Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(WeGa @ 2014 02 09, 22:34)
tai butu uzteke su taxu iki Porte Maillot nuvaziuot, tas butu kainave +- 20 euru. Mes kai viska spejom su metro, tai man ziauru skaityt, 180 euru, cia gi kosmine kaina  blink.gif



na kadangi mums keturioms taxi iki port mailot+ autobusas iki oro uosto butu gavesi apie 100euru, tai kai planavom uz 140 nuvaziuot, dar po 10 kiekvienai nera jau baisiai daug, ivertinus patoguma :
) tik kad viesbucio taxi brangesnis gavos smile.gif

QUOTE(madammada @ 2014 02 11, 19:37)
Klausimėlis tiems, kurie neseniai buvote: kaip ten eilės į Eifelį?  smile.gif

eiles dideles visur, ka imanoma internetu pirkit wink.gif
Atsakyti
Sveikos keliauninkės 4u.gif

Mes planuojam važiuoti kovo mėnesį ir vis neišsirenku kur gyventi. Norisi kainos ir kokybės santykio. Gal galit kažką patarti iš savo patirties. Buvot, patiko, rekomenduojat? Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

dėl tam tikrų aplinkybių negalim važiuoti į Disneylandą, todėl yra pasiūlymas :

Kovo 9 -11 dieną nakvynė 2 suaugusiems ir 2 vaikams + įskaičiuoti parkai 3 dienoms 376 eur. Jei ką domina rašykit, viską paaiškinsim.

Kitom dienom nėra, yra tik KOVO 9-11 viešbutis 2 žvaigždučių pačiam Disneylande.
Atsakyti
Sweikos prancuzaites :4u biggrin.gif

Sianakt su drauge ir vaikuciai isvaziuojam i Paryziu,apsistosim ~Mercure Eifel viesbutyje,5 min kelio nuo viesbucio Eifelio bokstas,tikiuosi teks maziau metro naudotis norime daugiau apeiti,(uztenka kasdien uk metro trinti i darba:( )bet kaip zinoma su vaikais neprognozuojama :xixi

Noreciau paklausti ar kas yra vyke is uk i paryziu su Eurostar traukiniu,nes mes su juo atvykstame i Gare Du Nord stoti,Ar labai paini stotis kazin ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skujiene @ 2014 02 18, 11:18)
Sweikos prancuzaites :4u biggrin.gif
Noreciau paklausti ar kas yra vyke is uk i paryziu su Eurostar traukiniu,nes mes su juo atvykstame i Gare Du Nord stoti,Ar labai paini stotis kazin ? g.gif


Atvaziuoti ar isvaziuoti is Gare Du Nord neteko, bet ejau pacia stoti apziureti. Man ji nepasirode paini, viskas ten aisku. Londone Victoria man daug painesne buvo smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal galite kas nors paaiskinti, kaip is Paryziaus nuvaziuoti iki Bove miestelio? Kaip suprantu vienintelis budas is Paris Nord stoties su traukiniu ar yra ir kitu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(madammada @ 2014 02 18, 22:00)
Sveiki,

Gal galite kas nors paaiskinti, kaip is Paryziaus nuvaziuoti iki Bove miestelio? Kaip suprantu vienintelis budas is Paris Nord stoties su traukiniu ar yra ir kitu?  unsure.gif

Standartinis būdas- iš porte maillot važiuoti autobusu. Kaina į vieną pusę 16 eurų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Dėlioju kelionės maršrutą.Buvau į sąrašą įtraukusi Invalidų rūmus.Bet dabar paskaitinėjus,pradedu abejoti ar verta ten apsilankyti g.gif Nelabai manęs domina ta karo technika...Kas buvote,gal galite pasakyti ar verta ten eiti?Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes su draugu taip pat susiruoseme i si meiles miesta 4u.gif Skrisime balandzio pradzioje, ar jau bus silta? biggrin.gif

