Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 15:04)
As irgi paluzau blush2.gif Bet plano kaip ir laikausi, pirkau viena brangesni daikta ax.gif

Sita svarkeli:


drinks_cheers.gif na as irgi tuomet plano laikausi lotuliukas.gif

as kazkaip prisibijau svarkus, paltus ar striukes su colorblock rankovem pirkti, jauciu greit iseis is mados, geriau universalesni vienspalvi rolleyes.gif bet svarkelis labai grazus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 26, 15:17)
Buvo imete 4 dydi mint spalvos, o vakar 2 dydi koralines. Tikrai nuostabus realiai jis wub.gif bet vat modelis man netiko doh.gif



Aciu 4u.gif koralinio tai nenoriu, tai ir negaila kad praziopsojau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 26, 16:17)
Buvo imete 4 dydi mint spalvos, o vakar 2 dydi koralines. Tikrai nuostabus realiai jis wub.gif bet vat modelis man netiko doh.gif

Aireda, fainas svarkelis, toks ir i darba ir prie laisvalaikio wub.gif


Aha, manau, turetu buti jaukus, megstu tokius neipareigojancius svarkus.

O ta kur norit pirkti turiu 2 d. koralini (spalva man labai patinka), bet jis labai siltas, standus. jums irgi 2 d. turetu tikti, enura.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 15:04)
As irgi paluzau blush2.gif Bet plano kaip ir laikausi, pirkau viena brangesni daikta ax.gif

Sita svarkeli:
user posted image
user posted image


Gal nuorodą galima šio švarkelio?Ar čia iš Sale?
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2013 09 26, 15:56)
Gal nuorodą galima šio švarkelio?Ar čia iš Sale?

http://www.jcrew.com...11386/11386.jsp
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2013 09 26, 16:13)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 15:51)



juokiasi puodas, kad katilas juodas, ania ? tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 16:04)
As irgi paluzau blush2.gif Bet plano kaip ir laikausi, pirkau viena brangesni daikta ax.gif

Sita svarkeli:



Fainuolis svarkas 4u.gif


QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 16:23)

O ta kur norit pirkti turiu 2 d. koralini


Gal Tu geriau rasyk ko neturi lotuliukas.gif
Bepigu cia Tau "laikytis", kai viskas jau supirkta tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 15:23)
O ta kur norit pirkti turiu 2 d. koralini (spalva man labai patinka), bet jis labai siltas, standus. jums irgi 2 d. turetu tikti, enura.


user posted image

QUOTE(Dideja @ 2013 09 26, 16:15)
juokiasi puodas, kad katilas juodas, ania  ?  tongue.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 09 26, 16:15)
Bepigu cia Tau "laikytis", kai viskas jau supirkta tongue.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif kuo senesne diagnoze tuo didesnis jcrew groziu kiekis biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės noriu patarimo, kokį suknutės dydį imti, jiegu krutine 89 cm, liemuo 72 cm. klubai 93 cm. peciai 40 cm. Ar 2 dydį ar 4?Esu svarstymuose smile.gif Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2013 09 26, 16:26)
Mergaitės noriu patarimo, kokį suknutės dydį imti, jiegu krutine 89 cm, liemuo 72 cm. klubai 93 cm. peciai 40 cm. Ar 2 dydį ar 4?Esu svarstymuose smile.gif Ačiū atsakiusioms 4u.gif


Manyciau kad 2 4u.gif Bet gal dar nuo modelio priklauso, nes be rankoviu tai man reikia dazniausiai mazesnio dydzio nei su rankovem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snace @ 2013 09 26, 13:25)
Sveikos merginos, pagavo man mergytes cocoon palciuka koralines spalvytes  wub.gif , su 90 cm per krutine ir tiek pat per placiaja imiau 2 dydi, kaip manot geras bus, ar geriau but buves 0 dydis ? buvo arba 2 arba 00, bet sis jau kogero butu traskesys...  g.gif  4u.gif Jetus kaip norejau as jo, tikiuosi bus viskas ok  bigsmile.gif



O kaip dl sio... blush2.gif http://www.jcrew.com...~~~~~/18593.jsp
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 16:23)
drinks_cheers.gif na as irgi tuomet plano laikausi  lotuliukas.gif

as kazkaip prisibijau svarkus, paltus ar striukes su colorblock rankovem pirkti, jauciu greit iseis is mados, geriau universalesni vienspalvi  rolleyes.gif  bet svarkelis labai grazus  wub.gif


Gali buti, kad nebus ilgai ant bangos, bet bent jau spalvos ramios, ne neonines tongue.gif biggrin.gif
Reiskia reikes veliau laikyti tol kol taps vintaziniu, kiek turi praeiti metu, berods maziausiai 20 g.gif biggrin.gif

QUOTE(Dideja @ 2013 09 26, 17:15)
juokiasi puodas, kad katilas juodas, ania  ?  tongue.gif  biggrin.gif
Fainuolis svarkas 4u.gif
Gal Tu geriau rasyk ko neturi lotuliukas.gif
Bepigu cia Tau "laikytis", kai viskas jau supirkta tongue.gif  biggrin.gif


Dideja, prasom nesitycioti doh.gif Dabar laikausi rolleyes.gif

QUOTE(enura @ 2013 09 26, 17:22)

drinks_cheers.gif kuo senesne diagnoze tuo didesnis jcrew groziu kiekis  biggrin.gif


Kad matyt pas mane buvo pats ligos ikarstis, su senesne diagnoze merginos tampa jau isrankesnes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 26, 16:59)
1) Gali buti, kad nebus ilgai ant bangos, bet bent jau spalvos ramios, ne neonines tongue.gif  biggrin.gif
2) Kad matyt pas mane buvo pats ligos ikarstis, su senesne diagnoze merginos tampa jau isrankesnes blush2.gif


1) Spalvos svarkelio tikrai labai geros drinks_cheers.gif o as dar galvoju ar jis bus toks maritime blazer tipo ar normaliai forma laikantis g.gif

2) Pas mane irgi ikarstis biggrin.gif bet tos kurios isrankios jau spejo prikaupt visokiu geriu ir groziu wub.gif
Atsakyti