Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

isparduotuvej esu 200% tikra ju bus tik ne po 13.5 biggrin.gif
Atsakyti
as tai jei daiktas netinka uz savikaina parduodu, dazniausiai dar ir i minusa, uzdirbineti tikrai neuzdirbineju, tai gal ir bus tu megstuku uz savikaina, tikiuosi tongue.gif


Papildyta:
man tas pilkas merino oversized koks nerealus wub.gif
bet as nesuprantu jcrew puslapyje raso kad 25% off megstiniams, bet sitam kazkodel netaiko koda ivedus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 10 rugsėjo 2013 - 16:31
QUOTE(Dideja @ 2013 09 10, 12:05)
Nelabai supratau klausimo ax.gif  Jus klausiate koki dydi Jums reiktu imti su
95 cm ? Idekite nuoroda, kuriu norite, turincios pakomentuos 4u.gif


Noriu pvz. BLYTHE BLOUSE IN SILK ir jau issiaiskinau, kad su 95 cm greiciausiai reikia 6 dydzio? Ar kas turi 6 dydi? Idomu kiek cm tarp pazastu?
Atsakyti
Va pamačiau klausimą apie Blythe ir prisiminiau.. žodžiu su savąja buvau išėjus tik kartą ir trumpam, visą laiką ji kabėjo tvarkingai ant pakabos. Vakar tvarkiau spintą ir ją geriau apžiūrėjau...tai kaip ir Didejai buvo - ties rankom, nugaroj tokie išretėjimai pasidarę, žodžiu, kur labiau trynėsi su švarku ar liemenėlės petnešėlėm. O ji man tikrai neaptempta, gerokai laisvoka. Žodžiu pats didžiausias sh iš j crew, kurį pirkau.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 10, 19:00)
Va pamačiau klausimą apie Blythe ir prisiminiau.. žodžiu su savąja buvau išėjus tik kartą ir trumpam, visą laiką ji kabėjo tvarkingai ant pakabos. Vakar tvarkiau spintą ir ją geriau apžiūrėjau...tai kaip ir Didejai buvo - ties rankom, nugaroj tokie išretėjimai pasidarę, žodžiu, kur labiau trynėsi su švarku ar liemenėlės petnešėlėm. O ji man tikrai neaptempta, gerokai laisvoka. Žodžiu pats didžiausias sh iš j crew, kurį pirkau.. verysad.gif


Jau praejo noras man ja pirkti... aciu uz komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 09 10, 20:47)
Jau praejo noras man ja pirkti... aciu uz komentarus  smile.gif

Bet jas labai perka ir mėgsta merginos, gal jums pasiseks 4u.gif bet na tikrai tas šilkas labai plonas, kaip popierius verysad.gif o dar sakau, manoji nei skalbta, nei nešiota daug..
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 10, 20:20)
Bet jas labai perka ir mėgsta merginos, gal jums pasiseks 4u.gif  bet na tikrai tas šilkas labai plonas, kaip popierius verysad.gif  o dar sakau, manoji nei skalbta, nei nešiota daug..


Netgi nuejau savo patikrinti g.gif Mano irgi tik karta nesiota, bet sugebejau apsilepoti ir jau valyta valykloj. Dydis man irgi laisvokas, tikrai ne maza. ir ka... ogi radau jau praretejimus ties pazastim blink.gif toj vietoj kur rankove jungiasi, per siule. patempt man rodos tikrai negalejau nes man ji polaisve g.gif o ir uzsidejus buvau tik ja viena visa diena, tik ryte odinuke uzsimetus trumpam...
negi rimtai taip greit susinesioja unsure.gif o tai kas bus su factory blyth, nes tu silkas dar plonesnis, net persisviecia pvz tos su burbulais blink.gif

bet vis tiek man jos fainos ir jeigu pirkti su didele nuolaida, tai negaila man pinigu. LT uz ta pati 100 lt gali tik trikotazine maike siek tiek geresnes firmos nusipirkt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 10, 21:34)
Netgi nuejau savo patikrinti  g.gif Mano irgi tik karta nesiota, bet sugebejau apsilepoti ir jau valyta valykloj. Dydis man irgi laisvokas, tikrai ne maza. ir ka... ogi radau jau praretejimus ties pazastim  blink.gif toj vietoj kur rankove jungiasi, per siule. patempt man rodos tikrai negalejau nes man ji polaisve  g.gif o ir uzsidejus buvau tik ja viena visa diena, tik ryte odinuke uzsimetus trumpam...
negi rimtai taip greit susinesioja  unsure.gif o tai kas bus su factory blyth, nes tu silkas dar plonesnis, net persisviecia pvz tos su burbulais   blink.gif

bet vis tiek man jos fainos ir jeigu pirkti su didele nuolaida, tai negaila man pinigu. LT uz ta pati 100 lt gali tik trikotazine maike siek tiek geresnes firmos nusipirkt  cool.gif

