Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(F=ma @ 2014 03 28, 12:02)
Galioja 1,5h, bilietai tie patys, kaip ir metro.
http://www.ratp.fr/e...21158/ticket-t/
Keista, kad nuorodoje nepateiktas persėdimo variantas metro-autobusas, žmonės sako, kad šitam irgi galioja  g.gif


aciu
Atsakyti
QUOTE(Roskila @ 2014 03 26, 12:25)
Labai аčiū už šią rekomendaciją.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Jau buvau nusiteikusi lipti laiptais į Eifelį arba stovėti ilgiausioj eilėj, bet perskaičiusi Jūsų žinutę kelias dienas nuolat tikrinau oficialią jų svetainę ir pagaliau gavau bilietus norimai datai ir laikui.

KAM SVARBU, ŠIUO METU YRA BILIETŲ PASIKĖLIMUI Į EIFELIO BOKŠTĄ BALANDŽIO PRADŽIAI


Smagu, kad pagelbėjau smile.gif

Ar kas vaziavot is Paryziaus traukiniu iki Bove? Ar ten sudetinga susigaudyt toj traukiniu stoty? 4u.gif
Atsakyti
Gak kam pravers 4u.gif
Vaizdinė medžiaga:
http://www.about-par...is_to_paris.htm


Turiu "blondinišką" klausimą. - Kiek kainuoja pinigų pervedimas, internetu perkant bilietus į Eifelį, busui iš Bovė į Paryžių ir atgal, batobusui ir pan.? Juk tikrai yra pirkusių.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 29 kovo 2014 - 12:11
QUOTE(Harienė @ 2014 03 29, 12:41)
Turiu "blondinišką" klausimą. - Kiek kainuoja pinigų pervedimas, internetu perkant bilietus į Eifelį, busui iš Bovė į Paryžių ir atgal, batobusui ir pan.? Juk tikrai yra pirkusių..  ax.gif


Kai aš pirkau bilietus į Eifelį ir visus kitus, mokėjau banko kortele, todėl man papildomai nieko nekainavo.
Šiaip pinigų pervedimas į užsienį kainuoja apie 50 Lt., bet nesu tikra ar už bilietus į Eifelį galima atsiskaityti banko pavedimu. O net jei ir galima, neapsimoka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskila @ 2014 03 29, 20:15)
Kai aš pirkau bilietus į Eifelį ir visus kitus, mokėjau banko kortele, todėl man papildomai nieko nekainavo.
Šiaip pinigų pervedimas į užsienį kainuoja apie 50 Lt., bet nesu tikra ar už bilietus į Eifelį galima atsiskaityti banko pavedimu. O net jei ir galima, neapsimoka.  smile.gif

As irgi pirkau kortele, tai nieko papildomai nekainavo.
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus. 4u.gif Dabar žinosiu. Nes panašu, kad praktiškai viskuo galima apsirūpinti per www iš anksto. Na, gal tik išskyrus gerą orą ir dar šį bei tą.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2014 03 29, 09:42)
Smagu, kad pagelbėjau smile.gif

Ar kas vaziavot is Paryziaus traukiniu iki Bove? Ar ten sudetinga susigaudyt toj traukiniu stoty?  4u.gif


Man teko traukiniu iki Beauvais važiuoti. Traukinys važiuoja iš Paris Nord stoties, standartinio bilieto kaina 14,2e. Turbūt nesunku susigaudyti, traukinių kelius praneša 20min iki išvykimo, užsidega švieslentėje ir einate kelio ieškot. Bilietus galite įsigyti ir internetu - mažiau laiko sugaišite stotyje.

O jums į patį Beauvais miestą reik ar į oro uostą? Jeigu į oro uostą, tai kelionės traukiniu nesirinkčiau. smile.gif

Visa info apie Prancūzijos geležinkelį: http://www.voyages-sncf.com/
Atsakyti
na ka , o as jau susikrovusi lagaminus i Paryziu wub.gif

Gal yra bendrakeleiviu?
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2014 03 30, 22:32)
na ka , o as jau susikrovusi lagaminus i Paryziu  wub.gif

Gal yra bendrakeleiviu?



dar nesusikrove bet ruosiames balandzio galio-geguzei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2014 03 30, 21:32)
na ka , o as jau susikrovusi lagaminus i Paryziu  wub.gif

Gal yra bendrakeleiviu?


Ir mums dar anksti. - Išskrendam į Paryžių per Atvelykį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F=ma @ 2014 03 29, 22:44)
Man teko traukiniu iki Beauvais važiuoti. Traukinys važiuoja iš Paris Nord stoties, standartinio bilieto kaina 14,2e. Turbūt nesunku susigaudyti, traukinių kelius praneša 20min iki išvykimo, užsidega švieslentėje ir einate kelio ieškot. Bilietus galite įsigyti ir internetu - mažiau laiko sugaišite stotyje.

O jums į patį Beauvais miestą reik ar į oro uostą? Jeigu į oro uostą, tai kelionės traukiniu nesirinkčiau. smile.gif

Visa info apie Prancūzijos geležinkelį:  http://www.voyages-sncf.com/

Mum reikia i miesteli, nes ten uzsisakem nakvyne pries iskrendant, nes skrydis anksti, tai galvojam bus paprasciau is miestelio, nei is paryziaus iki oro uosto nukeliaut smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
kita savaite su agentura keliaujam i Paryziu, tad jau dabar planuoju kokia apranga rinktis. Gal kas ziurejote kur internete oru prognozes ir jos buvo panasiausios?
Ziurejau Gismeteo, bet ten nesamones raso, gal kas kokia kita nuoroda turite ir kurios atitiko realybe? smile.gif
Taip pat klausimukas del lauktuviu, noreciau parvezti ka nors valgomo, bet vaziuojam autobusu, kazin kokie suriai "istvers" ilgesne kelione? g.gif
Atsakyti