Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(Sandrale @ 2014 01 06, 23:09)
Žemėlapį radau čia forume, tai maniau, kad tikslus smile.gif Ačiū labai už atsakymus! smile.gif

Tik, gal kas turi nuorodą su pilnu žemėlapiu?


Supratau jis neapkarpytas o pasenes, naudokite sita http://www.ratp.fr/plan-interactif arba http://www.ratp.fr/e...c_transport.pdf
Atsakyti
SKUBIAI IESKAU SIOS KNYGOS

user posted image
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2014 01 03, 13:37)
pirmoje zinuteje info reiktu patikslinti:
GRATUIT pour les enfants de moins de 3 ans.//
NEMOKAMAI vaikams iki 3 metų.

http://www.aeroportb...ais.com/bus.php



QUOTE(Kenzo26 @ 2014 01 06, 23:23)
Supratau jis neapkarpytas o pasenes, naudokite sita http://www.ratp.fr/plan-interactif arba http://www.ratp.fr/e...c_transport.pdf

Dėkoju už pastabas. Moderatorei AŠA'i padedant, Jūsų nurodytos klaidos pirmoje žinutėje pataisytos thumbup.gif . Prašymas visiems: jei pastebėsite dar kokių klaidų ar netikslumų, informuokite, tvarkysime - juk pirmoje žinutėje informacija turi būti tiksli mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2014 01 07, 00:23)
Supratau jis neapkarpytas o pasenes, naudokite sita http://www.ratp.fr/plan-interactif arba http://www.ratp.fr/e...c_transport.pdf



jau viską radau, ačiū Jums! smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, meilės miesto gerbėjai wub.gif

Pagaliau ir mumi išaušo diena susipažinti su Paryžiumi. Laukti liko nedaug. Skaitinėju visus pokalbius ir vienas patarimas nulėmė gyvenamosios vietos pasirinkimą. Viena forumietė užsiminė, kad galima pasinaudoti taksi ir taip ryte nuvykti iki Porte Maillot nevėluojant. Ar kas bandėt taip daryti? Kaip suprantu, taip anksti ryte geriau kviestis taksi, o jie supras mano laužytą anglų kalbą? blink.gif Mums atstumas nėra didelis - vos 5 km, išskaičiau, kad minimali suma, kurią gali tekti mokėti apie 6 eur. Kaip ten yra iš tikrųjų? Tikiuos nebus taip, kad tie 5 km virs į auksą su dviženkle suma hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(anike @ 2014 01 09, 00:23)
Labas vakaras, meilės miesto gerbėjai  wub.gif

Pagaliau ir mumi išaušo diena susipažinti su Paryžiumi. Laukti liko nedaug. Skaitinėju visus pokalbius ir vienas patarimas nulėmė gyvenamosios vietos pasirinkimą. Viena forumietė užsiminė, kad galima pasinaudoti taksi ir taip ryte nuvykti iki Porte Maillot nevėluojant. Ar kas bandėt taip daryti? Kaip suprantu, taip anksti ryte geriau kviestis taksi, o jie supras mano laužytą anglų kalbą?  blink.gif Mums atstumas nėra didelis - vos 5 km, išskaičiau, kad minimali suma, kurią gali tekti mokėti apie 6 eur. Kaip ten yra iš tikrųjų? Tikiuos nebus taip, kad tie 5 km virs į auksą su dviženkle suma hihihi.gif


Laba, mes nuo Eliziejaus laukų iki Porte Maillot taksi sumokėjome 14 eurų. Į tą sumą iėjo iškvietimo kažkoks mokestis. Nežinau, kur jūs apsistosite: jei viešbutyje, tai jie ir iškvies, o jei nuomositės apartamentus, tai paprašykite buto savininko (mes taip ir darėme). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 09 sausio 2014 - 15:08
QUOTE(Paja @ 2014 01 09, 15:07)
Laba, mes nuo Eliziejaus laukų iki Porte Maillot taksi sumokėjome 14 eurų. Į tą sumą iėjo iškvietimo kažkoks mokestis. Nežinau, kur jūs apsistosite: jei viešbutyje, tai jie ir iškvies, o jei nuomositės apartamentus, tai paprašykite buto savininko (mes taip ir darėme). 4u.gif

