Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Moira1 @ 2013 11 14, 12:53)
bet... jei važiuojate su vaikais, ir galite skirti padorią sumą viešbučiui (jūsų išsirinktas gana brangus) tai tikrai ieškokite buto pačiam centre 2,3,4 rajone ir Lotynų kvartale. galėsite beveik viską apeiti pesčiomis, turėsite virtuvę, skalbiankę ir pajausite paryžietišką gyvenimą iš vidaus  smile.gif
suprantu, kai žmonės taupumo sumetimais renkasi atokesnius rajonus ir pasiryžę metro praleisti po keletą valandų kasdien.
patikėkit, (bent man) metro nėra labai malonus dalykas,  bigsmile.gif išskyrus 1ąją ir 14ąją linijas.


Labai taikliai parašyta, sutinku 100%
Atsakyti
Labai ačiū už patarimus. 4u.gif
Buto nenorim dėl tos priežasties, kad neapsikrauti rūpesčiais dėl pusryčių ar vakarienės, nes, kai būnam vakarais pavargę, tai mielai pasinaudojam viešbučio restoranu. blush2.gif Skalbimo mašina taip pat visai nereikalinga. ax.gif
Su metro esam visai neblogai susipažinę, žinom, ką tai reiškia... Vat, todėl ir neduodu ramybės. Atstumus jau veik mintinai žinau.

Na, tai dar patarkit. Ar šie verti bent nieko?

http://www.booking.c...r/ascot.en.html

http://www.booking.c...2b95e9b625837X1

http://www.booking.c...nnequin.lt.html

Atsiliepimus jau tuoj visom kalbom išmoksiu skaityti, galva susisuko. unsure.gif
Dar nei su viena planuota kelionė nebuvo taip sunku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2013 11 14, 16:08)
Labai ačiū už patarimus. 4u.gif 
Buto nenorim dėl tos priežasties, kad neapsikrauti rūpesčiais dėl pusryčių ar vakarienės, nes, kai būnam vakarais pavargę, tai mielai pasinaudojam viešbučio restoranu. blush2.gif Skalbimo mašina taip pat visai nereikalinga. ax.gif 
Su metro esam visai neblogai susipažinę, žinom, ką tai reiškia... Vat, todėl ir neduodu ramybės. Atstumus jau veik mintinai žinau.

Na, tai dar patarkit. Ar šie verti bent nieko?

http://www.booking.c...r/ascot.en.html

http://www.booking.c...2b95e9b625837X1

http://www.booking.c...nnequin.lt.html

Atsiliepimus jau tuoj visom kalbom išmoksiu skaityti, galva susisuko. unsure.gif
Dar nei su viena planuota kelionė nebuvo taip sunku. smile.gif

hm g.gif viešbučiai visi neprasti, (nors rajonai ir ne "mano" bigsmile.gif ) nesuprantu tada rūpesčio? ko ieškote? turi būti gi kažkokie dalykai kurie pritraukia? rajonas , interjeras, numerio dydis, levelis ar dar kas smile.gif
aš, tarkim nemėgstu, na, per skambiai pasakyta smile.gif nesirenku gyvenimo, didžiuosiuose bulvaruose, prie eifelio ir bastilijos rajonuose, smile.gif nes man patinka Marais ir Lotynai, dar mielai imčiau st Lui saloje. ir kartais išleidžiu net daugiau nei galiu dėl centrinės vietos, bet tai mano prioritetai smile.gif
o dėl virtuvės, nebūtina ten duotis prie puodų. tarkim mano vaikai nemėgsta vakarieniauti restoranuose, jie tiesiog neištveria iki vakaro ir prisiperka kokių picų ar krepų ir valgo namie, o mes su diedu galim eiti į kaimyninius restoranėlius pasirinktinai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira1 @ 2013 11 14, 16:06)
hm  g.gif viešbučiai visi neprasti, (nors rajonai ir ne "mano" bigsmile.gif ) nesuprantu tada rūpesčio? ko ieškote? turi būti gi kažkokie dalykai kurie pritraukia? rajonas , interjeras, numerio dydis, levelis ar dar kas  smile.gif
aš, tarkim nemėgstu, na, per skambiai pasakyta  smile.gif nesirenku gyvenimo, didžiuosiuose bulvaruose, prie eifelio ir bastilijos rajonuose, smile.gif  nes man patinka Marais ir Lotynai, dar mielai imčiau st Lui saloje. ir kartais išleidžiu net daugiau nei galiu dėl centrinės vietos, bet tai mano prioritetai  smile.gif 
o dėl virtuvės, nebūtina ten duotis prie puodų. tarkim mano vaikai nemėgsta vakarieniauti restoranuose, jie tiesiog neištveria iki vakaro ir prisiperka kokių picų ar krepų ir valgo namie, o mes su diedu galim eiti į kaimyninius restoranėlius pasirinktinai.  rolleyes.gif


