Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 28, 20:52)
... o man, apskritai, bisk ima trukti idomesnio kirpimo, idomesniu dalyku Crew kolekcijose...   Ir apskritai, ziuri ju psl ir nera to jausmo - NORIU!!! verysad.gif


QUOTE(enura @ 2013 09 28, 21:09)
bet man, pavyzdziui, pasirode kad jcrew kaip tik yra bent jau viena koja priekyje daugelio brandu.

Ir dar man patinka JCrew stiliaus vientisumas, kad gali pasipildyti savo garderoba sezonas po sezono ir rubai puikiai dera tarpusavyje


QUOTE(Dideja @ 2013 09 28, 21:17)
O as pasakysiu taip, kad i kitus brendus nesizvalgau visai, mano skonis neimantrus, klasikinis, tai j.crew tinka smile.gif
Taciau, kai matau karts nuo karto isparduotuvej idetu rubeliu is senuju kolekciju, tai jo, turiu pripazinti, kad visgi buta kazkokio zavesnio "cinkelio" ax.gif


As savo laiku taip pat susidomejau Jcrew del spalvu ivairoves, kokybes, stiliaus vientisumo, del to, kad rubai puikiai papildo vieni kitus.
Bet pastaruoju metu kazkaip irgi maziau to Wow!

Dideja, pritariu tau, senose kolekcijose ir as izvelgiu daugiau cinkelio.

Taciau jeigu kalbeti apie Jcrew kaip apie klasikinio stiliaus rubu brend'a, tai, manau, ju klasikinio stiliaus rubai tikrai puikus, nenuobodus, spalvingi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 28 rugsėjo 2013 - 21:18
QUOTE(Aireda @ 2013 09 28, 22:17)
As savo laiku taip pat susidomejau Jcrew del spalvu ivairoves, kokybes, stiliaus vientisumo, del to, kad rubai puikiai papildo vieni kitus.
Bet pastaruoju metu kazkaip irgi maziau to Wow!

Dideja, pritariu tau, senose kolekcijose ir as izvelgiu daugiau cinkelio.

Taciau jeigu kalbeti apie Jcrew kaip apie klasikinio stiliaus rubu brend'a, tai, manau, ju klasikinio stiliaus rubai tikrai puikus, nenuobodus, spalvingi ax.gif


Kas link vientisumo - 100% pritariu. Ir tas yra l gerai klientui.
Kopijavimas, tai tikrai l berysio... blink.gif Siaip vaikiska Lindex l megstu ir apt. trikotazas ju l fainas, bet kai einu pro Lindex moteru rubus, niekaip negaliu atsikratyti to jausmo, lyg butu pavarte Crew katalogus ir poto paleide sawo mot. kolekcijas... Kaip neidomu... schmoll.gif
Niu, tikekimes, kad Crew dar nudziugins, nes man tox ispudis, kad dbr jie daugiau demesio skiria Factory linijos stiprinimui, o Crew ale ir taip geras pozicijas turi... unsure.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 28, 21:17)
Dideja, pritariu tau, senose kolekcijose ir as izvelgiu daugiau cinkelio.


gal g.gif man kazkaip uztenka to cinkelio kol kas, bet daznai tai buna collection serijos arba siaip ne is pigiausiu modeliai ax.gif gal anksciau buvo daugiau idomesniu modeliu geresnem kainom?
o kai norisi kazko daugiau, tai perku kitu firmu rubus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 28, 19:52)
Gitaaa gal deriniu temoj pasirodys su naujais kasmyrais  rolleyes.gif  ax.gif

aha, inmesiu prie progos cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2013 09 28, 22:59)
aha, inmesiu prie progos cool.gif  biggrin.gif


Lauksim! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau, dabar labai grieztos linijos vyrauja Jcrew kolekcijose. As pasigendu siek tiek romantikos ax.gif Bet tokios dabar mados.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 28 rugsėjo 2013 - 22:43
Aireda, "mums" puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaaa @ 2013 09 28, 23:07)
Aireda, "mums" puikiai bigsmile.gif


Dekui, Gitaaa 4u.gif Tavo skonis mano akimis tobulas, tai tas "puikiai" daug vertas ax.gif
Atsakyti
Necituojam su foto
Spalvu isgauti realiu nepavyko, bet bent dydis matosi.
Cia XS. Apimtis 83. Ugis 167

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 29 rugsėjo 2013 - 11:12
Aleja.lt, na bet ir kudute jus. Labai grazus megztukas - ilgas ir matosi, kad ant pilvo toks laisvesnis, o iskirpte ne per gili thumbup.gif Dekui, kad pasidalinot vaizdine medziaga biggrin.gif
Atsakyti
na tai va, bent man vaizdine medziaga akivaizdziai rodo, kad jis nera padidintas. Keista, kad kazkas kazkur rashe kad jis padidintas dydziu ar net dvejais.
Atsakyti
Jis atitinka europinius dydzius, nebent noretumet aptempto. Bet jis toks neturi buti.
Rankoves siauros, mazesnis dydis jau turbut nepatogus rankoms butu.
Nerealiai laiminga juo. Svelnus, anei kiek nekanda. Buciau pirkus toki ir uz 99$ Minus nuolaida smile.gif
Atsakyti