Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

aš manau, kad J.Crew tai papildomai 30 proc. minusuojasi nuo raudonos kainos..
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 09 30, 15:30)
aš manau, kad J.Crew tai papildomai 30 proc. minusuojasi nuo raudonos kainos..

Jcrew- tai taip su koduku -30. o Factory PRICES AS MARKED ner ten-40? tikiuos.. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kurios patars del vyrisku dydziu: noriu "plafkes" paimt portofino
cia tuos dydzius kaip dzinsus reikia suprat? jie irgi taip pat didinti kaip moteriski?
dekui
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 09 29, 14:26)
Merginos, norėjau paklausti, gal esat pirkusios šį vyrišką megztuką. Domina, ar nėra didintas? Nežinau kokį dydį užsakyti, jei nešioja L smile.gif Ačiū labai atsakiusioms  smile.gif

Jcrew vilnoniu budavo pirkt po 19,99$ plius papildoma nuolaida, tai uz Factorini sitokios kainos tikrai nemokeciau. O siaip imciau iprasta dydi, jei tarpinis - imciau i mazaja puse.
Atsakyti
Mergaites,o tie silkiniai marskinukai factory su vistytem didinti? Krutine 84,tai reiktu xxs?
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 09 30, 14:34)
Jcrew- tai taip su koduku -30.  o Factory PRICES AS MARKED ner ten-40? tikiuos..  biggrin.gif


Factory dabar paleido papildoma 30% off koda (kelioms valandoms), o tas kur 40% off tai kainos jau skelbiamos su nuolaida
Atsakyti
Nuolaida paleido kelioms valandoms,bet ir kainas pakele biggrin.gif lyginant su vakar
Atsakyti
Šitas megztukas didintas ar daugmaž atitinka? 4u.gif
http://factory.jcrew...02147/02147.jsp
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Mergaites, sakykite, o J.CREW kasmyriniai megztukai atitinka savo dydi g.gif
Busiu dekinga mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuti @ 2013 09 30, 18:41)
Nuolaida paleido kelioms valandoms,bet ir kainas pakele biggrin.gif  lyginant su vakar

man tai apsimokėjo vistiek, nes ir siuntimas nemokamas smile.gif plius palyginau, už kiek vieną rūbą esu pirkus, tai gera kaina išėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2013 09 30, 18:38)
Sveikutes mirksiukas.gif
Mergaites, sakykite, o J.CREW kasmyriniai megztukai atitinka savo dydi g.gif
Busiu dekinga mirksiukas.gif  4u.gif




Jus sakykit koks konkreciai domina, o tada patars kazkas. Nes vienas atitinka, kitas didintas gali buti..
Atsakyti
merginos, sakykit ar dar kada nors imeta gyvatini (ta elektrik toki) tippi? mastau.gif
as sugebejau sugadinti sita ir dar rusva - i dziovykle idejau, tai sumazejo nemazai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti