Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Jolanteleee @ 2013 09 23, 16:38)
Labas,
Norejau paklausti, kas turit factory visciukinius silkinius marskinukus, kaip ju dydziai, didinti, mazint ? Jei jcrew silkinuku blythe turiu 2 dydi, koki visciukiniu reiketu imti, s ar xs. Per (.)(.) apie 90cm, bet turiu toki pilvuku, bijau, kad ten neskestu. Bet blythe 2 pats tas.


Paieskokit temoj mano posto - esu parasius S dydzio ismatavimus (su 96cm per krutine man kaip tik S dydis buvo, bet visur kitur per dideli, rankoves per ilgos ir tt). XS pamirsau parasyt pries grazindama, bet ju visur gerai, o per krutine jau siauroka man buvo - uzsisege normaliai, bet sagutes kiek tempe ir aisku nepatogu taip...

O siaip nelabai patiko man tie vistiniai Facotry marskinukai - noretusi svelnesnio silko, be to, plonyciai jie, persimato.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2013 09 23, 16:52)
Paieskokit temoj mano posto - esu parasius S dydzio ismatavimus (su 96cm per krutine man kaip tik S dydis buvo, bet visur kitur per dideli, rankoves per ilgos ir tt). XS pamirsau parasyt pries grazindama, bet ju visur gerai, o per krutine jau siauroka man buvo - uzsisege normaliai, bet sagutes kiek tempe ir aisku nepatogu taip...

O siaip nelabai patiko man tie vistiniai Facotry marskinukai - noretusi svelnesnio silko, be to, plonyciai jie, persimato.

Oi kaip aciu jums, gal ir as dar pagalvosiu tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2013 09 23, 15:38)
Labas,
Norejau paklausti, kas turit factory visciukinius silkinius marskinukus, kaip ju dydziai, didinti, mazint ? Jei jcrew silkinuku blythe turiu 2 dydi, koki visciukiniu reiketu imti, s ar xs. Per (.)(.) apie 90cm, bet turiu toki pilvuku, bijau, kad ten neskestu. Bet blythe 2 pats tas.


Blyth turiu 2 dydi, o is factory turiu silkinius marskinukus su pilkais burbulais xs dydi. tai man kaip tik, nei didesniu nei mazesniu nereikia. Bet pas mane krutine mazesne, max su push up ~ 87 kazkur ax.gif
Atsakyti
Atkeliavo mano Inkaras biggrin.gif

Dydis S.

Petukai vietoje, o siaip toks laisvas, bet kaip ir ne per didelis g.gif Toki pati turiu geltona factory megztuka, deviu ir viskas atrodo gerai smile.gif

Zodziu , galvosiu dar , ar pasilikti, ar parduoti smile.gif Reiks dar pabandyti ant marskinuku uzsideti.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 24 rugsėjo 2013 - 15:58
Dideja, dydis labai gerai. Man jis toks laisvalaikiui prie dzinsu thumbup.gif
Jis medvilninis?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 24, 17:26)
Dideja, dydis labai gerai. Man jis toks laisvalaikiui prie dzinsu  thumbup.gif
Jis medvilninis?


Taip medvilninis, plonas
Atsakyti
Pasilikit, ir vasarai tiks vesesniems orams. Na nebent siaip nelimpa rolleyes.gif
Atsakyti
Did4ja, labai fainas megztukas, toks "penktadieninis" prie pencil sijono ir kasdieninis prie džinsų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 24, 16:56)
Atkeliavo mano Inkaras biggrin.gif

Dydis S.

Petukai vietoje, o siaip toks laisvas, bet kaip ir ne per didelis g.gif Toki pati turiu geltona factory megztuka, deviu ir viskas atrodo gerai smile.gif

Zodziu , galvosiu dar , ar pasilikti, ar parduoti smile.gif Reiks dar pabandyti ant marskinuku uzsideti.


iš foto į per didelį išvis nepanašu, pats tas smile.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, manau pasiliksiu. Mielas jis tikrai, na tik , kad plonytis ax.gif
Pakabinsiu i spinta siltojo sezono laukti smile.gif
Del dydzio, tai manau gerai, nenoriu itin aptempto, nors cia jau kaip kas megsta smile.gif

Ms.Blonde, Tu berods turi s dydi, tik su gerokai didesne krutine, nei mano g.gif smile.gif

Kaip manot, kaip sis megztukas su raudonom cafe capri ziuretusi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 24 rugsėjo 2013 - 17:40
Didėja: super super super thumbup.gif stilinga laisvalaikio apranga smile.gif
Atsakyti
Mergaites, va variantas su cafe capri g.gif Ar einamas ? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 24 rugsėjo 2013 - 18:20