Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Sveiki....... skaitineju jusu puslapi ir laaabai sunku man su pavadinimais, ziurineju viesbucius ir pan. Gal kas buvote ir galite patarti, pvz is Lietuvos atvaziuojant i Paryziu koks butu rajonas, kad galima butu viesbutuka imti, masina palikti ir kita diena metro jau keliauti, ziuriu tu viesbuciu moteliu, hosteliu gausybe, tiktai nezinau tu visu rajonu ax.gif , bijau kad uzsiskysim o paskui visa paryziu rpavaziuoti turesim kol susirasim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2014 04 09, 09:11)
Sveiki....... skaitineju jusu puslapi ir laaabai sunku man su pavadinimais, ziurineju viesbucius ir pan. Gal kas buvote ir galite patarti, pvz is Lietuvos atvaziuojant i Paryziu koks butu rajonas, kad galima butu viesbutuka imti, masina palikti ir kita diena metro jau keliauti, ziuriu tu viesbuciu moteliu, hosteliu gausybe, tiktai nezinau tu visu rajonu  ax.gif , bijau kad uzsiskysim o paskui visa paryziu rpavaziuoti turesim kol susirasim ax.gif


Šiaip, ieškant "stogo", daugelyje puslapių būna nurodoma ir lokacija su visu žemėlapiu. Ir sąlygos apie auto parkavimą taip pat nurodomos. smile.gif
Aš galvoju, kad Paryžiaus "suburb'as" ne pati geriausia mintis. - Pakraščiuose, kaip taisyklė, gyvena imigrantai, dažniausiai susibūrę į bendruomenes, ir, ten atsidūręs, ne itin jaukiai pasijauti. - Čia aš iš savos praktikos kalbu, nes teko apsilankyti dar, palyginus, "baltame" priemiestyje, bet...
Gal padės ši info:
http://www.valstieti...sbuti-Paryziuje
Paryžiaus rajonai (arondismentai) yra čia:
http://www.parisnet.com/parismap.html


Į temos temą. biggrin.gif Bebėgiodama po www, užtikau labai gražų video apie pasibuvimą Paryžiuje. Tikiuosi, autorius nesupyks (jei sužinos):
http://www.makalius....s/page__st__140


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 09 balandžio 2014 - 12:48
QUOTE(kregzde @ 2014 04 06, 10:13)
Jūsų vietoje rinkčiausi 6 dieną, pasiplanuočiau kažką daugiau nei planavome, jei tik išeina iš darbo anksčiau išeiti. Neprarasite pinigų už butą, pamatysite daugiau (nebūtinai tik Paryžių), stenkitės paversti viską pozityviai. Niekas gi nepasikeis, jei dabar pyksite, tik atostogos papilkės  mirksiukas.gif

Mums irgi taip buvo.Trys dienos pries skridi subankrutavo musu kompanijos.Viezbucio atsaukti nepavyko,bet pirkom kita skrydi dviem dienom ilgesni.Apturejom nuostbu laika ir igijom patirties kaip bylinetis su skrydziu bendrovem biggrin.gif .Pinigus issimusem ir viskas buvo puiku
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 09, 16:49)
Mums irgi taip buvo.Trys dienos pries skridi subankrutavo musu kompanijos.Viezbucio atsaukti nepavyko,bet pirkom kita skrydi dviem dienom ilgesni.Apturejom nuostbu laika ir igijom patirties kaip bylinetis su skrydziu bendrovem biggrin.gif .Pinigus issimusem ir viskas buvo puiku

uz ka issimuset pinigus? uz nepavykusi skrydi?
Atsakyti
Mergaites, help, klausimas ne visai apie Paryziu, bet...apejau siandien daug parduotuviu ir nerandu jokios patogios avalynes....Sestadieni isvaziuojam, o dar nezinau kuom cia autis, kad nenusivaryti nuo koju. Dukte sako pirkti paprasciausius inkariukus, bet ar nuo tos gumos nekais kojos? Ka aunates kai keliaujate? blush2.gif
Beto kazkas minejo pries tai, kad rekomenduoja nesiauti tamsios avalynes, nes Paryziuje kazkokia sviesi danga, kuri tepasi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 09 balandžio 2014 - 20:27
Jei pirksite sportine avalyne, tai man rekomendavo pirkti is skyriaus "avalyne begimui". Juk vasarine sportine avalyne kvepuojanti su tinkleliais, patogi.
Atsakyti
Radau įdomios info, gal kam nors bus naudinga.
Kas domisi mada ar šiaip nori susipažinti su naujausiomis mados kryptimis, gali apsilankyti madų demonstravimuose, kurie vyksta kiekvieną penktadienį 15 arba 16 val. Galeries Lafayette. Renginys nemokamas, tačiau reikia rezervuotis vietas iš anksto. Mano paauglius vaikus šis renginys labai sudomino smile.gif
Daugiau informacijos čia: http://haussmann.gal...e-fashion-show/

