Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(-Gyte- @ 2013 09 17, 20:22)
Gal pastebėjot ar Merino swing sweater dar įmeta kada?


Lb fainas, bet padidintas gerokai, xs atitinka s/m, ir kaip man susisviete ne xxs imti, kai dar dydziu buvo doh.gif

Sale senokai nemaciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citanika: 17 rugsėjo 2013 - 14:52
QUOTE(citanika @ 2013 09 17, 15:51)
Lb fainas, bet padidintas gerokai, xs atitinka s/m, ir kaip man susisviete ne xxs imti, kai dar dydziu buvo doh.gif

Sale senokai nemaciau g.gif

Bet jis ir turi didelis būti g.gif aš xs paėmiau negalvojus, xxs aišku ir nebuvo
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 09 17, 13:51)
Jau pagavo  bigsmile.gif  tik jis ne sale buvo, kaip tikėjausi. Pamačiau pas Pink peonies ir užsireikė būtent tos spalvikės. Platus jis, laisvo stiliaus  rolleyes.gif


labai gražus wub.gif man panašus į tas kašmyrines tunikas-megztinius, jos irgi tokios laisvos, bet vyras kai pamatė, sako, ko nešioji per didelius rūbus biggrin.gif tai jaučiu tą patį sakytų ir apie šį megztuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 09 17, 14:54)
Bet jis ir turi didelis būti  g.gif  aš xs paėmiau negalvojus, xxs aišku ir nebuvo


As si turiu xxs pilka. Man labai patinka. Nors nuomoniu del jo ivairiu esu isgirdusi. Vienoms jis visai nepatinka kitoms labai patinka. Man labai wub.gif

Papildyta:
Trumpam. Necituokit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 17 rugsėjo 2013 - 15:43
QUOTE(MURKA35 @ 2013 09 17, 10:43)
Sveikos,
Mergiukai gal kuri esate pirkusi svarka jcrewfactory 12 dydi ir gali parasyti ismatavimus ?  4u.gif noriu tokio http://factory.jcrew...03599/03599.jsp , nesiojiu per krutine 107 cm. 14 dydi, arba lietuviskas 44 dydis. Per pecius 42 cm , o plotis po pazastimi 52 cm ( cia svarko kur nesiojiu ismatavimai )  4u.gif

Turiu pernykštį Hacking švarką iš factory, 8 dydis su 90 cm pats tas. Jo toks modelis- platiems pečiams, bet ne didelei krūtinei.
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2013 09 17, 15:59)
labai gražus wub.gif  man panašus į tas kašmyrines tunikas-megztinius, jos irgi tokios laisvos, bet vyras kai pamatė, sako, ko nešioji per didelius rūbus  biggrin.gif  tai jaučiu tą patį sakytų ir apie šį megztuką  biggrin.gif

Mano vyrui irgi nepatinka palaidi rūbai, pvz vasarą mano mėgiami boyfriend tipo šortai jam tragedija biggrin.gif
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 17, 16:34)
As si turiu xxs pilka. Man labai patinka. Nors nuomoniu del jo ivairiu esu isgirdusi. Vienoms jis visai nepatinka kitoms labai patinka. Man labai  wub.gif
Papildyta:
Trumpam.

Fainas thumbup.gif laukiu saviškio ryškuolio
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 09 17, 15:38)
Mano vyrui irgi nepatinka palaidi rūbai, pvz vasarą mano mėgiami boyfriend tipo šortai jam tragedija  biggrin.gif

Fainas  thumbup.gif  laukiu saviškio ryškuolio



Mano vyrui ir boyfriendiniai mano dzinsai ir sortai ir visos maisines maikes patinka.. Jis zino, kas po jais slepias, tai ramus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 17, 16:45)
Mano vyrui ir boyfriendiniai mano dzinsai ir sortai ir visos maisines maikes patinka.. Jis zino, kas po jais slepias, tai ramus  lotuliukas.gif

Maniškis dar neišaugęs matyt lotuliukas.gif nors jau įkopęs į ketvirtą dešimtį, bet vistiek lotuliukas.gif Nors pradžioj į cocoon paltą irgi skersai žiūrėjo, po to patiko jau, pratinasi rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyrui negrazu nei Blythe bliuskytes (nes , anot jo "kabo" biggrin.gif ), taip pat ir paprastas tippis jo akimis "geroookai" man per didelis biggrin.gif Na, o apie sita platuji merinuka nezinau net ka pasakytu biggrin.gif

Bet as rengiuosi taip, kad man paciai butu grazu rolleyes.gif Tai to placiojo merinuko sau nenoreciau, bet ant kitu ziurint kartais visai smagiai atrodo smile.gif

Aleja.lt nepamaciau foto... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 18 rugsėjo 2013 - 07:06
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 09 17, 17:34)
As si turiu xxs pilka. Man labai patinka. Nors nuomoniu del jo ivairiu esu isgirdusi. Vienoms jis visai nepatinka kitoms labai patinka. Man labai  wub.gif

Papildyta:
Trumpam. Necituokit.



Praleidau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2013 09 17, 17:35)
Turiu pernykštį Hacking švarką iš factory, 8 dydis su 90 cm pats tas. Jo toks modelis- platiems pečiams, bet ne didelei krūtinei.


Aciu uz patarima 4u.gif , suprnatu , kad reikia 12 ne 14 , nes skaitinejau , kad didinti jie kaip ir visi drabuziai doh.gif
Atsakyti
Aleja.lt, gal butu galima pakartoti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti