Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Sveikos merginos, pagavo man mergytes cocoon palciuka koralines spalvytes wub.gif , su 90 cm per krutine ir tiek pat per placiaja imiau 2 dydi, kaip manot geras bus, ar geriau but buves 0 dydis ? buvo arba 2 arba 00, bet sis jau kogero butu traskesys... g.gif 4u.gif Jetus kaip norejau as jo, tikiuosi bus viskas ok bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snace: 26 rugsėjo 2013 - 12:26
QUOTE(erikaa @ 2013 09 26, 13:17)
Sveikos, su 95 cm per krutine, Blythe geriau imti 6 ar 8 dydi? Nes 4 dydis tikrai mazas.  g.gif


priklauso dar ir nuo peciu plocio...
As su 90 cm ir neplaciais peciais turiu 2 d.
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 09 26, 13:17)
Sveikos, su 95 cm per krutine, Blythe geriau imti 6 ar 8 dydi? Nes 4 dydis tikrai mazas.  g.gif


8 turiu su tokiais matmenimis.
Atsakyti
sveikos, patarkite ar ugiui 170 cm reikia imti svarka regular ar Tall,
jei Tall tai jei siaisp nesioju 4 dydi, per krutine apie 92 cm, tai Tall pakaktu 2 dydzio

konkreciai sis domina

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(jolantaO @ 2013 09 26, 12:27)
8 turiu su tokiais matmenimis.


Liuks thumbup.gif tureciau ir as tada pataikyti. Kad ir kiek priekaistu apie siuos baltinukus prisiskaiciau, bet kol pati neisbandysiu, tai nenurimsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikaa @ 2013 09 26, 12:36)
Liuks  thumbup.gif tureciau ir as tada pataikyti. Kad ir kiek priekaistu apie siuos baltinukus prisiskaiciau, bet kol pati neisbandysiu, tai nenurimsiu  lotuliukas.gif



Manau nesigailesit mirksiukas.gif man vis tiek jos patinka, nors ir ne tokios kokybiskos kaip noretusi
Papildyta:
Aireda, dar laikotes? nes as siandien paluzau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 13:31)
Aireda, dar laikotes? nes as siandien paluzau  doh.gif


Ka pirkote? As kaip tycia vakar neatsilaikiau, o siandien rami sedziu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivute_DV @ 2013 09 26, 12:30)
sveikos, patarkite ar ugiui 170 cm reikia imti svarka regular ar Tall,
jei Tall tai jei siaisp nesioju 4 dydi, per krutine apie 92 cm, tai Tall pakaktu 2 dydzio

konkreciai sis domina

My Webpage


Sis svarkas gan keisto modelio, arba ne mano figurai biggrin.gif Ilgio tai tikrai ilgas, nebus jum trumpas, bet jo forma prasosi siauru peciu ir didesnes krutines. Turejau tiek 4, tiek 2 dydi. 4 Dydis su mano 92cm atrode per platus, tiek per krutine tiek per liemeni, kazkaip as jo neispildziau, bet per pecius buvo gerai. O i 2 dydis per pecius verze, o kitur gan geras buvo rolleyes.gif

Bet beje, svarkas nuostabaus grozio ir turint patikima siuveja manau galima butu ji graziai susitvarkyti wub.gif dar dabar ziuriu i ta esanti 4 dydi ir galvoju gal verta pirkt ir tartis su siuveja kaip pataisyti g.gif

Atsakyti
Mergaites, gal kas si factory megztuka turit? Kaip jo dydis? 4u.gif
http://factory.jcrew...~~~~~/02014.jsp
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramka: 26 rugsėjo 2013 - 14:19
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 14:31)

nes as siandien paluzau  doh.gif



O ka pirkai ? biggrin.gif

As nieko...man palto reikia, bet nera...

Aj, tiesa visgi tas factory chino kelnytes paemiau...nors komentaru ir nesulaukiau del dydzio, tai nezinau ar tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 09 26, 14:11)
Ka pirkote? As kaip tycia vakar neatsilaikiau, o siandien rami sedziu biggrin.gif
Papildyta:
Sis svarkas gan keisto modelio, arba ne mano figurai biggrin.gif Ilgio tai tikrai ilgas, nebus jum trumpas, bet jo forma prasosi siauru peciu ir didesnes krutines. Turejau tiek 4, tiek 2 dydi. 4 Dydis su mano 92cm atrode per platus, tiek per krutine tiek per liemeni, kazkaip as jo neispildziau, bet per pecius buvo gerai. O i 2 dydis per pecius verze, o kitur gan geras buvo rolleyes.gif

Bet beje, svarkas nuostabaus grozio ir turint patikima siuveja manau galima butu ji graziai susitvarkyti wub.gif dar dabar ziuriu i ta esanti 4 dydi ir galvoju gal verta pirkt ir tartis su siuveja kaip pataisyti g.gif


batus blush2.gif http://www.jcrew.com...p;bmUID=k5nzyxe
tik juodus ir imete kaip tik mano dydzio, tai ir neatlaikiau ax.gif

sitas svarkas labai wub.gif man reiktu 2 dydzio turbut g.gif siandien ji vel buvo imete? kazkaip nepastebejau
Papildyta:
QUOTE(Dideja @ 2013 09 26, 14:38)
O ka pirkai ? biggrin.gif

As nieko...
Aj, tiesa visgi tas factory chino kelnytes paemiau...


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 26 rugsėjo 2013 - 14:52
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 14:31)
Aireda, dar laikotes? nes as siandien paluzau  doh.gif


As irgi paluzau blush2.gif Bet plano kaip ir laikausi, pirkau viena brangesni daikta ax.gif

Sita svarkeli:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 26, 14:51)
siandien ji vel buvo imete? kazkaip nepastebejau


Buvo imete 4 dydi mint spalvos, o vakar 2 dydi koralines. Tikrai nuostabus realiai jis wub.gif bet vat modelis man netiko doh.gif

Aireda, fainas svarkelis, toks ir i darba ir prie laisvalaikio wub.gif
Atsakyti