Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Ateinu pasirodyti su buldogiuku,tad galiu pasakyti kad buldogiukas dydintas vienu dydziu,megztukelis ant manes XS dydzio po pazastimi 44/2cm.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 29, 19:23)
as  issitraukiau    toki apdribusio modeliuko anu metu kolekcijos megstuka neturiu etiketes neidesiu nurodeles,     pati   standartini M nesioju, tai man tas  laisvo modelio megstukas net prie skiniuku    vizualiai  didina mase blush-anim-cl.gif
tad...  kai esi xxs ar xs  na s galbut.. tada kitaip matyt bet  man kai apvalesne visad buvau tai niekaip tokie platus netiktu, ant Gitos be priekaistu  wub.gif  nors as jauciu vis tiek deciau skiniukus o ne placias kelnes jei virsus platus blush-anim-cl.gif

Ir turiu pripazinti kad  gyvai  persikine spalva atrodo gerokai geriau nei neon pink (  o as gi  pinko labiausia norejau...    )



O va man neon pink graziausia is visu 3 spalvu ax.gif lotuliukas.gif o neon pink pirkimo metu man atrode labiausia nenorima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 29 rugsėjo 2013 - 18:26
dzestina labai graziai atrodote!
ar marskinukai jcrew? tie kur 2ju sp buna?

derinukas toks kad ir man visai noretus, nors sakiau ko ko ko bet gyvunu tai jau man nereik ant pilvo laugh.gif

su 99krutine S reiktu?
(99buna sventinem dienom,paprastai tai 96:geda)


Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 29, 18:30)
dzestina labai graziai atrodote!
ar  marskinukai jcrew? tie kur 2ju sp buna?

derinukas  toks kad ir man visai noretus, nors sakiau ko ko ko bet gyvunu tai jau man nereik ant pilvo laugh.gif

su 99krutine S  reiktu?
(99buna sventinem dienom,paprastai tai 96:geda)

Aciu Ingute mirksiukas.gif Marskinukai ne Crew,o paprasciausi Rezerved smile.gif
Nors sventinem dienom esu pagriebus siuos marskinukus,tai labai graziai atrodo su siuo buldogiuku tongue.gif
user posted image
Beje as pati sakiau kad su jokio vistom ir ttt.. nedeveciau,bet kadangi esu suniuku myletoja tai siam groziui neatsispyriau,ir tikrai esu labai patenkinta thumbup.gif
Jums Ingute tikrai reiktu S dydzio kaip tik siandien pardaviau ,tai po pazastim berods 49/2cm.
Atsakyti
aciukas maciau kad turejot, as apmastymuose su -40% ateiti imti smile.gif
aciukas taip ir planavausi m nenorejau o s idealu,tik subrest reik suniukui... vistos tai nea net dykai neimciau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 29, 18:40)
aciukas  maciau kad turejot, as  apmastymuose su -40%  ateiti imti smile.gif
aciukas taip ir planavausi    m  nenorejau o s idealu,tik subrest reik suniukui...  vistos tai nea net dykai neimciau blush-anim-cl.gif

As pati per klaida nusiunciau XS dydi,o paskui pagalvojau kad ant baltinuku gali buti per mazokas tad vel nusiunciau ir S,o cia pasirodo tokie didinti,gerai sakoma nera to blogo kas neiseitu i gera smile.gif
Atsakyti
Dzestina, grazu ir dydis gerai parinktas thumbup.gif
Tik as jau cia verinio nebedeciau, nes per tirsta man atrodo ax.gif
Nors pats verinys irgi grazuolis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 29, 19:04)
Dzestina, grazu ir dydis gerai parinktas thumbup.gif
Tik as jau cia verinio nebedeciau, nes per tirsta man atrodo ax.gif
Nors pats verinys irgi grazuolis 4u.gif


pritarsiu Didejai, man irgi jau visko perdaug, dar delnine taskuota... perkrautas derinys gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 29, 19:13)
pritarsiu Didejai, man irgi jau visko perdaug, dar delnine taskuota... perkrautas derinys gaunasi  blush2.gif

Pritariu kad verinio gal ir nereik bet tiesiog norejau ideti parodymui smile.gif ,o delnine tai maziaus tabas jis man ikiso i rankas,as jo nenesioju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2013 09 29, 20:27)
Pritariu kad  verinio gal ir nereik bet  tiesiog norejau ideti parodymui  smile.gif ,o delnine tai maziaus tabas jis man ikiso i rankas,as jo nenesioju mirksiukas.gif

gražiai dzestina atrodo buldogas wub.gif su marškinukais ir kelnytėm. vėrinuko tikrai nereikia, nes marškinukai jau su dekoru juoda juostele eina, tai ir taip puikiai atrodo, tad verinukas čia buldogui tikrai nereikia smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sitie megztukai gal didinti?
http://factory.jcrew...02147/02147.jsp
Papildyta:
Ir ar verti demesio sie dzinsiukai? Ar dydi atitinka?
http://factory.jcrew...me=cherish-wash
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulezas: 30 rugsėjo 2013 - 10:08
Dzestina, fainas buldogiukas, tik ir as verinuka deciau i sali. mirksiukas.gif
O man kupranugaris bais grazus is naujosios kolekcijos... bet kazkaip per daug asociaciju galvoje kyla, kai i ji ziuriu... tai kol kas susilaikau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 30 rugsėjo 2013 - 11:20