Vienintelis rūpestis, kad būtų saugus, patogus rajonas (kad daug ką būtų galima apeiti pėstute) ir viešbutis normalus, geras susisiekimas.

Bet... po patarimų, dar kelių apmąstymų, viešbutis yra. Ačiū labai, labai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O bus taip, kaip ir turi būti. Svarbu gera nuotaika ir įspūdžiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai noriu padekoti visiems kurie issamiai parasote savo ispudzius, kantriai atsakote i klausimus 4u.gif
man asmeniskai buvo labai naudinga skaityti temas, rodos kad jau esu ten, Paryziuje ir nebebijau pirma karta savarankiskai vykti smile.gif
gal yra skrendanciu ten 11.29 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2013 11 14, 18:47)
Vienintelis rūpestis, kad būtų saugus, patogus rajonas (kad daug ką būtų galima apeiti pėstute) ir viešbutis normalus, geras susisiekimas.

Bet... po patarimų, dar kelių apmąstymų, viešbutis yra. Ačiū labai, labai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
O bus taip, kaip ir turi būti. Svarbu gera nuotaika ir įspūdžiai. mirksiukas.gif


Smagu, kad išsirinkote, nes nežinau jau ką ir patarti ax.gif
Man asmeniškai Paryžiuje kaip niekur kitur patinka gyventi bute/apartamentuose. Turi tai savo nepakartojamo žavesio. Rytais eiti į boulangerie nusipirkti šviežių kruasanų, pakeliui pasisveikinti su kaimynais.
Stebėti kaip vietiniai skuba į darbus ir pasidžiaugti, kad man atostogos smile.gif
Ką jau kalbėti apie ta jausmą turėti (nors ir trumpam) raktą nuo „savo“ buto Paryžiuje smile.gif

O patogiausi rajonai, kad daug ką galima būtu apeiti pėstute: 1 ir 4, bei 5 ir 6 arčiau upės. Man patinka Lotynų kvartalą. Dar neteko, bet norėčiau pagyventi Marais.
Dar teko gyventi prie Saint-Martin kanalo. Įdomus rajonas, ypatingai vasara. Bet jau toliau nuo centro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo26: 15 lapkričio 2013 - 11:58
QUOTE(rudaakytee @ 2013 11 15, 09:25)
Labai noriu padekoti visiems kurie issamiai parasote savo ispudzius, kantriai atsakote i klausimus  4u.gif
man asmeniskai buvo labai naudinga skaityti temas, rodos kad jau esu ten, Paryziuje ir nebebijau pirma karta savarankiskai vykti smile.gif
gal yra skrendanciu ten 11.29 ?  ax.gif


Mes skrendame smile.gif 12.02. keliausime atgal smile.gif Oj, jau senokai niekur bent keliom parom nebuvom tik dviese su vyru,o dabar musu laukia Paryzius wub.gif Gyvensime bute 5min pestute nuo Triumfo arkos arba 7 min pestute nuo stoteles Porte Maillot, nezinau cia gerai ar blogai, tikiuosi kad daug kur galesime peskom varyti... Turesim dvi pilnas dienles ir viena pavakare, laiko neperdaugiausia, bet manau uzteks smile.gif Noriu pamatyti Eifelio boksta, Triumfo arka, Eliziejaus laukus, Luvra, katedra, Monmarta, galbut Invalidu rumus ir Versali. Muzieju lankyti nesam dideli megejai,tai nezinau kur eiti I vidu,o kur uzteks is isores pasiziureti unsure.gif Kazi kuriuo metu geriau kilti I Eifelio boksta,kad uzkilt dar nesutemus,bet nusileist jau sutemus, kada ten temsta siuo metu?
Atsakyti
QUOTE(gelyte26 @ 2013 11 15, 13:46)
Mes skrendame smile.gif 12.02. keliausime atgal smile.gif Oj, jau senokai niekur bent keliom parom nebuvom tik dviese su vyru,o dabar musu laukia Paryzius wub.gif Gyvensime bute 5min pestute  nuo Triumfo arkos arba 7 min pestute nuo stoteles Porte Maillot, nezinau cia gerai ar blogai, tikiuosi kad daug kur galesime peskom varyti... Turesim dvi pilnas dienles ir viena pavakare, laiko neperdaugiausia, bet manau uzteks smile.gif Noriu pamatyti Eifelio boksta, Triumfo arka, Eliziejaus laukus, Luvra, katedra, Monmarta, galbut Invalidu rumus ir Versali. Muzieju lankyti nesam dideli megejai,tai nezinau kur eiti I vidu,o kur uzteks is isores pasiziureti  unsure.gif  Kazi kuriuo metu geriau kilti I Eifelio boksta,kad uzkilt dar nesutemus,bet nusileist jau sutemus, kada ten temsta siuo metu?