Tikrai nebus sutapimas tie ištempimai verysad.gif aš sakau, labai irgi nustebau kaip pamačiau.
Man ji kainavo 180lt kažkur, jei gerai pamenu, na tai gaila tikrai.. jei papigiai pagauni, tai tada taip.. o aš kai pirkau, tai jų banga kaip tik buvo prasidėjus, reikėjo būtent konkrečios spalvos, tai kaina ne tokia ir maža doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 10 rugsėjo 2013 - 20:37
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 10, 15:15)
isparduotuvej esu 200% tikra ju bus tik ne po  13.5 biggrin.gif

įdomu, kas pirks? biggrin.gif biggrin.gif
nebent tos, kurios nesekė vakar dienos papildymo, tikrai atrodys normali kainytė ir nupirks drinks_cheers.gif

Atsakyti
Man irgi tokia sirdgela del Blythe... savo graziaja zaliaja nunesiau i valyka (beje pirma karta pagailejau skalbti pati) ir nezinau kaip sugebejo, bet tokius plemus ant jos man uzterliojo.. ir ant pacio priekio, tai dabar jau nesioti niekaip. Patariu skalbti pacioms! Visada pati skalbdavau ir viskas gerai buvo..
Papildyta:
QUOTE(azija4 @ 2013 09 10, 08:57)
Butent sita megztuka sviesiai pilkos su zydra nusipirkau NY parduotuvej, nerealus, svelnus, plonytis thumbup.gif
Pirkau xs, nors mano dydis s, taigi, kaip ir didintas, bet tikrai nebus "baggy" labai. Dabar galvoju irgi pasiimtu kita toki pat, tik kitos salvos ir vistik bandyti tikraji s dydi, nes nu madinga si sezona labai oversized lotuliukas.gif


Dekoju uz komentara 4u.gif vadinasi reikia laukti nuolaidu ir pirkti sio grazuolio sava dydi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Parachutes: 10 rugsėjo 2013 - 20:47
QUOTE(Girl. @ 2013 09 10, 20:37)
Tikrai nebus sutapimas tie ištempimai verysad.gif  aš sakau, labai irgi nustebau kaip pamačiau.
Man ji kainavo 180lt kažkur, jei gerai pamenu, na tai gaila tikrai.. jei papigiai pagauni, tai tada taip.. o aš kai pirkau, tai jų banga kaip tik buvo prasidėjus, reikėjo būtent konkrečios spalvos, tai kaina ne tokia ir maža doh.gif


nu joo verysad.gif tiek tai jau nera mazai, reiskias apsimoka tik su -40% Off pirkti ir dar kai buna pries tai nukainuotos

QUOTE(inga_ @ 2013 09 10, 20:37)
įdomu, kas pirks? biggrin.gif  biggrin.gif
nebent tos, kurios nesekė vakar dienos papildymo, tikrai atrodys normali kainytė ir nupirks drinks_cheers.gif


na net uz dviguba-triguba kaina manau atsirastu kas pirks, jeigu jie tikrai normalus kasmyriukai rolleyes.gif nes kas is to kad zinai uz kiek buvo, vis tiek uz tiek pat nebenusipirksi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 10, 20:48)
na net uz dviguba-triguba kaina manau atsirastu kas pirks, jeigu jie tikrai normalus kasmyriukai  rolleyes.gif nes kas is to kad zinai uz kiek buvo, vis tiek uz tiek pat nebenusipirksi  tongue.gif


O kodel jus taip galvojate, as nemanau kad tuos megztinius bandys sukeltomis kainomis pardavineti isparduotuveje. Reikes tik dar sumoketi uz komisini ir siuntima.

Kaip supratau labai dideliais kiekiais megztukus visos pirko, tikiuosi kad ne vienas bus ikeltas i isparduotuve biggrin.gif
Atsakyti