Ir dar turiu klausimeli, nes pati bijau susimaisyt blush2.gif gal kas pades, kas gaudosi.
Uzsisakem si viesbuti http://www.booking.c...0f63a38c;dcid=1 ir atskrisim i BVA oro uosta tik 22.20 , tai gal turit ideju kaip iki to viesbucio kuo pigiau nakti nusigaut? 4u.gif
Atsakyti
Labuka,
mes jau iš meilės miesto grįžom.. Miestas tikrai vertas dėmesio ir ten grįšim dar tikrai. Pasitvirtino faktas, kad šis miestas yra nedraugiškas šeimoms su mažais vaikais (nors buvom pasiruošę susidoroti su tais sunkumais). Tą patvirtino ir mano draugė tikra prancūzė, kuri su 2 mėnesių vaikeliu baladojosi iš užmiesčio pasimatyti su manim, tą pajutom ir mes ypač metro - tiek nusileisti laiptais teko, tiek per užtvaras perkėlinėti vežimuką teko, kai kur milimetrų atstumu praėjimus bandėm... O topas buvo, kai įlipusi į autobusą, kuris vežė į oro uostą su miegančiu vaiku ant rankų, buvau informuota, kad man priklauso dar viena vieta šalia. Atsisėdau pačiam gale, kad šalia vyras galėtų sėdėti, ant kurio rankų nuleidau miegantį vaiką, o paskui kaip grybai po lietaus atsirado du kinų turistai, kurie užsėdo mūsų laisvas vietas ir vairuotojas MANO vyrą išprašė iš vietos, nes tokios taisyklės - šalia turi būti vieta tuščia.. blink.gif kad ir kiek akcentavau, kad šalia mūsų prisėdo per daug keleivių, vistiek agresyviai buvo konstatuota arba tu arba tavo vyras turit palikt šią vietą...to pasekoje vaikas buvo išbudintas blink.gif Tad, mielieji turistai, būkit aktyvūs ir agresyvūs-jei priklauso tuščia vieta, tai niekam jos neužleiskit lotuliukas.gif
QUOTE(milaaa @ 2014 02 18, 21:06)
Standartinis būdas- iš porte maillot važiuoti autobusu. Kaina į vieną pusę 16 eurų 4u.gif

Hm, jau pabrango - mes mokėjom 17 eurų į vieną pusę.

Ir dar, dėl naktinio atvykimo iki Porte Maillot - mes pasirinkom naktinį autobusą (kaina keleiviui autobuse 2 eurai) - viskas buvo čiki piki, atvykom net per anksti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaslene @ 2014 02 23, 11:41)
Sveikos 4u.gif

Mes su draugu taip pat susiruoseme i si meiles miesta 4u.gif  Skrisime balandzio pradzioje, ar jau bus silta? biggrin.gif

Ir dar turiu klausimeli, nes pati bijau susimaisyt blush2.gif gal kas pades, kas gaudosi.
Uzsisakem si viesbuti http://www.booking.c...0f63a38c;dcid=1  ir atskrisim i BVA oro uosta tik 22.20 , tai gal turit ideju kaip iki to viesbucio kuo pigiau nakti nusigaut? 4u.gif


Iš BVA važiuoti autobusu iki Paryžiaus Porte Maillot (~1:15 h), bilieto kaina on-line 15.90 Eur, vietoje 17 Eur
Iš Porte Maillot metro M1 iki Charles de Gaulle-Etoile, toliau su RER A iki Torcy (~ 1 h), detalus planas čia:
http://www.ratp.fr/i...ype/plus_rapide
T+ bilietas Jums netinka, nes Jūsų viešbutis yra 5 zonoje. Reikės pirkti brangesnį bilietą, bilietų automate reikia nurodyti iki Torcy.
Bilieto kaina nuo Porte Maillot iki Torcy rodo 4,90 Eur
http://www.ratp.fr/t...;arrivee_id=772
kadangi reikės važiuoti kiekvieną dieną į Paryžių ir atgal, pagalvokite gal labiau apsimoka iš karto pirkti 10 bilietų komplektą (39.20 Eur)

ir dar RER svarbu teisingą traukinį /liniją pasirinkti, nes išsišakoja
http://www.ratp.fr/i...f...er_a&fm=gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenzo26: 24 vasario 2014 - 11:34
Aciu uz issamu atsakyma 4u.gif
Atsakyti