O geras ir mes dviese su vyru vykstame ir gryztame 12.02 smile.gif
o kur apsistosite tiksliau, gal linka galit ideti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaakytee: 15 lapkričio 2013 - 12:50
QUOTE(rudaakytee @ 2013 11 15, 13:49)
O geras ir mes dviese su vyru vykstame ir gryztame 12.02  smile.gif
o kur apsistosite tiksliau, gal linka galit ideti smile.gif


Oj,nuorodos tikrai neturiu,nes issinuomojom per lietuve moteri,kuri tuo uzsiima, draugai buvo rekomendave... Butukas super mazas, virs 20 kvadratu, mokesim 77eurus uz nakti,sakau net nezinau cia gerai ar blogai, kazkaip daugiau net nesiziurejau niekur,o po to pagalvojau, kad gal cia visai nekoks pasiulymas smile.gif Gyvensim Poncelet 9... Jus su ryanair skrendat? Galvoju, ta moteris siulo ir pervezimo paslaugas, masina gali is oro uosto paimti ir nuvesti iki namu,arba atgal kai anksti ryte skrydis.... Keturiem vaziuojant kaina butu kaip su tuo autobusu,galetume kooperuotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyte26 @ 2013 11 15, 15:25)
Oj,nuorodos tikrai neturiu,nes issinuomojom per lietuve moteri,kuri tuo uzsiima, draugai buvo rekomendave... Butukas super mazas, virs 20 kvadratu, mokesim 77eurus uz nakti,sakau net nezinau cia gerai ar blogai, kazkaip daugiau net nesiziurejau niekur,o po to pagalvojau, kad gal cia visai nekoks pasiulymas smile.gif Gyvensim Poncelet 9... Jus su ryanair skrendat? Galvoju, ta moteris siulo ir pervezimo paslaugas, masina gali is oro uosto paimti ir nuvesti iki namu,arba atgal kai anksti ryte skrydis.... Keturiem vaziuojant kaina butu kaip su tuo autobusu,galetume kooperuotis ax.gif


Taip su Ryanair skrendam smile.gif galim kooperuotis, siulau kontaktais per PM apsikeisti ax.gif
Atsakyti
Mes skrendame gruodzio 6 d. su Wizzair. Pirkome bilietus rugpjucio men. uz super kaina, kaip as sakau "beveik uz dyka" smile.gif Be to, labai geri skrydziu laikai + savaitgalis iseina. Tikslas buvo pamatyti prieskaledini Paryziu, pasipuosusi, isdabinta, apkabineta lemputemis ir t. t. Tiesa, tai bus jau 4 kartas siame nuostabiame mieste smile.gif Bet man vis negana smile.gif Po ilgu ekonomines klases viesbuciu paiesku, visgi nusprendziau imti buta. Vieta puiki: 5 min. iki Notre Dame, panasiai iki Luvro smile.gif Seimininkai atrodo isties malonus, labai geri atsiliepimai apie juos, o be to, teigia, kad pro buto langus matosi Eifelis wub.gif Vienintele baime del oro, tikiuosi nebus lietaus ir pliurzos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natalia82lt: 16 lapkričio 2013 - 17:07
gal kas buvote katakombose? kokie įspūdžiai ?
kitą kartą kai į Paryžių keliausime noriu būtent jas aplankyti smile.gif
Atsakyti