Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(milaaa @ 2014 02 11, 15:10)
turi galvoje kupola bigsmile.gif ten galima pakilti blink.gif geras, nezinojau schmoll.gif ten visiems, ar tik isrinktiesiems?

ar tau labai skubu ta kavine? savaitgali bus per velu? persiknisiu nuotraukas ir suziuresiu 4u.gif


ten gali pakilti visi ir ten yra ta "rooftop" kavinukė mirksiukas.gif laaabai gražu. ypatingai apakinta grožio likau nusisukusi nuo vaizdo į Eifelio pusę ir atsisukusi į vaizdą su Monmartru smile.gif
čia
čia

nėra labai skubu - turiu dar kelias savaites mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Almost, mes kalbam apie ta pati? sita?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 11, 16:10)
Almost, mes kalbam apie ta pati? sita?


taip taip, apie tą patį Lafayette Gallery prekybos centrą mirksiukas.gif
La Terasse kavinukė ant Lafayetter Gallery stogo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 02 11, 19:17)
taip taip, apie tą patį Lafayette Gallery prekybos centrą  mirksiukas.gif
La Terasse kavinukė ant Lafayetter Gallery stogo  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif 4u.gif vat naujiena, bus kitam kartui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 11, 16:20)
aciu 4u.gif  4u.gif  vat naujiena, bus kitam kartui thumbup.gif


ot, pasirodo ir aš galiu kažkam naujienų atnešt hihihi.gif
nėra už ką mirksiukas.gif gražu ten drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost. @ 2014 02 11, 12:26)
o ant Lafayette galerijos stogo kilote?  smile.gif ten emocijos tikrai ne ką prastesnės būna..  bigsmile.gif  wub.gif


QUOTE(Almost. @ 2014 02 11, 18:17)
taip taip, apie tą patį Lafayette Gallery prekybos centrą  mirksiukas.gif
La Terasse kavinukė ant Lafayetter Gallery stogo  mirksiukas.gif

o koks jos adresas?
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2014 02 11, 16:28)
o koks jos adresas?


čia bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausimėlis tiems, kurie neseniai buvote: kaip ten eilės į Eifelį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madammada @ 2014 02 11, 16:37)
Klausimėlis tiems, kurie neseniai buvote: kaip ten eilės į Eifelį?  smile.gif


aš, nors ir buvau palyginus senokai, BET visuomet (ir prieš ~8metus, ir prieš ~2metus) eilės, net jei ir yra ilgokos, juda tikrai labai greitai mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madammada @ 2014 02 11, 19:37)
Klausimėlis tiems, kurie neseniai buvote: kaip ten eilės į Eifelį?  smile.gif


buvau diena, tai eiles buvo nedideles, bet nestovejom, tai nezinau, kaip ten jos juda 4u.gif
bet nedaug buvo turbut todel, kad diena ten nelabai grazu/vaizdu, as bandyciau pataikyt pakilt kazkiek su sviesa, bet pagauti ir tamsos bigsmile.gif man labai grazios ziburiuku galybes, o ir pats bokstas buvo apsviestas wub.gif nes diena, kaip jau izeidzianciai minejau, metalinis griozdas ir tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 11, 18:56)
buvau diena, tai eiles buvo nedideles, bet nestovejom, tai nezinau, kaip ten jos juda 4u.gif
bet nedaug buvo turbut todel, kad diena ten nelabai grazu/vaizdu, as bandyciau pataikyt pakilt kazkiek su sviesa, bet pagauti ir tamsos bigsmile.gif man labai grazios ziburiuku galybes, o ir pats bokstas buvo apsviestas wub.gif  nes diena, kaip jau izeidzianciai minejau, metalinis griozdas ir tiek ax.gif


Mes irgi norime pries temstant pakilti smile.gif ir saulelydis ir miesto ziburiai bus pries akis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(<...Neringa...> @ 2014 02 11, 00:18)

Na dėl vandens, jūs neteisi, pietavome champs elysees gatvėje (jau tiesiog iš nevilties beskubant į stotį) kainos labai didelės, vien už pica prašo 15 eurų, o jokio vandens neatneša. Taip, kad nėra per daug iš ko juoktis smile.gif




Table water reik prasyt, atnesa ir pranciziskam restorane ir kinieciu uzeigoj. Nemokamai.
Atsakyti