Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Na va, pagaliau ir vaizdine medziaga thumbup.gif

Aleja.lt, rasei, kad rankoves siaurokos..., kazi kaip bus , jei as planavau ant marskinuku nesiot g.gif
Nebandei ant marskiniu uzsideti, idomu ar neverztu tuomet per rankas?
Papildyta:
QUOTE(Lyn @ 2013 09 29, 12:10)
na  tai  va,  bent  man  vaizdine  medziaga  akivaizdziai  rodo,  kad  jis  nera  padidintas.  Keista,  kad  kazkas kazkur  rashe  kad  jis  padidintas  dydziu  ar  net  dvejais.


Lyn, na cia kaip ir visada subjektyvu labai del to dydzio smile.gif As manau , kad ir su savo 90 cm tilpciau i Alejos.lt XS, tik butu labiau aptempta, nes siaip tai ir rankos mano labai plonos.. ir nemanau, kad jau butu per mazas smile.gif
Na, bet nekantraudama laukiu savo S bigsmile.gif , zinodama, kad tikrai neiskrisiu is jo, kaip mergaites, kad buvo prirasiusios, jog atitinka L blink.gif
Atsakyti
Aleja.lt, tikrai gerai atrodo tie megztukai bigsmile.gif

Ka gi, dabar tikrai galima uz tas pasidziaugti, kurioms nuskilo sie megztiniai uz tokia kaina biggrin.gif
Atsakyti
Dideja, ju manketukai ilgi ir siauroki. Virsuje rankoves laisvesnes. Ant marskiniu nesimatavau. Greitom tik isokau pademonstruoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 29, 12:26)
Dideja, ju manketukai ilgi ir siauroki. Virsuje rankoves laisvesnes. Ant marskiniu nesimatavau. Greitom tik isokau pademonstruoti  blush2.gif


Aisku smile.gif Aciu, kad pasidemonstravai 4u.gif
Sulauksiu, matysiu, kaip ir su kuo man ji deveti smile.gif

Dar negavau savo megztuko, o jau ziurinejuos prie jo tokios coral spalvos balerinu http://www.javari.de...amp;discount=10 biggrin.gif

Aleja.lt, ar panasi realiai to neon peach megztuko spalva i mano idetu balerinu ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 29 rugsėjo 2013 - 11:41
Aleja, gerai ant Jusu atrodo ir dydis geras. Cia as rasiau, kad lyg i didesne puse (bet ne 2 dydziais schmoll.gif ) nes man taip sake. O as dar galvoju nuo spalvos idomu nepriklauso niekas g.gif Nes as ciupinejau tamsiai melyna. O ir savininke jo uzsimine kad jai siurkstokas ir netgi kanda siek tiek jis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 29 rugsėjo 2013 - 11:41
QUOTE(enura @ 2013 09 29, 12:40)
Aleja, gerai ant Jusu atrodo ir dydis geras. Cia as rasiau, kad lyg i didesne puse (bet ne 2 dydziais  schmoll.gif ) nes man taip sake. O as dar galvoju nuo spalvos idomu nepriklauso niekas g.gif  Nes as ciupinejau tamsiai melyna. O ir savininke jo uzsimine kad jai siurkstokas ir netgi kanda siek tiek jis  rolleyes.gif


Gali ,manau, skirtis dydziai del spalvos g.gif , kaip jau buvo su merino tippiais, kad pamenu priklausomai nuo spalvos ismatavimai skyresi.
Atsakyti
Gal kas turit si salikeli? KLaip jis gyvai, vertas demesio, svelnus?
aciu
http://www.jcrew.com...~~~~~/43162.jsp

Atsakyti
Persikinio spalva isgauta is rausvo ir gelsvo siulo.
Rozinio is rozinio ir balto.
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 29, 12:40)
Aleja, gerai ant Jusu atrodo ir dydis geras. Cia as rasiau, kad lyg i didesne puse (bet ne 2 dydziais  schmoll.gif ) nes man taip sake. O as dar galvoju nuo spalvos idomu nepriklauso niekas  g.gif  Nes as ciupinejau tamsiai melyna. O ir savininke jo uzsimine kad jai siurkstokas ir netgi kanda siek tiek jis  rolleyes.gif



nesiskiria, turiu visas spalvas S dydi - identiski dydziai
Atsakyti
Mergaites, ar 40 proc factory tik nuo raudonu kainu, ar ir nuo juodu?aciu
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 29, 11:51)
Persikinio spalva isgauta is rausvo ir gelsvo siulo.
Rozinio is rozinio ir balto.
4u.gif


g.gif tamsiai melynas buvo visas melynas, jokio balto siulo nepastebejau. Tai gal tas baltas yra siek tiek kitoks, suteikia minkstumo ir svelnumo? ar negali taip buti unsure.gif
Papildyta:
jau matau Lyn parase kad vienodi 4u.gif

QUOTE(Lyn @ 2013 09 29, 12:01)
nesiskiria,  turiu visas  spalvas S  dydi  - identiski dydziai


oho kazkas gerai apsipirko bigsmile.gif

QUOTE(bakopa @ 2013 09 29, 12:03)
Mergaites, ar 40 proc factory tik nuo raudonu kainu, ar ir nuo juodu?aciu


40 off fall essentials prices as marked - raudonos jau su nuolaida 4u.gif
Atsakyti
Merginos, norėjau paklausti, gal esat pirkusios šį vyrišką megztuką. Domina, ar nėra didintas? Nežinau kokį dydį užsakyti, jei nešioja L smile.gif Ačiū labai atsakiusioms smile.gif
Atsakyti