Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

O kur papildymas lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 09 27, 07:55)
nagi  merginos,  kurios  gavot  kasmyrus,  pakomentuoki,  pasirodykit   4u.gif

gavom gavom, atsivesim demonstruosimes, pirmi ispudziai is gavusiu kad smagus, didintas, ilgom rankovem laugh.gif
matyt kaip ir long slew. tee man ju rankove slabai ilgos blush-anim-cl.gif

airelija matau kad papilde mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingakalnis: 27 rugsėjo 2013 - 12:04
Viena mergina tarpininkes temoj rase, kad jau gavo piguji kasmyra ir kad patenkinta juo bigsmile.gif
Tik del dydzio komentaro nebuvo...

Nagi , merginos, davai klojat kas ir kaip su tuo megztuku biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 27, 13:04)
gavom gavom, atsivesim demonstruosimes, pirmi ispudziai is gavusiu  kad smagus, didintas, ilgom rankovem laugh.gif
matyt kaip ir long slew. tee man ju rankove slabai ilgos blush-anim-cl.gif




Ta pacia minute apie kasmyrus prabylom lotuliukas.gif

O, kad rankoves ilgos, tai man- ilgarankei didziulis pliusas butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 09 27, 13:04)
gavom gavom, atsivesim demonstruosimes, pirmi ispudziai is gavusiu  kad smagus, didintas, ilgom rankovem laugh.gif
matyt kaip ir long slew. tee man ju rankove slabai ilgos blush-anim-cl.gif

airelija  matau kad papilde  mirksiukas.gif



aciu. labai idomu kiek didintas smile.gif maloniai nuteikia ir toks komentaras smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ateinu su komentarais apie piguji kasmyra. Iskart sakau, kad nepirkau ir pati negavau, tik prasiau parodyti tongue.gif
Na tai uz tokia kaina kaip pirkot arba labai panasia pirkciau, jeigu uz didesne schmoll.gif
Man jis labai primine merino megztuka ir netgi sakyciau merinas svelnesnis. Sis dar turi kazkokio siurkstumo g.gif nieko panasaus i kita JCrew kasmyra kuri turiu, tas tai minsktutis, svelnutis wub.gif Netgi Dream Cardiganas man pasirode svelnesnis uz ji, o jame tik keli % kasmyro rolleyes.gif
Dydis kaip supratau siek tiek didintas, bet jis toks ir turi buti laisvas.
Tai tiek ziniu is mano varpines biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As cia gavau kasmyra piguji biggrin.gif Dydzio nepakomentuosiu, nes tikrai suklaidinsiu ax.gif S man puikiai graziai laisvas, siaip nesioju XXS Crew, bet siuo metu esu nestuke, taip kad mano cm niekam nebus naudingi biggrin.gif 4u.gif Ilgis labai man patiko, kad sikniuka dengia pusiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 27, 13:24)
Sveikutes  4u.gif Ateinu su komentarais apie piguji kasmyra. Iskart sakau, kad nepirkau ir pati negavau, tik prasiau parodyti  tongue.gif
Na tai uz tokia kaina kaip pirkot arba labai panasia pirkciau, jeigu uz didesne  schmoll.gif



blink.gif

o pradine jo kaina tai is viso gi nemaza.... ax.gif

as, kai planavau nesioti ji ant marskinuku, tai nesvarbu, kad ir siurkstokas, svarbu dydis biggrin.gif
Atsakyti
Bet kokie skirtingi atsiliepimai visu.. vienoms patiko labai, kitoms ne. Tikiu, kad gali buti siurkstesnis kasmyras.. man toks pat pasirode kasmyrinis taskuotis, atrode kad ne kasmyras, o paprasta vilna sudetyje.

Kad ir kaip bebutu ant marskinuku tiks ir siek tiek kandantis kasmyras, ir padidintas. Labai labai laukiu savojo bigsmile.gif o ilgos rankoves is viso super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2013 09 27, 13:33)
As cia gavau kasmyra piguji biggrin.gif Dydzio nepakomentuosiu, nes tikrai suklaidinsiu ax.gif S man puikiai graziai laisvas, siaip nesioju XXS Crew, bet siuo metu esu nestuke, taip kad mano cm niekam nebus naudingi biggrin.gif  4u.gif Ilgis labai man patiko, kad sikniuka dengia pusiau  blush2.gif


Bet uztai labai naudingi butu megztuko cm blush2.gif biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
oi dekui merginos, labai laukiu kol gyvai paciupinesiu pati biggrin.gif

o siaip kaip pirkusi nauja kasmyrini megztini uz 45 litus, manau pretenziju neturesiu bet kuriu oatveju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 27 rugsėjo 2013 - 12:42
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 27, 12:34)
Tikiu, kad gali buti siurkstesnis kasmyras.. man toks pat pasirode kasmyrinis taskuotis, atrode kad ne kasmyras, o paprasta vilna sudetyje.


vat butent man taip ir pasirode drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 09 27, 12:38)
o siaip  kaip  pirkusi  nauja kasmyrini  megztini uz  45  litus,  manau  pretenziju  neturesiu bet  kuriu oatveju biggrin.gif


Uz tokia kaina tai tikrai fainas megztukas mirksiukas.gif
Bet jeigu kas turejo minciu parduoti uz normalia kasmyro kaina, tai nezinau nezinau... g.gif
Atsakyti