, o vyro megztukus reguliariai slifuoju smile.gif
As ruris kelis kasmyrus, tai juos kaitalioju, kazkaio nenusidevi. Beje, dabar visus juos imciau dydiu didesnius, isskalbus nezymiai pasitrauke ir jau tokie priglude labiau...
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 15:47)
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 14:42)


dar labiau noriu biggrin.gif reiks gal Kaledoms pasidovanot rolleyes.gif

mergaites, o su klubais 94-95 cm kokio dydzio maudymkes perkat? Jeigu dydziai su skaiciais 0, 2 ir t.t. g.gif
Vakar neatsilaikiau pries Arelijos uzrodyta grozi wub.gif tik dabar bijau kad i 0 uzpakalis netilps blush2.gif virsus tai tikrai geras turi buti


o apie koki jus modeliuka? Ir as gundausi koki su akcijom ciupti. Bet dbr ziuriu, nebera -50% offerio... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Arelija @ 2013 09 30, 12:55)
Neskelbiami grožiai:
0 dydis bright guava wub.gif
http://www.jcrew.com...p;bmUID=k188A_4


Lauryna, sita wub.gif
tik spalva cia ziuriu dabar tik t.melyna rodo, o buvo bright guava wub.gif dar tunika kaip tik turiu tokios spalvos tai labai tiktu, bet turbut busiu vaikiska dydi nusipirkus ax.gif

Dideja, o Tu jau gavai savo kasmyriuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 01 spalio 2013 - 15:21
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 15:47)
mergaites, o su klubais 94-95 cm kokio dydzio maudymkes perkat? Jeigu dydziai su skaiciais 0, 2 ir t.t.  g.gif
Vakar neatsilaikiau pries Arelijos uzrodyta grozi  wub.gif tik dabar bijau kad i 0 uzpakalis netilps  blush2.gif virsus tai tikrai geras turi buti

aš su 89-90cm turiu 2 dydį, bet šiaip 0 užtektų, dėl kitų priežasčių pirkau 2 dydį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 15:26)
sitas tai man groziu grozis  wub.gif Dar vis nepraradau vilties ji pasigaut, jei ne turbut e-bay ieskosiu, nes labai noriu  ax.gif

o iš Factory nebandysit? smile.gif nežiūrėjau, labai skiriasi sudėtis jo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 01 spalio 2013 - 15:24
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 01, 15:05)
Beje, dabar visus juos imciau dydiu didesnius, isskalbus nezymiai pasitrauke ir jau tokie priglude labiau...


Aleja, o tik i ploti pasitraukia ir ir i ilgi ? Nes mano sitas toks ir taip potrumpis, jeigu dar susitrauks tai bus jau ne kas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(evelinki @ 2013 10 01, 15:24)
aš su 89-90cm turiu 2 dydį, bet šiaip 0 užtektų, dėl kitų priežasčių pirkau 2 dydį smile.gif


na tada dar vilciu yra iki vasaros sukusti user posted image


QUOTE(evelinki @ 2013 10 01, 15:24)
o iš Factory nebandysit?  smile.gif  nežiūrėjau, labai skiriasi sudėtis jo?


sudeties tai nelabai nagrinejau, bet siaip man jie vizualiai skiriasi. Bandziau gaudyt ir factory kai buvo new arrivals su nuolaida ir dar tarpininkes kodukus turejo, bet mano dydzio nepagavo, o paskui jau nebebuvo su nuolaida xs'o Tai dabar lauksiu nebent kai i sale imes.
O idomu nieks neturit jo? Kaip jis gyvai?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 01, 16:38)

O idomu nieks neturit jo? Kaip jis gyvai?

man irgi bais įdomu, kaip realiai, gal kas nusipirks, pasirodys smile.gif
Atsakyti
As sita foto nete kai uzmaciau tai iskart isimylejau si megztuka wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 10 01, 14:56)
Optimistiskai jus cia, pagal klubus 6 reiketu.


6 gal nereikia, bet 0 greičiausiai bus ankštas. Kiek turiu savo ir skaičiau kitų nuomonių, maudymuką reikia pirkti tokio pat skaičiaus kokį dydį skaičiais nešioji. Arba esant tarp dydžių jau geriau paimti didesnį.
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2013 10 01, 15:57)
6 gal nereikia, bet 0 greičiausiai bus ankštas. Kiek turiu savo ir skaičiau kitų nuomonių, maudymuką reikia pirkti tokio pat skaičiaus kokį dydį skaičiais nešioji. Arba esant tarp dydžių jau geriau paimti didesnį.


Virsu nesioju 0, o apacia 2. Tai bus turbut tikrai ankstokas user posted image
Atsakyti