Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius


QUOTE(merselle @ 2014 02 06, 17:36)
ar nebijote metro?


o ko ten bijoti? be to autobusu pilna, kur problemos?

QUOTE(madammada @ 2014 02 06, 18:20)
Gal vis gi susiduret kas nors? Labai reikia atsakymo  4u.gif


tai cia aiskiaregiu gi nera unsure.gif susisiekit su viesbuciu, su bookingu ir suzinokit 4u.gif kad netektu po to gatvej nakvoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(anike @ 2014 02 05, 19:50)
4u.gif labai labai dėkui už info.

Na, ir kaip ten oras? Mums liko dvi savaitės, tai nemanau,kad labai keisis orų situacija..



Sveikos mergaites

Na as su svieziais ispudziais is Paryziaus. Oras pasitaike super, visas dienas sviete saule ir kokiu 12 laipsniu

Viska kuo puikiausiai susiradom, su metro susisiekimas labai geras ir nebrangus
I oro uosta vaziavom viesbucio kviestu taxu, tai sumokejom brangokai, 180 euru, siaip kiti zadejo uz 140 vezti, bet kazkiap nesaugu buvo tartis, ankstus rytas, dar ju "nuostaboi" anglu kalba

Dar pastaba, kas mokat uz viesbuti ne savo kreditine, (gerai kad pasiskaiciau pries vaziuojant, nes man kelione pirko vyras), tai butinai reik pildyt specialia anketa

Viesbutis musu buvo Best Western Bretagne Monteparnasse, tai labai fainas , mielas , ir salia metro( uz 300m), nebrangus, tik mazi kambariai, gal nelabai tinka kas su vaikais. Mes pirkom is anksciau, tai 3 paros gavosi 125eurai
Atsakyti
QUOTE(liberty666 @ 2014 02 07, 11:18)
I oro uosta vaziavom viesbucio kviestu taxu, tai sumokejom brangokai, 180 euru, siaip kiti zadejo uz 140 vezti


blink.gif blink.gif blink.gif ziauru unsure.gif o kodel reikejo taksu vaziuoti?
mums tiek nakvyne uz 3 dienas kainavo, visas butukas paciame centre wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 07, 16:29)
blink.gif  blink.gif  blink.gif ziauru unsure.gif o kodel reikejo taksu vaziuoti?
mums tiek nakvyne uz 3 dienas kainavo, visas butukas paciame centre wub.gif  bigsmile.gif

todel , kad 5 val ryto nenorejom trankytis su autiku, atsikelem, ir nuveze nuo vietos iki vietos

o tas centras Paryziaus salyginis dalykas, jei arti prie vieno objekto, tai toli nuo kito, o metro sistema puiki, tai kazkaip nesikoncentravom i tai smile.gif cia aisku kiekvieno pasirinkimas, as norejau, kad butu pusryciai, tvarkomi kambariai, tai viesbucius tik ir ziurejom smile.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif

Gal mūsų gretose yra skrendančių kovo 12-19d.? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liberty666 @ 2014 02 07, 17:35)
todel , kad 5 val ryto nenorejom trankytis su autiku, atsikelem, ir nuveze nuo vietos iki vietos


tai butu uzteke su taxu iki Porte Maillot nuvaziuot, tas butu kainave +- 20 euru. Mes kai viska spejom su metro, tai man ziauru skaityt, 180 euru, cia gi kosmine kaina blink.gif
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2014 02 06, 22:25)
o ko ten bijoti? be to autobusu pilna, kur problemos?



as tai autobusu bijojau biggrin.gif nes ju normaliu marsrutu zemelapiu niekur nemaciau. o Metro - tai vienas juokas, karta pabandai ir negali sustot biggrin.gif man asmeniskai vienintelis neaiskumas buvo iskiles - kaip daryt su issisakojancia linija, bet pasiklausem, maloni prancuze paaiskino ir problemos kaip nebuta bigsmile.gif
siaip, kiek susiduriau, tai tikrai malonus tie prancuzai, kad ir su anglu kalba jiems prastai, bet patyriau, jog norint galima susikalbet ir rankom, zenklais, o jei vis tiek nesuprasi kelio paklausus, tai dar ir palydet pasisiulys thumbup.gif
maciau Paryziu ziema, atvirai pasakius, turiu svajone dabar, pamatyt ji kada nors pavasari... wub.gif

Papildyta:
[quote=uta1,2014 01 30, 10:08]
tik atsargiai su suriu vezimu lektuvu. Siaip galima, bet turi buti kietas, o mes paemem toki ale prezidento, minksta, tai ateme oro uoste sad.gif toki galima vezti, jeigu nevirsija 100 gr...
[/quote]

Taip pat nevežkit sūrių įpakuotų folijoje.Mums atėmė oro uoste.Kurie buvo ne folijoje -paliko.
[/quote]

mes nieko nesivezem, bet as nemaciau nei vieno, kam atimtu. Matyt, kokia pamaina papuola g.gif o tam Beauvais duty free keli suriai penkis kart brangesni nei mieste verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2014 02 09, 22:31)
tai butu uzteke su taxu iki Porte Maillot nuvaziuot, tas butu kainave +- 20 euru. Mes kai viska spejom su metro, tai man ziauru skaityt, 180 euru, cia gi kosmine kaina  blink.gif

as tai autobusu bijojau biggrin.gif nes ju normaliu marsrutu zemelapiu niekur nemaciau. o Metro - tai vienas juokas, karta pabandai ir negali sustot


drinks_cheers.gif man irgi kaina kosmine unsure.gif kai pagalvoji, kad uz valandos malonuma susimoki 600lt blink.gif

as autobusu marsrutus buvau radusi, bet nei sykio nesinaudojom smile.gif iki porte maillot vaziavom su naktiniu autobusu uz 1 metro bilieto kaina bigsmile.gif iki reikalingo laiko buvo 3 autobusai, tai jei i 1 butume nespeje, atsargoj buvo dar du 4u.gif neramu buvo, bet viskas pasirode daug paprasciau smile.gif
o metro tai ju idealus, max 10-15 min ir patenki kur nori thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maraboo @ 2014 02 06, 17:54)
Su booking.com neteko susidurt, tačiau yra jų psl. DUK, kur kai ką paaiškina, tame tarpe, jog viešbutis nuskaičiuoja pinigėlius viešnagės metu arba iškart po jos.
Tačiau, jei man būtų neramu, sukontaktuočiau su užsakytu viešbučiu bent jau e'mailu. nes irgi gal būtų neramu, ko gi jie pinigų neima.


Dekui uz atsakyma 4u.gif jau parasiau viesbuciui uzklausima, laukiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madammada @ 2014 02 10, 13:41)
Dekui uz atsakyma  4u.gif jau parasiau viesbuciui uzklausima, laukiu atsakymo smile.gif

Tai kad labai daug viezbuciu nuskaicioja pinigelis jau po Jusu isvykimo.Nes kituose kambariuose pvz buna mokamas baras tai kaip jie viska apskaicioja tai ir nuskaicioja.Jeigu turite patvirtinima tai tikrai nera ko jaudintis.Man pats bookingas kiek kartu yra skambines kada jiems kyla klausimai del uzsakymu.(Pvz kaip dasakai dar viena kambari jie pasitikslina ar tikrai jo reikia kad nesudubliuoti uzsakymo).Ir per lastminute tas pats. 4u.gif
Atsakyti
O klausykit, ten kur į tą Porte Maillot važiuoja mikriukas,tai kažkur prie aikštės Porte Maillot sustoja? Nes kažkaip man durnai rodo, vienoj vietoj aikštė, atrodo visai netoli nuo mano gyvenamosios vietelės, o kažkokia stotelė irgi tokiu pavadinimu rodos toli gerokai... Kadangi nežinau ar mane galės pasitikti, tai reik planuotis taip,kad pati nusigaučiau iki namučių (gyvensiu maždaug 200m. nuo Eifelio bokšto).Nes jei nuo tos aikštės, tai noriu pasižymėt žemėlapyje, nes nueit rodos man ten paprasčiausia bus- pasivaikščiosiu po Paryžiaus centrą. Bet jei nuo stotelės, tada jau reik metro aiškintis, nes juo parvažiuot tektų. doh.gif
Jau nekeisiu teksto, parodysiu visiem kokia aš blond doh.gif Pasirodo ten ta aikštė ir yra su ta stotim vienoj vietoj, žodžiu, rodos eisiu pasivaikščioti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magnifique: 10 vasario 2014 - 20:06
QUOTE(Magnifique @ 2014 02 10, 21:03)
O klausykit, ten kur į tą Porte Maillot važiuoja mikriukas,tai kažkur prie aikštės Porte Maillot sustoja? Nes kažkaip man durnai rodo, vienoj vietoj aikštė, atrodo visai netoli nuo mano gyvenamosios vietelės, o kažkokia stotelė irgi tokiu pavadinimu rodos toli gerokai... Kadangi nežinau ar mane galės pasitikti, tai reik planuotis taip,kad pati nusigaučiau iki namučių (gyvensiu maždaug 200m. nuo Eifelio bokšto).Nes jei nuo tos aikštės, tai noriu pasižymėt žemėlapyje, nes nueit rodos man ten paprasčiausia bus- pasivaikščiosiu po Paryžiaus centrą. Bet jei nuo stotelės, tada jau reik metro aiškintis, nes juo parvažiuot tektų. doh.gif
Jau nekeisiu teksto, parodysiu visiem kokia aš blond doh.gif  Pasirodo ten ta aikštė ir yra su ta stotim vienoj vietoj, žodžiu, rodos eisiu pasivaikščioti  blush2.gif  doh.gif


tai ten nuo porte maillot iki eifilio labai geras gabalas blink.gif ar tikrai verta zudytis ir kinkuot pora val su daiktais g.gif ir jokiu ten centru nekvepia, ten pramoniniu rajonu labiau kvepia g.gif nei vaizdu, nei malonumo. pavaziuokit metro, gi ne karve kainuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 02 10, 20:28)
tai ten nuo porte maillot iki eifilio labai geras gabalas blink.gif ar tikrai verta zudytis ir kinkuot pora val su daiktais g.gif ir jokiu ten centru nekvepia, ten pramoniniu rajonu labiau kvepia g.gif nei vaizdu, nei malonumo. pavaziuokit metro, gi ne karve kainuoja 4u.gif

2,9 km tik. Tokį atstumą per 30min. max įveikiu, tuo labiau,kad tik vienas lagaminukas bus. g.gif Man sunku su tais naujais metro... doh.gif Dabar galvoju kaip gera, kai į Londoną nuvažiuoju ir žinau ir kas ir kaip ir kur... Bet pirmą kartą kas ten buvo doh.gif Sesė vos policijos neiškvietė, kai sugebėjau paklyst (kokiu būdu, dabar ir paaiškinti negalėčiau) doh.gif Savo kojytėm daug labiau pasikliauju, nors aišku labiausiai laikau špygas, kad netektų vienai baladotis...
Atsakyti