Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Aleja.lt kaip gražu wub.gif
Atsakyti
Aleja.lt,spalvine gama tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 18, 11:20)
to kur as noreciau - backordered ir bus tik nuo gruodzio 17 d. Kazin tarpininkes pirktu dabar? ir ta 25off galiotu jeigu dabar butu uzsakyta?  g.gif


as esu pirkusi taip sijonuka is j.crew ir bliuskyte is factory, tai nupirko tarpininke su galiojancia nuolaida , tik rubeliu laukti reikejo kelis menesius (ta prasme iki tada ka j.crew ir raso:)
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 18, 11:03)
as esu pirkusi taip sijonuka is j.crew ir bliuskyte is factory, tai nupirko tarpininke su galiojancia nuolaida , tik rubeliu laukti reikejo kelis menesius (ta prasme iki tada ka j.crew ir raso:)


Aciu, Dideja 4u.gif Is Factory ir as pirkau bet ten buvo maximum gal menesi laukti, o cia 3 menesius doh.gif Na bet nusiunciau, paziuresim ar gausiu bigsmile.gif
Atsakyti
Driu, ilgis 63cm 4u.gif
Atsakyti
Ar matėt, jau yra naujienų įmesta ax.gif
Atsakyti
Aleja, labai grazu wub.gif
O to merinuko ispardavimo nuoroda tokia pati kaip ir pilna kaina? Ar yra kita? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 09 18, 09:30)
mano Bonnie taip nutiko, maniau, kad nuo skalbimo skalbykleje, nes kol nesiau i valykla, nieko panasaus nebuvo, o gal jau pabaiga atejo smile.gif


aš nenešiau į valyklą blush2.gif visada rankiniu režimu plaunu iš šilkus iš kašmyrus ir merino vilną..
Atsakyti
Aleja, nerealiai gražu wub.gif ir visas derinys superinis, absoliučiai mano skonio bigsmile.gif tik ir aš kažkaip turiu įtarimą, kad aukštesnėms gali ilgio trūkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 18, 11:49)
Driu, ilgis 63cm  4u.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Girl. @ 2013 09 18, 12:20)
tik ir aš kažkaip turiu įtarimą, kad aukštesnėms gali ilgio trūkti g.gif

pakomentuosiu kai gausiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriziukas @ 2013 09 18, 12:04)
aš nenešiau į valyklą  blush2.gif  visada rankiniu režimu plaunu iš šilkus iš kašmyrus ir merino vilną..

skirtumas jauciasi, is valyklos vistiek parsinesu grazesnius marskinukus, tik vis tas patingėjimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2013 09 18, 12:52)
Aleja, labai grazu wub.gif
O to merinuko ispardavimo nuoroda tokia pati kaip ir pilna kaina? Ar yra kita? blush2.gif

Kad nebuvo jo sale, bent jau siais metais
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 18, 10:01)

super bigsmile.gif Aleja, kaip visada dailiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 18 rugsėjo 2013 - 23:09