Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Nu as irgi gavau kasmyrus- ir labai jais esu patenkinta, persikine ir ruzavos spalvos visai ne neonines. Kalbant apie dydi, man neatrodo, kad jie didinti, sakyciau atitinka jcrew iprastinius dydzius
Atsakyti
aš ir labai patenkinta savo gautais kašmyrais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2013 09 28, 16:35)
proksi, mano maziui butu maza ji?


merginos, kas gavote M dydzoi kasmiriukus, gal galite parasyti kiek cm tarp pazastuku ? bijau, kad mazas bus blush2.gif
Atsakyti
Na va kaip skirtingai, daugumai patiko, o man tai tik kaina jis patiko biggrin.gif Kiek ten turejo buti jo tikrai kaina be klaidos, atrodo 118$ - nuolaida g.gif tai jeigu buciau uz tiek nusipirkus tai nusilvilciau gavus ax.gif
Atsakyti
Na, tai pasirodykit tuos sawo gerrius (as apie kasmyrus, bet l smagu butu pamatyti ir kt.)!!! tongue.gif
Tiek diskusiju, o fotoreportazo nera... verysad.gif imeskit, bent akis paganysim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 28 rugsėjo 2013 - 19:29
Tai gal nors viena kuri ir foto idekit su tais kasmyrais bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 28, 20:29)
Na, tai pasirodykit tuos sawo gerrius (as apie kasmyrus, bet l smagu butu pamatyti ir kt.)!!!  tongue.gif
Tiek diskusiju, o fotoreportazo nera...  verysad.gif  imeskit, bent akis paganysim...  mirksiukas.gif


QUOTE(Dideja @ 2013 09 28, 20:30)
Tai gal nors viena kuri ir foto idekit su tais kasmyrais bigsmile.gif  4u.gif



Tikrai, tiek atsiliepimu ir dar priestaringu, o kur irodymai biggrin.gif Smalsu juk, vienos tik dalijasi ispudziais, kitos tik iesko, o toms, kurios nepateko i laiminguju gretas bent akis paganyti duokit bigsmile.gif

Dideja, tu vienintele viltis, bet, matyt, dar negavai savo mirksiukas.gif
Atsakyti

... o man, apskritai, bisk ima trukti idomesnio kirpimo, idomesniu dalyku Crew kolekcijose... Aisku, tik pries metus emiau pirkt si brenda. Bais patinka ju kokybe, audiniai... Bet matant kitu firmu naujas kolekcijas, pasigendu tu fakturu ir audiniu ivairoves... Ir apskritai, ziuri ju psl ir nera to jausmo - NORIU!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 28, 19:40)
Tikrai, tiek atsiliepimu ir dar priestaringu, o kur irodymai  biggrin.gif


Gitaaa gal deriniu temoj pasirodys su naujais kasmyrais rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 28, 20:40)


Dideja, tu vienintele viltis, bet, matyt, dar negavai savo  mirksiukas.gif


Aireda, taip as ta viltis, kuri dar negavo savo vienintelio kasmyro biggrin.gif buciau pasirodzius, negi gaila biggrin.gif
O kitos va ir po kelis gavo, na , bet nesirodo tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 28, 19:52)
... o man, apskritai, bisk ima trukti idomesnio kirpimo, idomesniu dalyku Crew kolekcijose... Aisku, tik pries metus emiau pirkt si brenda. Bais patinka ju kokybe, audiniai... Bet matant kitu firmu naujas kolekcijas, pasigendu tu fakturu ir audiniu ivairoves...  Ir apskritai, ziuri ju psl ir nera to jausmo - NORIU!!! verysad.gif


as irgi palyginus nesenai perku, kazkur pora metu gal, tai is pradziu daug daugiau norejau visko. nors irgi sakyciau sezonais, viena daugiau kita maziau buvo norimu daiktu rolleyes.gif Gal Lauryna sis rudens sezonas tiesiog ne Jusu mirksiukas.gif 4u.gif
bet man, pavyzdziui, pasirode kad jcrew kaip tik yra bent jau viena koja priekyje daugelio brandu. O tokios firmos kaip zara, lindex, sappela ir panasiai juos kopijuoja. Daznai matau ju naujose kolekcijose modelius ar motyvus (bent jau LT vitrinose) kur pas jcrew jau buvo praeitam sezone. Bent jau man taip pasirode ax.gif
Ir dar man patinka JCrew stiliaus vientisumas, kad gali pasipildyti savo garderoba sezonas po sezono ir rubai puikiai dera tarpusavyje
Atsakyti
O as pasakysiu taip, kad i kitus brendus nesizvalgau visai, mano skonis neimantrus, klasikinis, tai j.crew tinka smile.gif
Taciau, kai matau karts nuo karto isparduotuvej idetu rubeliu is senuju kolekciju, tai jo, turiu pripazinti, kad visgi buta kazkokio zavesnio "cinkelio" ax.gif
Atsakyti