Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

Labas vakaras,

o gal galite kas rekomenduoti kokį prekybos centrą netoli centro? Galvoju, gal spėsiu ne tik žymias vietas aplankyti, bet ir pasišopinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrale @ 2014 01 13, 20:12)
Labas vakaras,

o gal galite kas rekomenduoti kokį prekybos centrą netoli centro? Galvoju, gal spėsiu ne tik žymias vietas aplankyti, bet ir pasišopinti  blush2.gif

Paciame centre yra Les Halles - didelis prekybos centras. Jis randasi tiesiai virs Chatelet/Les Halles metro stoteles, o visai netoli yra Luvras, Pompidou, Notre Dame...
Atsakyti
QUOTE(gainsbourg @ 2014 01 14, 00:16)
Paciame centre yra Les Halles - didelis prekybos centras. Jis randasi tiesiai virs Chatelet/Les Halles metro stoteles, o visai netoli yra Luvras, Pompidou, Notre Dame...



Ačiū, gal bus proga ir ten patekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2014 01 12, 19:27)
na tie 5 km atrodo taip nedaug. Mes virs 12 km butume tureje vaziuot. Bet su metro viska spejom, skrydis 8:55 ryte, o buvom vietoj jau 7:25.

Siaip kelione paliko tikrai dideli ispudi, aisku oras dave savo - labai nepastovus, tai vejas, tai lietus, saule. Bet labai noreciau ten dar kada nuvykti, ypac pavasari  wub.gif
Naujieji metai praejo nepastebimai biggrin.gif nes nebuvo jokiu fejerverku biggrin.gif Bet juk ne kiekvienus Naujus metus sutinki prie Eifelio, tad man sie Naujieji patys geriausi ir graziausi zvelgiant i zybsinti Eifeli biggrin.gif

Saunu Naujuosius sutikti prie Eifelio wub.gif As Valentino diena sutiksiu Paryziuje wub.gif Tikiuosi per penkias dienas suspesime su vyru aplankyti turistines vietas...dar noreciau ir po parduotuves pasliauzioti biggrin.gif
Dar noreciau pasitikslinti, ar tiesa, kad galima centre vynelio pagurksnoti, negausim baudos uz alkoholio vartojima viesoje vietoje cool.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir aš jungiuosi prie šios temos. Planuojame labai trumpą (1 d.) kelionę. Manau, kad šį kartą aplankysime pagrindinius objektus (http://www.kelioniumanija.lt/lt/salys/europa/prancuzija/kelioniu_idejos/10_svarbiausiu_lankytinu_vietu_paryziuje.htm)
Per google maps pažiūrėjau, kad galima įveikti pėsčiomis.
Bet man neramu dėl oro uosto. Kiek žinau (žinau tik kelionės datą, daugiau vyras nieko nepasakė) skrisim į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą. Jis antrasis oro uostas pagal dydį Europoje doh.gif Gal kam teko lankytis? Kaip ten kas?
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2014 01 15, 12:40)
Ir aš jungiuosi prie šios temos. Planuojame labai trumpą (1 d.) kelionę. Manau, kad šį kartą aplankysime pagrindinius objektus (http://www.kelioniumanija.lt/lt/salys/europa/prancuzija/kelioniu_idejos/10_svarbiausiu_lankytinu_vietu_paryziuje.htm)
Per google maps pažiūrėjau, kad  galima įveikti pėsčiomis.
Bet man neramu dėl oro uosto. Kiek žinau (žinau tik kelionės datą, daugiau vyras nieko nepasakė) skrisim į  Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą. Jis antrasis oro uostas pagal dydį Europoje  doh.gif Gal kam teko lankytis? Kaip ten kas?

labai didelis. is sio oro uosto laisvai metro pagalba nuvyksite i centra. As skrisiu i Beauvais (is ten tik auto vaziuoja). Siaip labai gera knyga yra apie Paryziu, viskas aiskiai aprasyta. Pries kelis psl buvo ji ikelta, reiks isigyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2014 01 15, 15:10)
labai didelis. is sio oro uosto laisvai metro pagalba nuvyksite i centra. As skrisiu i Beauvais (is ten tik auto vaziuoja). Siaip labai gera knyga yra apie Paryziu, viskas aiskiai aprasyta. Pries kelis psl buvo ji ikelta, reiks isigyti  rolleyes.gif


metro??? ten ner metro doh.gif lotuliukas.gif
gal jus neskiriat RER nuo metro?
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2014 01 15, 11:40)
Ir aš jungiuosi prie šios temos. Planuojame labai trumpą (1 d.) kelionę. Manau, kad šį kartą aplankysime pagrindinius objektus (http://www.kelioniumanija.lt/lt/salys/europa/prancuzija/kelioniu_idejos/10_svarbiausiu_lankytinu_vietu_paryziuje.htm)
Per google maps pažiūrėjau, kad  galima įveikti pėsčiomis.
Bet man neramu dėl oro uosto. Kiek žinau (žinau tik kelionės datą, daugiau vyras nieko nepasakė) skrisim į  Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą. Jis antrasis oro uostas pagal dydį Europoje  doh.gif Gal kam teko lankytis? Kaip ten kas?


Gana gražiai čia išdėstyta info
Patogiausia traukiniu RER B
Didumo tai didelis oro uostas, bet susigaudyt tikrai nesudėtinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 01 15, 15:14)
metro??? ten ner metro doh.gif  lotuliukas.gif
gal jus neskiriat RER nuo metro?

Neteisingai parasiau savo zinuteje smile.gif suklaidinti nieko nenorejau mirksiukas.gif
o siaip, skiriu jusu ziniai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, mums liko 5 metro bilietėliai...jei kas žada iš Šiaulių vykti į Paryžių, galėčiau atiduoti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Vykstame antrą kartą į Paryžių, bet dabar jau su vaikais 2. biggrin.gif Pirmą pusdienį ir antrą dieną skirsim Disneylandui -duoklė vaikams, na o jau antros dienos vakare vyksim į Paryžių. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Galvojam apie šitą viešbutuką http://www.booking.c...lability_target, bet niekaip nesuprantu kuriame rajone jis randasi - 7 ar 17... Aišku, geriausia man visgi rajonai 5-6 bet nelabai ten randu šeimyninių numerių 3-4 asmenim, nes mergaitės ir ne mažos jau. Pagalbos...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamka-Blonde: 18 sausio 2014 - 09:51
QUOTE(mamka-Blonde @ 2014 01 18, 09:39)
Sveiki. Vykstame antrą kartą į Paryžių, bet dabar jau su vaikais 2. biggrin.gif Pirmą pusdienį ir antrą dieną skirsim Disneylandui -duoklė vaikams, na o jau antros dienos vakare vyksim į Paryžių. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Galvojam apie šitą viešbutuką http://www.booking.c...lability_target, bet niekaip nesuprantu kuriame rajone jis randasi - 7 ar 17...  Aišku, geriausia man visgi rajonai 5-6 bet nelabai ten randu šeimyninių numerių 3-4 asmenim, nes mergaitės ir ne mažos jau. Pagalbos...smile.gif

Jūsų nusižiūrėtas viešbutis yra nei 7, nei 17 rajone - jis Paryžiaus priemiestyje, tolokai nuo labiausiai lankytinų objektų. Bet, kaip supratau, pačiam Paryžiui nedaug laiko skirsite, o šalia viešbučio yra metro sustojimas - tai gal ir tiks Jums ta vieta. Aš dar paieškočiau apartamentų - jų galima rasti už padorią kainą ir arčiau istorinio miesto centro.
Atsakyti