Ta pačia proga galima apsilankyti šio prekybos centro terasoje ir pasimėgauti puikiais vaizdais. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 04 09, 20:24)
Beto kazkas minejo pries tai, kad rekomenduoja nesiauti tamsios avalynes, nes Paryziuje kazkokia sviesi danga, kuri tepasi?  g.gif


Paryžiuje daug kur (pvz., Tiuilri soduose, Monso parke ir pan.) takeliai nubarstyti balkšva skalda, panašia kaip Vilniuje prie Akropolio esančioje vaikų karstynių aikštelėje. - Šviesios dulkės mikliai nugula ant avalynės.
Tiesą sakant, kai buvau, vaikščiojau su šviesiais batais, tad pati tokio nepatogumo nepastebėjau. Jei avalynė tamsi, bet odinė, tai pakaks brūkštelt servetėle. ax.gif
Jei bus 20+ lpsn.C, "inkariukai" - ne geriausias variantas. Manyčiau.

Į keliones nesiimu avalynės labai plonu padu, nes neaišku, kokia danga teks vaikščiot. Bet imu tokią, kuri kvėpuotų. Ir nespaustų, t.y., iš minkštos odos. Tekstilės privengiu dėl "o jei bus balos, peršlapsiu". smile.gif Nebent lietus niekaip nenumatomas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 10 balandžio 2014 - 10:40
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 09, 18:49)
uz ka issimuset pinigus? uz nepavykusi skrydi?

Taip uz skrydi.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2014 04 10, 15:46)
Taip uz skrydi.


bet, mano suvokimu, bankrutavusios kompanijos neįvykęs skrydis yra absoliučiai skirtinga situacija nuo dėl pakeistų skrydžio tvarkaraščių perkeltas skrydis mastau.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 04 10, 17:48)
bet, mano suvokimu, bankrutavusios kompanijos neįvykęs skrydis yra absoliučiai skirtinga situacija nuo dėl pakeistų skrydžio tvarkaraščių perkeltas skrydis mastau.gif  smile.gif

zinoma, kad skirtinga situacija.
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2014 04 10, 11:30)
Paryžiuje daug kur (pvz., Tiuilri soduose, Monso parke ir pan.) takeliai nubarstyti balkšva skalda, panašia kaip Vilniuje prie Akropolio esančioje vaikų karstynių aikštelėje. - Šviesios dulkės mikliai nugula ant avalynės.
Tiesą sakant, kai buvau, vaikščiojau su šviesiais batais, tad pati tokio nepatogumo nepastebėjau. Jei avalynė tamsi, bet odinė, tai pakaks brūkštelt servetėle.  ax.gif 
Jei bus 20+ lpsn.C, "inkariukai" - ne geriausias variantas. Manyčiau.

Į keliones nesiimu avalynės labai plonu padu, nes neaišku, kokia danga teks vaikščiot. Bet imu tokią, kuri kvėpuotų. Ir nespaustų, t.y., iš minkštos odos. Tekstilės privengiu dėl "o jei bus balos, peršlapsiu".  smile.gif Nebent lietus niekaip nenumatomas. smile.gif

As tai kazkaip visada isimetu dvi poras basutes ir baletkes vasarai,ir baciukus ir aulinukus ziemai.Zinoma su kazkuriais ir vaziuoju.Skonio reikalas bet as nelabai megstu tu vaiksciojimo batu kurie ganetinai baisus arba sportbaciu kurie skirti sportuoti.Man atostogos asocijuojasi dar ir su estetika.Ant kablu nekinkuoju bet kazkaip nesinori atrodyti belekaip.O jeigu jau kojom butu sakes tai nusipirkciau flipflopus.O del plonu padu tai tiesa,nuo daug vaiksciojimo greitai prisimusa padai.
Papildyta:
QUOTE(Almost. @ 2014 04 10, 17:48)
bet, mano suvokimu, bankrutavusios kompanijos neįvykęs skrydis yra absoliučiai skirtinga situacija nuo dėl pakeistų skrydžio tvarkaraščių perkeltas skrydis mastau.gif  smile.gif

Oi absoliuciai,tik kiek skaiciau kad ta moteris labai nervuojasi del to ivikio.As paprasciausiai papsakojau kad nera padeties be iseities.Isivaizduokit Jus kad lagaminai sukrauti ir paskambina jums is orouosto ir pranesa apie kompanijos bankrota.Apsikaka...... galima is pasiutimo.Bet situacija panasi del pasikeitusiu datu.
Atsakyti