Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Pas mane tas zemelapis kaireje, buvo pasirodes tik 1 karta, dabar visada jo viejoje balta ir tiek:( Rodo desineje, kad 796 Rentals · Saint-Germain-des-Prés, Paris, France, bet ka bespausciau, niekas pas mane neveikia ir neatsidaro, nevyksta joks veiksmas. Gal kokios programeles reikia, gal kazkas stabdo pas mane, eisiu prie kito kompo ziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 28 vasario 2014 - 19:44
Nidulia, pabandyk kita narsykle smile.gif nes panasu, kad cia kazkokios tavo bedos...
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2014 02 26, 20:55)
Na greiciau bus isparduota, nes geguzei leidzia.. O balandziui ne

Žmonės,negąsdinkite dėl Eifelio...Aš ir dar bilietų nepirkau,sakau pirksiu vietoje?Skrendam jau po savaitės... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 28, 21:43)
Žmonės,negąsdinkite dėl Eifelio...Aš ir dar bilietų nepirkau,sakau pirksiu vietoje?Skrendam jau po savaitės... g.gif


bus tu bilietu 4u.gif mes buvom pries 3sav, ten zmoniu dienos metu mazai buvo, kasa veike, tai net neabejoju, kad pardavinejo tuos bilietus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 28, 21:47)
bus tu bilietu 4u.gif mes buvom pries 3sav, ten zmoniu dienos metu mazai buvo, kasa veike, tai net neabejoju, kad pardavinejo tuos bilietus 4u.gif

Ačiū,nuraminote biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Paryžiaus gerbėjos ir žinovės,

balandžio viduryje dar kartą (jau 3) lankysimės mano mylimiausiame mieste. Kadangi grįžtant į Vilnių skrydis bus ankstyvas, teks pasinaudoti Noctilien autobusu. Jau susiradau reikiamą maršrutą ir matau, kad važiuojant į Porte Maillot reikės persėsti iš N01 į N11. Klausimas: ar persėdant iš vieno Noctilien į kitą galioja tas pats T+ bilietas, ar reikės naujo?
Ačiū, jei kas galės padėti
Atsakyti
Sveikod dar karta 4u.gif bandziau nusipirkti autobuso bilieta beauvais oro uosta i porte maillot stotele internetu, mes atskrendam kovo 31d 22.20, bet man rodo , kad veliausias bilietas vos po 9.. Norejau paklaust ar atsiras dar autobuso bilietu is sio skrydzio?
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 02 28, 21:43)
Žmonės,negąsdinkite dėl Eifelio...Aš ir dar bilietų nepirkau,sakau pirksiu vietoje?Skrendam jau po savaitės... g.gif

Ten visada yra gyva eile.Nusipirksit vietoj ir tiesiai nueisit i ta eifeli.Netgi jei niresit sutaupyti mokesit pigiau tai galesit patys i ji lipti.(mes viena karta lipom iki pirmo auksto).Buvom tris kartus ir visada be problemu.
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2014 03 01, 10:56)
Sveikod dar karta 4u.gif  bandziau nusipirkti autobuso bilieta beauvais oro uosta i porte maillot stotele internetu, mes atskrendam kovo 31d 22.20, bet man rodo , kad veliausias bilietas vos po 9.. Norejau paklaust ar atsiras dar autobuso bilietu is sio skrydzio?



Sveika, mes skrendame ta pacia diena.jus pasitikrinkite pasta, nes tai dienai krydzio laikas yra pakeistas, is vln isskrendam apie 13 val. ir dar, nepirkite kolkas tu bilietu autobuso, po keliu dienu nusipirksit i abu galus jei ka, nes siaip jie tik 1 men galioja nuo isigijimo datos...
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 28, 21:21)
Nidulia, pabandyk kita narsykle smile.gif nes panasu, kad cia kazkokios tavo bedos...

Taip ir buvo. Toptelejo, kad naujame kompe gali nebuti javos, akurat. Zodziu, dusinausi iki sios pavakares, nes niekaip iki galo negaledavau uzsibukinti, kazkas stabdydavo, kol pagaliau is kito kompo ir kitos narsykles, pasiseke uzsibukinti buta ir jau gavau patvirtinima. Su mokesciu bukinimo sistemai , kaina 6 nakvynems 412 eur.. Nusirito akmuo nuo sirdies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliux84 @ 2014 03 01, 18:07)
Sveika, mes skrendame ta pacia diena.jus pasitikrinkite pasta, nes tai dienai krydzio laikas yra pakeistas, is vln isskrendam apie 13 val. ir dar, nepirkite kolkas tu bilietu autobuso, po keliu dienu nusipirksit i abu galus jei ka, nes siaip jie tik 1 men galioja nuo isigijimo datos...



sveikos, mes su vyru irgi skrendam 31 kovo smile.gif 3 naktims.
skaitau intensyviai tema apie paryziu. wub.gif
Atsakyti
Ir dar klausimelis smile.gif

Gal zinote kelinta pats pirmas autobusas isvyksta is Porte tos stoties?
Atsakyti