Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(^^liutuke @ 2013 09 29, 14:26)
Merginos, norėjau paklausti, gal esat pirkusios šį vyrišką megztuką. Domina, ar nėra didintas? Nežinau kokį dydį užsakyti, jei nešioja L smile.gif Ačiū labai atsakiusioms  smile.gif

Is Mano pirkimo praktikos factory vyriski rubai didinti dydziu: maikes ir megztukai. Bet gal cia mums tik pasitaike.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 09 29, 13:26)
Merginos, norėjau paklausti, gal esat pirkusios šį vyrišką megztuką. Domina, ar nėra didintas? Nežinau kokį dydį užsakyti, jei nešioja L smile.gif Ačiū labai atsakiusioms  smile.gif


Butent sio neturiu. Bet dazniausiai perku atitinkanti. Po apacia marskinukus apsivelka, jei ka. O isskalbus vos vos pasitraukia.
Maniskis nesioja m, kelis pirkau s, tai tokie trumpesni jam.
Bet palaukit daugiau atsiliepimu. Gal kazkam kitaip pasitaike.

Oops, as apie jcrew, ne factory.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 29 rugsėjo 2013 - 13:58
QUOTE(InOut @ 2013 09 29, 14:57)
Is Mano pirkimo praktikos factory vyriski rubai didinti dydziu: maikes ir megztukai. Bet gal cia mums tik pasitaike.


MB nesioja L dydi, is factory pirkau maike L - atitiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 09 29, 14:26)
Merginos, norėjau paklausti, gal esat pirkusios šį vyrišką megztuką. Domina, ar nėra didintas? Nežinau kokį dydį užsakyti, jei nešioja L smile.gif Ačiū labai atsakiusioms  smile.gif



MB neturi tokio, bet esu nusiuntusi tarpininkei toki, koki nesioja
Papildyta:
QUOTE(enura @ 2013 09 29, 13:09)
oho kazkas gerai apsipirko  bigsmile.gif



ne visi mano wink.gif
Atsakyti
Ačiu merginos labai už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
as turiu lambswool megstukus kelis jcrew ir factory vyrui, tai daugiau nebeperku, labai greit susivele ties pazastukais ir aukstesnis kalnierius ties barzda sad.gif
MB Lt nesioja M usa viska s pirkau siuos irgi s
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 29, 18:08)
as turiu  lambswool megstukus kelis  jcrew ir factory vyrui, tai daugiau nebeperku,   labai greit susivele ties pazastukais ir  aukstesnis kalnierius ties barzda sad.gif


Na va kaip gaila, aš šiandien kaip tik nusiunčiau užsakymą SB factorio lamswool megztukui unsure.gif o tai tų susiburbuliavimų neina aprinkt? labai jau jie susivelia? g.gif

P.S. Įtariu Gitaaa kašmyrą deriniuose rodosi, tai bėkit, kam įdomu, ji tik trumpam ten visada sužiba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 29 rugsėjo 2013 - 17:19
Sveikos,
prašau patarimo tų ,kas esat pirkę vaikiškas striukes,paltukus 4u.gif
kokį dydį reiktų imti 6 metų 116/117 cm ūgio mergaitei ?6/7 ?o gal didesnį g.gif
o gal turite išmatavimus?būtų super smile.gif
neapsisprendžiu tarp striukės ir paltuko ax.gif kažin striukė nėra labai trumpa ,dengtų užpakaliuką g.gif o paltukas kokio ilgio g.gif
http://www.jcrew.com...e=neon-amethyst
http://www.jcrew.com...e=neon-amethyst
Dar labai domina ir kokybė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 29, 17:17)
Na va kaip gaila, aš šiandien kaip tik nusiunčiau užsakymą SB factorio lamswool megztukui unsure.gif  o tai tų susiburbuliavimų neina aprinkt? labai jau jie susivelia? g.gif

P.S. Įtariu Gitaaa kašmyrą deriniuose rodosi, tai bėkit, kam įdomu, ji tik trumpam ten visada sužiba biggrin.gif

O mes labaii patenkinti jais 4u.gif
Pasivelia ,bet lengvai tie suiburbulavimai nusiima..Su aparaciuku,ar rankom.isvis,as net nezinau,ar yra vilna,kuri nesiveltu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 29, 18:17)
Na va kaip gaila, aš šiandien kaip tik nusiunčiau užsakymą SB factorio lamswool megztukui unsure.gif  o tai tų susiburbuliavimų neina aprinkt? labai jau jie susivelia? g.gif

P.S. Įtariu Gitaaa kašmyrą deriniuose rodosi, tai bėkit, kam įdomu, ji tik trumpam ten visada sužiba biggrin.gif

gita apziurejau, aciu kad pasakete, grazu, bet mano akim tokie platus rubai tinka tik smulkutem tad as kai megstu prigludusius su visai kitokiais ismatavimais laukiu S ir tikiu bus liuks blush2.gif

burbuliuojas per daug, kas dien reiktu valyti as tiek laiko neturiu blush2.gif

QUOTE(Kuti @ 2013 09 29, 19:11)
O mes labaii patenkinti jais 4u.gif
Pasivelia ,bet lengvai tie suiburbulavimai nusiima..Su aparaciuku,ar rankom.isvis,as net nezinau,ar yra vilna,kuri nesiveltu g.gif

na matyt kaip kas, maniskis ziema uzsimeta striuke ji viduje siurkstesne tai kas vakara aprenka jis pats bet norint kad gerai atrodytu visada tureciau su aparaciuku bruzinti saziningai blush-anim-cl.gif
merinukai maniskiui labiau tiko ir patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 29, 19:14)
gita apziurejau, aciu kad pasakete, grazu, bet mano akim tokie platus rubai tinka tik smulkutem tad as kai megstu prigludusius su visai kitokiais ismatavimais laukiu  S ir  tikiu bus liuks  blush2.gif

drinks_cheers.gif sutinku, ir man atrodo, kad tokie laisvi graziai ziurisi ant smulkuciu merginu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 09 29, 19:17)
drinks_cheers.gif sutinku, ir man atrodo, kad tokie laisvi graziai ziurisi ant smulkuciu merginu 4u.gif

as issitraukiau toki apdribusio modeliuko anu metu kolekcijos megstuka neturiu etiketes neidesiu nurodeles, pati standartini M nesioju, tai man tas laisvo modelio megstukas net prie skiniuku vizualiai didina mase blush-anim-cl.gif
tad... kai esi xxs ar xs na s galbut.. tada kitaip matyt bet man kai apvalesne visad buvau tai niekaip tokie platus netiktu, ant Gitos be priekaistu wub.gif nors as jauciu vis tiek deciau skiniukus o ne placias kelnes jei virsus platus blush-anim-cl.gif

Ir turiu pripazinti kad gyvai persikine spalva atrodo gerokai geriau nei neon pink ( o as gi pinko labiausia norejau... )


Atsakyti