Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

einamas tikrai
Atsakyti
Dideja,liuks thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Dideja,2013 09 24, 19:19]
Mergaites, va variantas su cafe capri g.gif Ar einamas ? smile.gif

labai liuks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantaO: 24 rugsėjo 2013 - 18:28
Didėja: tikrai einamas!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, bendramintes, uz nuomones biggrin.gif 4u.gif

Tada megztukas tikrai lieka pas mane, bus galima keleta derinuku susikomplektuoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 24 rugsėjo 2013 - 18:38
QUOTE(Dideja @ 2013 09 24, 20:19)


Abu derinukai labai šaunūs. thumbup.gif wub.gif Jums labai tinka. 4u.gif
Atsakyti
Dideja, tikrai sugundet su tokiu derinuku, jums lb tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 24, 18:19)
Mergaites, va variantas su cafe capri  g.gif  Ar einamas ?  smile.gif


einamas mirksiukas.gif nors man su dzinsais labiau patiktu rolleyes.gif
Atsakyti
Dideja, del dydzio neabejok, guli graziai tas inkaras smile.gif

Su dzinsais labai tinka mirksiukas.gif

Su raudonom kelnem irgi nieko, bet gal jau per daug akcentu: ir kelnes ir inkaras raudonas g.gif Bet cia jau beieskant tobulumo, o neieskant jo, tinka ir nesiotina biggrin.gif

Atsakyti
Dideja, inkaras nuleistas tinkamoje vietoje!!! biggrin.gif tongue.gif thumbup.gif Man l grazu, Tu siunteisi tuos paplesytus dzinsiukus?
Atsakyti
prie kokiu jus batu cafe capri nesiojate rudeni, kai jau vesiau buna ? g.gif
Papildyta:
Dideja , paskutinis derinukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 24, 18:38)
Ms.Blonde, Tu berods turi s dydi, tik  su gerokai didesne krutine, nei mano g.gif  smile.gif


Aha, turiu S dydi - man jis per krutine aptemptas, bet ne per daug, t.y. didesnio nenoreciau. Ir siaip as jokiu bliuskuciu/marskinuku po megztukais nenesioju niekad, tai uztenka dydzio. O pas tave atrodo per krutine laisviau kiek, ane (bent is foto taip atrodo)? Nes man M didokas buvo - tiek per krutine, tiek per rankoves, t.y. platokos rankoves per visa ilgi ir net galuose, tai man be rysio ziurejosi laisvos 3/4 rankoves...

Labai graziai inkariukas atrodo thumbup.gif As saviski jau pora kartu vilkausi.

------------------------------

Bandau leopardini iphone dekla susimedziot - nuejau i parduotuve, bet nei vieno nebuvo sad.gif Ir isvis paskutini karta kai buvau, tai nebuvo ant sale'o jie (nors online taike nuolaida), o dabar ziuriu parduotuvej uzdeta, kad 20% deklam, visam kitam sale'ui 25%... Kazkaip gaila apie $30 moket uz dangteli.... ax.gif
Atsakyti