Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Lyn @ 2013 09 27, 13:38)
oi  dekui  merginos,  labai  laukiu  kol gyvai  paciupinesiu  pati  biggrin.gif

o siaip  kaip  pirkusi  nauja kasmyrini  megztini uz  45  litus,  manau  pretenziju  neturesiu bet  kuriu oatveju biggrin.gif


Skamba neitiketinai: kasmyras uz tokia kaina bigsmile.gif Smalsu bus pamatyti irodymus, o tai sunku ir patiketi biggrin.gif



Atsakyti
Sveikos, jei kuriai gautas pigusis kašmyras netiks, rašykit, prigriebsiu už normalią kainą. Nors čia tokių norinčių turbūt ir taip nemažai ax.gif
Atsakyti
Laba, jus gal galit papasakot ir apsviest mane- kuo skiriasi jcrew ir jcrew factory?? galima ir i az... buc laabai dekinga ax.gif
atsirado noras isigyt cocoon coat- ir pasimeciau... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 27 rugsėjo 2013 - 16:32
Pasiemiau ir as kasmyrus melynos ir persikines spalvos.Na man tai super superiniai, svelnuciai minkstuciai, spalvos nuostabios.Dydis irgi toks pat, kaip ir kitu megztuku, nematau jokio ypatingo didumo ir kaklo iskirpte normali,matavausi ant liemenuko, niekas nesimato, ko nereiketu. Maniskiai L dydzio, tarp pazastu 50x2 cm. Man ir modelis puikus, graziai sukrinta, nei per laisvi, nei aptempti. Esu labai patenkinta.


Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 27, 13:35)
Bet uztai labai naudingi butu megztuko cm blush2.gif  biggrin.gif  4u.gif

Tarp pazastu 44 cm, ilgis 66 cm, dydis S. Man jis siurkstus nepasirode ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Rozinio XS tarp pazastu 42 cm, ilgis taip pat 66 cm, rankoves ilgis nuo pazasties 51 cm. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 09 27, 13:38)
oi  dekui  merginos,  labai  laukiu  kol gyvai  paciupinesiu  pati  biggrin.gif

o siaip  kaip  pirkusi  nauja kasmyrini  megztini uz  45  litus,  manau  pretenziju  neturesiu bet  kuriu oatveju biggrin.gif


tai čia Jums gal poblatom 45 gavos, man per viena tarpininke gavosi 49.5 per kita 50.90 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 09 27, 20:44)
tai čia Jums gal poblatom 45 gavos, man per viena tarpininke gavosi 49.5 per kita 50.90 ax.gif



As suapvalinau i maza puse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 09 27, 16:31)
Laba, jus gal galit papasakot ir apsviest mane-  kuo skiriasi jcrew ir jcrew factory?? galima ir i az... buc laabai dekinga  ax.gif
atsirado noras isigyt cocoon coat- ir pasimeciau... unsure.gif


Factory dazniausiai atkartoja populiariausius jcrew modelius, kaip pvz cocoon coat, tik naudodami paprastesnes, pigesnes medziagas, tuo sumazindami ir kaina, ir padarydami juos prieinamesnius daugeliui. Bet tai nereiskia kad jie blogos kokybes ar panasiai.
Konkreciai kuo skiriasi Jus dominantis paltukas nesidomejau, pabandykit pasinagrineti sudeti, paieskoti realiu foto ar atsiliepimu internete. Gal dar kas daugiau papasakos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 27, 21:22)
Factory dazniausiai atkartoja populiariausius jcrew modelius, kaip pvz cocoon coat, tik naudodami paprastesnes, pigesnes medziagas, tuo sumazindami ir kaina, ir padarydami juos prieinamesnius daugeliui. Bet tai nereiskia kad jie blogos kokybes ar panasiai.
Konkreciai kuo skiriasi Jus dominantis paltukas nesidomejau, pabandykit pasinagrineti sudeti, paieskoti realiu foto ar atsiliepimu internete. Gal dar kas daugiau papasakos  4u.gif

Aciu 4u.gif Taip ir itariau, nes sudetis tikrai kita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2013 09 27, 17:38)
Tarp pazastu 44 cm, ilgis 66 cm, dydis S. Man jis siurkstus nepasirode  ax.gif 4u.gif


Aciu, stuleju 4u.gif
Nagi turi buti geras man tas S dydis thumbup.gif
Db dar labiau laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Gavau kašmyriuką wub.gif
Spalva rožinė tikrai nėra rėkianti, minkštas, švelnus, žodžiu, aš patenkinta.
Atsakyti