Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 30, 22:45)
Jus sakykit koks konkreciai domina, o tada patars kazkas. Nes vienas atitinka, kitas didintas gali buti..

sitie:
http://www.jcrew.com...mp;splitNumber=
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2013 10 01, 09:40)



Jei norite vilktis ant marskinuku, imkite savo dydi. Nebus aptemptas, bus graziai laisvas. Jei norite nesioti aptempta, tada imkite dydziu mazesni nei nesiojate europini.
As su 85cm turiu xs toki. Mazesnio nenoreciau, nes man jis patinka laisvesnis.
Atsakyti
Aciu labai aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 10 01, 10:51)
Jei norite vilktis ant marskinuku, imkite savo dydi. Nebus aptemptas, bus graziai laisvas. Jei norite nesioti aptempta, tada imkite dydziu mazesni nei nesiojate europini.
As su 85cm turiu xs toki. Mazesnio nenoreciau, nes man jis patinka laisvesnis.


Aleja, Tu gi turi ne tik kasmyrus, bet ir vilnos megstukus, ar ne? Pasakyk, prasau, ar paciai yra skirtumas tar ju (vilnoniu ir kasmyro) silumos atzvilgiu, jei imti juos vienodo siulo storio?
Ar tiesiog kiti faktoriai zaidzia? g.gif 4u.gif Man idomi ir kt mergaiciu nuomone. Ir kaip kasmyriniai devisi, ar nenusibumbuluoja greiciau nei vilnoniai? mirksiukas.gif
Atsakyti
O, lauryna50, naujas avataras biggrin.gif

Del vilnoniu ir kasmyro megztuku as tai galvociau taip, kad silumos gal ir vienodai,
o, bet, taciau kasmyras yra kasmyras biggrin.gif Pirmiausia , tai jis gi minkstutis svelnutis wub.gif ir kas svarbiausia nekanda thumbup.gif Butent man , tai labai svarbu, negaleciau deveti paprastos vilnos , nepasivilkusi kazko po apacia, nes man kanda blush2.gif
O "bumbuluojasi" man tiek kasmyro , tiek vilnos megztukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 01 spalio 2013 - 13:58
QUOTE(Dideja @ 2013 10 01, 14:57)
O, lauryna50, naujas avataras biggrin.gif

Del vilnoniu ir kasmyro megztuku as tai galvociau taip, kad silumos gal ir vienodai,
o, bet, taciau kasmyras yra kasmyras biggrin.gif Pirmiausia , tai jis gi minkstutis svelnutis  wub.gif ir kas svarbiausia nekanda thumbup.gif Butent man , tai labai svarbu, negaleciau deveti paprastos vilnos , nepasivilkusi kazko po apacia, nes man kanda blush2.gif
O "bumbuluojasi" man tiek kasmyro , tiek vilnos megztukai ax.gif


Aham, naujaz, bet zuiriu ir nelimpa jis man... tuoj keisiu vel. Tik as kad issirenku, tai SM formatai neleidzia - netelpu... lotuliukas.gif
Na, as taip ir isiwaizdavau. Mano Crew paprasti megstuliai is merino pasivelia. O vat sis Crew geris nei veliasi nei bumbuluojasi. Niekaip neatsidziaugiu, nors ir nepigiai atsiejo...
Atsakyti
Mano turimas kasmyrinis is collection serijos kol kas visai nesiburbuluoja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 14:21)
O vat sis Crew geris nei veliasi nei bumbuluojasi. Niekaip neatsidziaugiu, nors ir nepigiai atsiejo...


sitas tai man groziu grozis wub.gif Dar vis nepraradau vilties ji pasigaut, jei ne turbut e-bay ieskosiu, nes labai noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2013 10 01, 10:40)


Tai kokia bus kaina sio megztinio? 188 dol - 25 proc nuolaida. Tai realiai gaunasi apie 500 Lt. blink.gif
Butu dar kazkoks pasakiskai grazus, o tai labai eilinis.
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 15:21)
1. Aham, naujaz, bet zuiriu ir nelimpa jis man... tuoj keisiu vel. Tik as kad issirenku, tai SM formatai neleidzia - netelpu...  lotuliukas.gif

2. O vat sis Crew geris nei veliasi nei bumbuluojasi. Niekaip neatsidziaugiu, nors ir nepigiai atsiejo...


1. Na jo.... biggrin.gif Tu gi ne standartas mirksiukas.gif biggrin.gif
O mano avataras 100 metu nekeistas lotuliukas.gif Ot jau tas mano pastovumas visame kame tongue.gif

2. Atsimenu as Tavo sita megztuka smile.gif O Tu ji daznai nesioji? Jis toks puosnus,
gal tik kokiom progom dedi, tai del to ir nesivelia, nes mazai devimas g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 15:27)
Tai kokia bus kaina sio megztinio? 188 dol - 25 proc nuolaida. Tai realiai gaunasi apie 500 Lt. blink.gif
Butu dar kazkoks pasakiskai grazus, o tai labai eilinis.


drinks_cheers.gif
na, manau jei butu jis apie 200 lt, tai ok, bet uz 500 Lt jau noretusi kazko ypatingo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 01 spalio 2013 - 14:31
QUOTE(Aireda @ 2013 10 01, 14:27)
Tai kokia bus kaina sio megztinio? 188 dol - 25 proc nuolaida. Tai realiai gaunasi apie 500 Lt. blink.gif
Butu dar kazkoks pasakiskai grazus, o tai labai eilinis.


drinks_cheers.gif

ir tas pigusis/brangusis toks pat, uz pilna kaina tikrai nepirkciau. Nors jau idomu pasidare ant savo kailio isbandyt, pasiduosiu tuoj masinei psichozei lotuliukas.gif
Atsakyti
Bais smagus, ir vertas kiekvieno lito, be abejones. As uz tai, kad geriau kita kart dasidet ar pasitaupyti, bet nusiprikti gera daikta, kurio l l norisi. Gavau ji pries pat Kaledas, tai tuo svenciu laikotarpiu man l gerai "suejo". Ir tinkamas jis pgl mane ir prie skinny ir prie puosnesniu kelniu g buti... g.gif
Zodz vertas demesio Aj, Dideja, ne zinok, jei sulyginti velimasi jo ir paprastojo merino megstuko - tai sis maziau pasibumbuluoja. Nes as ji dne 5 ir ne 7k apsivilkus buvau... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 01 spalio 2013 - 14:56
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 01, 14:42)


dar labiau noriu biggrin.gif reiks gal Kaledoms pasidovanot rolleyes.gif

mergaites, o su klubais 94-95 cm kokio dydzio maudymkes perkat? Jeigu dydziai su skaiciais 0, 2 ir t.t. g.gif
Vakar neatsilaikiau pries Arelijos uzrodyta grozi wub.gif tik dabar bijau kad i 0 uzpakalis netilps blush2.gif virsus tai tikrai geras turi buti
Atsakyti