Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Merginos, kada pildo?
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2013 09 20, 13:57)
Merginos, kada pildo?


12:30 4u.gif
Atsakyti
Lauryna, a ko kokona parduodat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 20, 14:38)
Lauryna, a ko kokona parduodat?  g.gif


Pirmiausa, tai mano figurai liemenuoti labiau tinka.
Antra - jegines-besaikes saldumynu dozes daro sawo... blush2.gif cry.gif per klubus tik tik. Jei negalesiu pasivilkti storo megstinio tai negerai... Bet visa wasara kiek papildymus ziuredavau, niekad nebemaciau tokiu kainu, kokias paltukam dave pavasari. Negi nebebus geru % ... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 20 rugsėjo 2013 - 14:44
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 20, 14:43)


user posted image uzuojauta
bus matyt vel pavasari smile.gif 4u.gif

ir nebevalgykit saldumynu, nes bus tuoj dar ir taip ...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 20, 16:00)
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 20, 14:43)


user posted image uzuojauta
bus matyt vel pavasari smile.gif 4u.gif

ir nebevalgykit saldumynu, nes bus tuoj dar ir taip ...

user posted image


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
thumbup.gif nieko negaliu su sawim padaryti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 20, 15:43)
Pirmiausa, tai mano figurai liemenuoti labiau tinka.
Antra - jegines-besaikes saldumynu dozes daro sawo...  blush2.gif cry.gif per klubus tik tik. Jei negalesiu pasivilkti storo megstinio tai negerai... Bet visa wasara kiek papildymus ziuredavau, niekad nebemaciau tokiu kainu, kokias paltukam dave pavasari. Negi nebebus geru % ...  unsure.gif



Kad po Jcrew paltais apskritai nelabai pasivilksi storesni megztuka arba svarka. Rankoves ju siauros, peciai paprastai irgi siauri g.gif

Tikrai tokiu kainu, kaip pvz 99 dol uz vilnoni palta jau nebeliko verysad.gif Ir siaip man atrodo kainos pakeltos viskam g.gif
Atsakyti
Labos,

gal turit patarimu, kaip ziema tokias kelnes apsimauti, t.y. su kokia avalyne doh.gif
user posted image

kazkaip man sunkiai isivaizduojama...
googlinau bet visur su balerinkem arba su aukstakulniais bateliais

bet gal ir spalva ziemai nelabai tinkama g.gif po nestuke.gif vasara nespejau panesioti, rudeniu ziuriu dar netelpu, ne jau teks laukti pavasario g.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Man iegi zinokit manau tokios kelnes prie balerinu ar aukstakulniu graziausia,pati turiu tokias,tai nesiojau i darba prie balerinu,tai super atrode,o dar ta spalvyte tokia elektrine,sulaukiau ne vienos pagyros ir siaip sakyciau labai smagios man jos thumbup.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kokio dydžio reiktų Factory pencil skirt in double-serge wool su 70/92? 2 turbūt g.gif ir šiaip ar jis realiai vertas savo kainos 4u.gif
nuoroda
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2013 09 22, 10:18)
Labos,

gal turit patarimu, kaip ziema tokias kelnes apsimauti, t.y. su kokia avalyne  doh.gif



as jas isivaizduoju tik prie balerinkiu ir aukstakulniu bateliu smile.gif
Turiu tokias, bet ziema tikrai neplanuoju deveti...


QUOTE(melynake28 @ 2013 09 22, 11:08)
Man iegi zinokit manau tokios kelnes prie balerinu ar aukstakulniu graziausia,pati turiu tokias,tai nesiojau i darba prie balerinu,tai super atrode,o dar ta spalvyte tokia elektrine,sulaukiau ne vienos pagyros ir siaip sakyciau labai smagios man jos thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas,
Norejau paklausti, kas turit factory visciukinius silkinius marskinukus, kaip ju dydziai, didinti, mazint ? Jei jcrew silkinuku blythe turiu 2 dydi, koki visciukiniu reiketu imti, s ar xs. Per (.)(.) apie 90cm, bet turiu toki pilvuku, bijau, kad ten neskestu. Bet blythe 2 pats tas.
Atsakyti