Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Vlastimila @ 2013 09 10, 09:43)
aš ėmiau s-m, kažkodėl manau, kad jis turėtų būt kaip reikalas didintas-Relaxed fit.




va, man atrodo cia http://www.google.lt...ved=0CCoQrQMwAA kalbama apie musu ta piguju kasmyra biggrin.gif
Deja, nesuprantu angliskai, tik matau , kad dydis S, pavertejaukit kuri, ar raso ten kazka apie dydzio atitikima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 10, 11:49)
va, man atrodo cia http://www.google.lt...ved=0CCoQrQMwAA kalbama apie musu ta piguju kasmyra biggrin.gif
Deja, nesuprantu angliskai, tik matau , kad dydis S, pavertejaukit kuri, ar raso ten kazka apie dydzio atitikima 4u.gif



Ne, nerašo. Tiesiog rašo, kad ta mergina dėvi S dydžio "heather cabernet" spalvos megztuką. Įdomu, kokie jos išmatavimai g.gif

Atsakyti
QUOTE(Perfecta @ 2013 09 10, 10:54)
Ne, nerašo. Tiesiog rašo, kad ta mergina dėvi S dydžio "heather cabernet" spalvos megztuką. Įdomu, kokie jos išmatavimai  g.gif

drinks_cheers.gif As irgi ta pati isskaiciau, tik neradau ismatavimu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 10, 10:49)

kalbama apie musu ta piguju kasmyra biggrin.gif
Deja, nesuprantu angliskai, tik matau , kad dydis S, pavertejaukit kuri, ar raso ten kazka apie dydzio atitikima 4u.gif


Dideja, na ir apsipirkot kai kurios, pavydetina biggrin.gif

As siais metais per papildymus dirbu, tai jau tiek pinigu sutaupysiu tongue.gif

Si moteris tavo nurodytame blog'e apie dydi si karta nieko neraso, bet zinau, kad ji devi puse dydzio ar dydziu didesnius nei as, tai tau sio megztuko S d. bus laisvesnis bei jai, bet manau is esmes ant marskiniu turetu tikti.

O as tokio modelio megztuko nepritaikyciau, nors jeigu kasmyras ir spalva grazi ir dar kaina nereali, tai turetu buti vykes pirkinys mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 10, 09:49)
va, man atrodo cia http://www.google.lt...ved=0CCoQrQMwAA kalbama apie musu ta piguju kasmyra biggrin.gif
Deja, nesuprantu angliskai, tik matau , kad dydis S, pavertejaukit kuri, ar raso ten kazka apie dydzio atitikima 4u.gif


Laisvesnis megztukas ziuretusi zymiai graziau, tad manyciau, kad neprasove tos, kurios pirko savo dydi..
Atsakyti
Žodžiu galima orientuotis, kad kažkiek didintas megztukas, mažiau nei tikėjaus blush2.gif nes ji ir tippi gyvatinį S užsidėjus, o jis buvo didintas irgi-bet nedaug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 10, 11:04)
1. Dideja, na ir apsipirkot kai kurios, pavydetina biggrin.gif

2. As siais metais per papildymus dirbu, tai jau tiek pinigu sutaupysiu tongue.gif

3. Si moteris tavo nurodytame blog'e apie dydi si karta nieko neraso, bet zinau, kad ji devi puse dydzio ar dydziu didesnius nei as, tai tau sio megztuko S d. bus laisvesnis bei jai, bet manau is esmes ant marskiniu turetu tikti.

4. O as tokio modelio megztuko nepritaikyciau, nors jeigu kasmyras ir spalva grazi ir dar kaina nereali, tai turetu buti vykes pirkinys mirksiukas.gif



1. Na, apsipirkti dar ne viskas... biggrin.gif Svarbu dar ir gauti pirkinius, tai ziuresim kaip cia siuo atveju bus g.gif smile.gif

2. Tai ir as dirbu tongue.gif Darbas ne vilkas i miska nepabegs, ar kaip ten sakoma lotuliukas.gif

3. Aciu, kad pasidalinai info 4u.gif As sita megztuka tik ant marskinuku (pvz . baltu) ir planavau deveti, nes man kitaip per didele iskirpte... ax.gif

4. O kodel neprisitaikytum g.gif Cia gi toks klasikinis modeliukas, nieko blatno biggrin.gif Ar tu nenesioji megztuku ant marskiniu ?
Papildyta:
QUOTE(vuolia @ 2013 09 10, 11:11)
Laisvesnis megztukas ziuretusi zymiai graziau, tad manyciau, kad neprasove tos, kurios pirko savo dydi..


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 10 rugsėjo 2013 - 10:12
1. Dideja, tikrai taip, kai gausit, tada ir galesit pasigirti biggrin.gif tongue.gif

2. Darbas i miska tikrai nepabegs, tik kad ta lemiama valanda negalesiu budeti prie kompo biggrin.gif

3. Megztukas tikrai klasikinis, turiu panasaus modelio merino vilnos, tai retai deviu, nes su tokia iskirpte be marskiniu jau per salta, o marskiniai butinai minkstuciai turi buti, kitaip nepatogu man g.gif

Bet noreciau tokio pat modelio tik oversized, t.y. padidinto megztuko g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas turit silkinius baltinukus su 95 cm per krutine? Kiek cm turetu buti tarp pazastu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 09 10, 12:57)
Sveikos merginos, gal kas turit silkinius baltinukus su 95 cm per krutine? Kiek cm turetu buti tarp pazastu?  4u.gif


Nelabai supratau klausimo ax.gif Jus klausiate koki dydi Jums reiktu imti su
95 cm ? Idekite nuoroda, kuriu norite, turincios pakomentuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(azija4 @ 2013 09 10, 08:57)
Butent sita megztuka sviesiai pilkos su zydra nusipirkau NY parduotuvej, nerealus, svelnus, plonytis thumbup.gif
Pirkau xs, nors mano dydis s, taigi, kaip ir didintas, bet tikrai nebus "baggy" labai. Dabar galvoju irgi pasiimtu kita toki pat, tik kitos salvos ir vistik bandyti tikraji s dydi, nes nu madinga si sezona labai oversized lotuliukas.gif


Labai grazus, duokit nuolaidu!!!
Atsakyti
Merginos, jei kam atliks tas akcijinis megstukas kašmyrinis ir aš norėčiau xs arba s vasares@gmail.com
Atsakyti