Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

QUOTE(enura @ 2013 09 13, 11:19)
Papildyta:
O gal jau bandet ir nepavyko? ar kodel taip sakot?  ax.gif



kiek pamenu as ir uzvedziau sita vaju su actu. Dariau sita procedura su 2 susitraukusiais megztukais, ir nors pavyko juos atstatyti, bet jie nebebuvo tokie smagus - vis tiek pakito forma megztinio ir pati siulo struktura. O atstatinejau susitraukusi siula. O kaip siulas nesusitraukes, bet siaip ji norima istemti, tai ne nezinau ar pavyks, ir manau kad lygiai taip pat struktura ir forma megztuko pakis
Atstatyti megtzukai mano nebebuo megiami, nesiojau juos is bedos, o po kurio laiko ir is viso buvo nebenesiojami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 13 rugsėjo 2013 - 10:25
QUOTE(Dideja @ 2013 09 11, 07:09)
kaip bebutu gaila, bet taip ax.gif as gi ju myletoja, bent 4 turejau, nes pats modelis man labai, spalvos wub.gif  Bet tie retejimai praktiskai atsiranda po pirmo uzsidejimo....deja...
Vsio, daugiau nebepirksiu ju biggrin.gif
Nors as neturiu kitu firmu silkinukiu....gal tiesiog , kad silkas tokia subtili medziaga taip ir atsitinka ?
Na, as bijodama ju lepumo nei karto pati neskalbiau...Kol kas "Jogleje" man jas isvalo puikiai smile.gif

O Tau, taip suprantu, valykla turi grazinti pinigus uz sugadinta ruba?


Mergaites, kas nesat pas siuvejas tvarkyti rubus, paklauskit ju yra tokie paklijavimo audinukai (jie su lygintuvu uzsilygina). Tai jie skirti apsaugoti nuo isryskimo per siules. Gal toks variantas iseitu? g.gif Man seniau viena silko bliuzele (ne Crew) taip sutvarke Ji pradejo per siules ryksti. Sustabde sia problema. Zinoma, vistiek l atsargiai su ja reikejo vaikscioti..
Aisku silkas l plonytis, bet gal butu imanoma ka nors sukonstruoti? Ypac jei rubas l mylimas...
As tik viena turiu Crew silkinuke (ryskiai avietine stambiais t.melynais langais). Buvau ikelus foto kai ja gavau. Buvau isejusi pora kartu. Laimei, per siules viskas OK. Nors sioki toki suvarzyma per rankas jauciu ir, jei pamenat, ne viena tuomet raset, kad taip su jomis ir yra...
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2013 09 13, 10:24)
kiek pamenu as  ir  uzvedziau sita  vaju su actu.  Dariau  sita  procedura  su  2  susitraukusiais megztukais,  ir  nors  pavyko  juos atstatyti,  bet  jie  nebebuvo tokie smagus  - vis tiek  pakito  forma  megztinio  ir  pati  siulo struktura.  O  atstatinejau susitraukusi siula. O  kaip  siulas  nesusitraukes,  bet siaip  ji  norima  istemti,  tai  ne  nezinau  ar  pavyks,  ir  manau kad  lygiai  taip pat  struktura  ir forma  megztuko pakis
Atstatyti megtzukai mano nebebuo  megiami,  nesiojau  juos  is  bedos,  o  po  kurio  laiko  ir  is viso  buvo  nebenesiojami


verysad.gif supratau Lyn, tada geriau neverta ir bandyt
Papildyta:
QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 13, 10:30)
Man seniau viena silko bliuzele (ne Crew) taip sutvarke Ji pradejo per siules ryksti. Sustabde sia problema. Zinoma, vistiek l atsargiai su ja reikejo vaikscioti..
Aisku silkas l plonytis, bet gal butu imanoma ka nors sukonstruoti? Ypac jei rubas l mylimas...
As tik viena turiu Crew silkinuke (ryskiai avietine stambiais t.melynais langais). Buvau ikelus foto kai ja gavau. Buvau isejusi pora kartu. Laimei, per siules viskas OK. Nors sioki toki suvarzyma per rankas jauciu ir, jei pamenat, ne viena tuomet raset, kad taip su jomis ir yra...


va Lauryna50 labai gerai apibudino tuos praretejimus drinks_cheers.gif Buten taip ir yra pagal mane. Tik va idomu ar nepersisviestu tie paklijavimai g.gif
Atsakyti
Bet mano Blythese tie praretejimai rankovese ne per siules....
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 13, 11:41)
verysad.gif supratau Lyn, tada geriau neverta ir bandyt
Papildyta:
va Lauryna50 labai gerai apibudino tuos praretejimus  drinks_cheers.gif Buten taip ir yra pagal mane. Tik va idomu ar nepersisviestu tie paklijavimai  g.gif


Maniske buvo balto plonucio silko, net kiek persisviete (na jei butu apatiniai kt spalvos, tai kokia tai sp. klausimu nekiltu smile.gif ). Tai sutwarke graziai, nierko nesimate.
Papildyta:
QUOTE(Dideja @ 2013 09 13, 12:13)
Bet mano Blythese tie praretejimai rankovese ne per siules....


blink.gif blink.gif blink.gif
... nezinau, tuomet sitos taisimas nlb tinkamas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 13, 12:13)
Bet mano Blythese tie praretejimai rankovese ne per siules....

drinks_cheers.gif pas mane irgi ne per siūles schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 09 13, 11:13)
Bet mano Blythese tie praretejimai rankovese ne per siules....


blink.gif na ir man jau idomu pamatyt kaip atrodo g.gif

QUOTE(lauryna50 @ 2013 09 13, 11:59)
Maniske buvo balto plonucio silko, net kiek persisviete (na jei butu apatiniai kt spalvos, tai kokia tai sp. klausimu nekiltu  smile.gif  ). Tai sutwarke graziai, nierko nesimate.


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 09 13, 13:19)
blink.gif na ir man jau idomu pamatyt kaip atrodo  g.gif
aciu  4u.gif



na, pabandysiu nufotkint gal savaitgali, jei pavyks perteikti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 13 rugsėjo 2013 - 12:42
Bandžiau ir aš pafotkint, tai kaip prieš langą apžiūrėjau, tai išvis pamačiau kokio ji baisumo doh.gif baisu ir eit su ja, nes bebūnant išnykt nuo kūno gali lotuliukas.gif
gal kas matysis, manosios nugara
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 13, 12:43)


blink.gif eina sau, normaliai taip
o tai idomu cia nuo patempimo medziagos taip (na silkas lepus tai gal tikrai nuo kiekvieno patempimo lieka zyme rolleyes.gif ) ar taip nusinesioja tiesiog devint g.gif
Atsakyti
Čia šitie, kur fotkinau išretėjimai patys ryškiausi - manau atsirado kai trynėsi į švarką iš vienos pusės ir į liemenėlę iš kitos doh.gif bet yra ir kitose vietose.. sakau vilkausi tik kartą. Tai spyntoj gal sudyla jos bekabėdamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 09 13, 13:43)
baisu ir eit su ja, nes bebūnant išnykt nuo kūno gali lotuliukas.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti