Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Sveiki, Paryžiaus mylėtojai smile.gif prisijungsiu prie Jūsų su klausimu smile.gif Gal galėtumėte parekomenduoti nebrangų butuką nuomai netoli paryžiaus centro ir pasidalinti šeimininko kontaktais? vyksime kitą mėnesį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carlsberg @ 2013 09 18, 15:57)
Sveiki, Paryžiaus mylėtojai smile.gif prisijungsiu prie Jūsų su klausimu smile.gif Gal galėtumėte parekomenduoti nebrangų butuką nuomai netoli paryžiaus centro ir pasidalinti šeimininko kontaktais? vyksime kitą mėnesį smile.gif

Sunkoka parekomenduoti, nežinant, kiek Jūsų bus, kas Jums yra "nebrangu" (Paryžiuje "nebrangu" mano galva praktiškai nebūna mirksiukas.gif ), be to, Paryžiaus centras - pakankamai plati sąvoka g.gif . Tad galiu parekomenduoti tik tuos apartamentus, kuriuose buvome prieš du metus (kaip greitai bėga laikas doh.gif ): APARTAMENTAI. Tiesa, ten nuomoja firma. Plačiau - mano reportaže apie Paryžių.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2013 09 19, 09:43)
Sunkoka parekomenduoti, nežinant, kiek Jūsų bus, kas Jums yra "nebrangu" (Paryžiuje "nebrangu" mano galva praktiškai nebūna mirksiukas.gif ), be to, Paryžiaus centras - pakankamai plati sąvoka g.gif . Tad galiu parekomenduoti tik tuos apartamentus, kuriuose buvome prieš du metus (kaip greitai bėga laikas doh.gif ): APARTAMENTAI. Tiesa, ten nuomoja firma. Plačiau - mano reportaže apie Paryžių.


taisausi 4u.gif mūsų bus du, norėtume įtilpti į 60-80 eurų už naktį smile.gif
Atsakyti
merginos gal galite pasakyti tas pigias kavines ax.gif skaitau, kad yra bet niekaip nerandu kur jas rasti...
Atsakyti
Buvus aš tame Paryžiuje..Nuvylė mane labai..Nieko man ten labai gražaus nebuvo, žmonių labai daug, kavinės brangios, mitom blynais biggrin.gifD ir pigiu kinietišku maistu. Nustebino, kad visa gatvė nuo Gare Du Nord iki Moulin Rouge buvo pilna sex shop'ų lotuliukas.gif Šiaip, sakiau daugiau nebegrįšiu ten..O dabar, pastaruoju metu galvoju, kad vis dėlto kažkas liko, kažkas ten traukia ir tas kažkas yra tiktai Montmartras, šalia kurio gyvenome. O šiaip meile, tai ką žinau, nelabai tas miestas man atsidavė, buvau aš ten su savo vaikinu švęsti gimtadienio. Galbūt tai neatrodė labai romantiškas miestas, nes buvo per daug pilka(balandžio pirmos dienos), trūko žalumos arba besiskleidžiančių lapų g.gif
Papildyta:
QUOTE(troja3030 @ 2013 09 19, 13:09)
merginos gal galite pasakyti tas pigias kavines  ax.gif  skaitau, kad yra bet niekaip nerandu kur jas rasti...

labai ten pigių kavinių nerasi, nebent lipant į tą kalną nuo Moulin Rouge, kai eini link Basilica of the Sacré Cœur smile.gif ten kylant turėtum rasti pigių kinų užeigėlių, na, man tai ten labai skanu buvo, o pavalgėm už kokius max 8€, gavom tiek, kad nesugebėjom suvalgyt biggrin.gif šiaip apsimoka imti dienos pietų pasiūlymus, bet irgi lipant į Montmartrą, pamenu mano day menu buvo 16€, tai čia labai pigu buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nellihartje @ 2013 09 29, 19:07)
Buvus aš tame Paryžiuje..Nuvylė mane labai..Nieko man ten labai gražaus nebuvo,

o ką matėt, kur buvot? rolleyes.gif

dėl meilės, tai daug ir nuo pačių keliautojų priklauso. juk nei Eifelis, nei Triumfo arka neapsikabins ir į lūpas neįsisiurbs biggrin.gif

dėl to, kad žmonių daug ir brangu...tai... o ko jūs tikėjotės? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 29 rugsėjo 2013 - 18:56
Sveiki,
lapkričio mėn. skrisiu į paryžių savaitgaliui, užsisakiau viešbutuką iš sm rekomenduotų Hotel Du Commerce. Jei kas buvote šiame viešbutuke, galite parašyti kaip iki jo atvažiuoti iš oro uosto (Bovės oro uostas) smile.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos/ai,

Norejau paklausti gal kas galetu rekomenduoti koki viesbutuka paryziuje, kuris butu netoli nuo lankytinu vieteliu, pasiekiamu pestute. Planuojame kelione su mazais vaikais, tai norime ramesnes ir tokios neitemptos keliones.
Skaiciau apie hotel du Commerce. Bet gal dar kazka kas zino apie panasu, nakvynes biudzetas iki 90 eur/nakciai?

Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minimyma: 02 spalio 2013 - 17:40
Mes skrendam į Paryžių spalio antroje pusėje. Skaitau senas temas. Ačiū už informaciją smile.gif
Mes skrisim su vaikais, tai planuoju lankytinus objektus pagal juos, o pati norėsiu tik pajusti miestą smile.gif ko vyras nori nežinau smile.gif
Gyvensim Monparnase, ne visai pigiame viešbutį Novotel. Biškį dėl viešbučio apsišoviau, bet gyven ir mokaisi wink.gif
Atsakyti
Jau antrus metus iš eilės norisi nuvykti, bet vis nepavyksta... schmoll.gif Gal šią vasarą pavyks nuvykti, labai norėtųsi pamatyti šį miestą wub.gif
Atsakyti
Skaitau dabar Tripadvisor.com atsiliepimus pie mano atrinktą viešbutį Novotel Paris tai jau džiaugiuosi, kad gal ne taip ir blogai aš "ant karštųjų" išsirinkau.

Pasirodo iki Eifelio bokšto apie 20 min pėsčiomis, o kad stotis didelė arti jau ir taip žinojau.

Ar mums vieniems taip pasitaikė, kad kai tik kam pasakom, kad skrisim su vaikais į Paryžių ir neisim į Disneilendą, visi labai nustemba blink.gif
Atsakyti
Aciu visoms/iems uz dalinimasi informacija apie Paryziu.Skrisim pries pat Kaledas, tikiuosi rasim nuostabiai pasipuosusi miesta ir galbut suspesim vienai dienai nulekti i Disney.Taciau dabar didziausias galvos skausmas issirinkti gyvenamaji plota.Nusprendem issinuomoti buta, nes taip susitaupytu maistui, kuri galetume gamintis, o del kainos net nezinau, nes uz tokia galima ir viesbutuku rasti.Noriu nusimananciu paklausti ka manote apie siuos apartamentus(t.p. rajonas, lokacija?)
https://www.airbnb.com/rooms/1191035 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginara: 06 spalio 2013 - 09:33