Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(Girl. @ 2013 09 13, 13:43)
Bandžiau ir aš pafotkint, tai kaip prieš langą apžiūrėjau, tai išvis pamačiau kokio ji baisumo doh.gif  baisu ir eit su ja, nes bebūnant išnykt nuo kūno gali lotuliukas.gif
gal kas matysis, manosios nugara


na joooo... belieka po megstuliais ar swarkais deveti. Na, kas link dingimo, vyrai, manau, nesupyktu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 13 rugsėjo 2013 - 13:24
Na va Blythe burbuliuotes praretejimai ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 13, 16:40)
Na va Blythe burbuliuotes praretejimai ax.gif


verysad.gif
man tai nesvarbu rubas uz kiek, jei mylimas ir nesiojamas, labai buna gaila kai kazkas panasaus atsitinka ...

man kelios Jcrew maikutes po pirmo skalbimo persisuko siules, pasiutimas ima bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 09 13, 16:55)
verysad.gif
man tai nesvarbu rubas uz kiek, jei mylimas ir nesiojamas, labai buna gaila kai kazkas panasaus atsitinka ...

man kelios Jcrew maikutes po pirmo skalbimo persisuko siules, pasiutimas ima bash.gif



na gaila ir man...bet vis tiek as jas kantriai nesioju, priekis geras, o rankoves po megztukais ar svarkais nesimato smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o sis megztinukas didintas ar mazintas? buna jis xxs? nes kiek stebiu tik xs. Nusipirkau xs su 84cm krutine ir galvoju ar nereiks pardAVINET...
http://factory.jcrew...p;bmUID=k46yO8z
Atsakyti
Dideja, tikrai nepagalvociau, kad taip gali atsitikti su tom silkinem palaidinem doh.gif
Nieko panasaus kol kas nesu aptikus savo palaidinese g.gif

Matyt tikrai turiu per daug rubu, kad nenusidevi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 13, 15:40)
Na va Blythe burbuliuotes praretejimai ax.gif


eina sau doh.gif kaip gaila verysad.gif belieka po megztukais nesioti. O po kiek mazdaug laiko taip nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 13, 12:43)
Bandžiau ir aš pafotkint, tai kaip prieš langą apžiūrėjau, tai išvis pamačiau kokio ji baisumo doh.gif  baisu ir eit su ja, nes bebūnant išnykt nuo kūno gali lotuliukas.gif
gal kas matysis, manosios nugara


Oho, tikrai rimta blink.gif nė ant vienos mano šilkinukės taip nėra, kad ir kokios firmos. Gaila, kad jos taip sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2013 09 13, 21:13)

Matyt tikrai turiu per daug rubu, kad nenusidevi ax.gif


Cia ne susidevejime esme... Jei po ilgo laiko taip butu, tada butu suprantama ax.gif

QUOTE(enura @ 2013 09 13, 21:37)
eina sau  doh.gif kaip gaila  verysad.gif belieka po megztukais nesioti. O po kiek mazdaug laiko taip nutiko?


Taip nutiko po pirmo karto uzdejus megztuka ant ju , tai taip tas savo Blythes ir nesioju po svarkais ar megztukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 14, 06:59)
Taip nutiko po pirmo karto uzdejus megztuka ant ju , tai taip tas savo Blythes ir nesioju po svarkais ar megztukais ax.gif


ir kaip suprantu ne su ja viena taip? blink.gif jeigu tik su sia burbuline tai dar galima butu sakyti kad gal kokia nekokybisko silko partija papuole g.gif
nes as, kaip jau rasiau, atnesiojau factory blyth burbuline po tipiu visa diena nuo 7 iki 19 val na ir nieko panasaus nenutiko... o silkas jos dar plonesnis, ji visa persisviecia...
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 14, 08:28)
ir kaip suprantu ne su ja  viena taip?  blink.gif jeigu tik su sia burbuline tai dar galima butu sakyti kad gal kokia nekokybisko silko partija papuole  g.gif
nes as, kaip jau rasiau, atnesiojau factory blyth burbuline po tipiu visa diena nuo 7 iki 19 val na ir nieko panasaus nenutiko... o silkas jos dar plonesnis, ji visa persisviecia...


ne, ne tik su burbuline, su kitom 2 mano turimom Blythe lygiai tas pats nutike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmabu @ 2013 09 13, 09:45)
mergaites,lyg kazkas raset del megztuku pratampimo su actu,ka ir kaip ten reikia daryti:ax: o jei is esmes  megztukas mazokas,kazi ar prasitemptu bent puse dydzio g.gif
As bandžiau, bet man nepasiteisino, išdžiuvus vėl patapo megztukas toks koks buvo prieš išskalbiant su actu.

Atsakyti