Ačiū labai. Gyvensime 5 km nuo tos aikštės. Maždaug orientuojuos, kiek tai galėtų kainuoti. Atradau naktinius autobusus, vienas jų visai netoli mūsų pravažiuoja, tai greičiausiai pasinaudosime juo. ax.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos,

noriu paklausti nuomonės jau buvusias Paryžiuje.
Man taip gaunasi, kad aš busiu Paryžiuje per naktį, persedimas į kitą lėktuvą.
Atskrisime į Beauvais oro uostą 21:25 ir iš ten išskrisime kitos dienos 8:20. T.y. yra 10 val. tarpas. Kažkaip nesinori kiurksoti oro uose.
Pažiūrėjau yra autobusas į Porte Maillot, važiuoti apie 1 val., o išvažiuoja jis 3 val. iki skrydžio. Ar verta važiuoti į Paryžių per naktį? Aš ten niekad nebuvus, norisi pažiūrėti, net ir miego sąskaita. Gaunasi, kad ten jau busim apie 22:30 val., Eifelio bokštas kiek radau lyg iki 2 nakties įjungtas buna. Supranu, kad nieko ten labai neapžiūrėsi, bet bent jau kokius 2 objektus? Ar ten nakti yra koks veiksmas? Nes iki 5 ryto gi ant suoliuko nesėdėsi ax.gif O gal visai smagu po naktinį Paryžių pasivaikščiuoti?

Busiu be galo dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cesi: 10 sausio 2014 - 18:31
QUOTE(Akakankt @ 2014 01 07, 22:12)
SKUBIAI IESKAU SIOS KNYGOS

user posted image

Aš turiu nusipirkusi šią knygą.Dar nepasinaudojome,visiškai nauja.Mums ji reikalinga bus kovo mėn..O kada ji jums reikalinga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cesi @ 2014 01 10, 18:29)
Sveikos keliautojos,

noriu paklausti nuomonės jau buvusias Paryžiuje.
Man taip gaunasi, kad aš busiu Paryžiuje per naktį, persedimas į kitą lėktuvą.
Atskrisime į Beauvais oro uostą 21:25 ir iš ten išskrisime kitos dienos 8:20. T.y. yra 10 val. tarpas. Kažkaip nesinori kiurksoti oro uose.
Pažiūrėjau yra autobusas į Porte Maillot, važiuoti apie 1 val., o išvažiuoja jis 3 val. iki skrydžio. Ar verta važiuoti į Paryžių per naktį? Aš ten niekad nebuvus, norisi pažiūrėti, net ir miego sąskaita. Gaunasi, kad ten jau busim apie 22:30 val., Eifelio bokštas kiek radau lyg iki 2 nakties įjungtas buna. Supranu, kad nieko ten labai neapžiūrėsi, bet bent jau kokius 2 objektus? Ar ten nakti yra koks veiksmas? Nes iki 5 ryto gi ant suoliuko nesėdėsi  ax.gif O gal visai smagu po naktinį Paryžių pasivaikščiuoti?

Busiu be galo dėkinga už patarimus  4u.gif

Kiurksoti oro uoste bet kuriuo atveju nepavyks. Beauvais nakciai uzdaromas.
Jei vaziuojate siltuoju metu manau tikrai verta nuvaziuoti iki Paryziaus, na as tikrai vazuociau smile.gif Deja beveik nieko negaliu patarti del naktinio gyvenimo
Atsakyti
QUOTE(Kenzo26 @ 2014 01 12, 17:08)
Kiurksoti oro uoste bet kuriuo atveju nepavyks. Beauvais nakciai uzdaromas.
Jei vaziuojate siltuoju metu manau tikrai verta nuvaziuoti iki Paryziaus, na as tikrai vazuociau smile.gif Deja beveik nieko negaliu patarti del naktinio gyvenimo


Birželio pabaigoje, turėtų būti šilta.
Atsakyti
QUOTE(anike @ 2014 01 09, 01:23)
Labas vakaras, meilės miesto gerbėjai  wub.gif

Pagaliau ir mumi išaušo diena susipažinti su Paryžiumi. Laukti liko nedaug. Skaitinėju visus pokalbius ir vienas patarimas nulėmė gyvenamosios vietos pasirinkimą. Viena forumietė užsiminė, kad galima pasinaudoti taksi ir taip ryte nuvykti iki Porte Maillot nevėluojant. Ar kas bandėt taip daryti? Kaip suprantu, taip anksti ryte geriau kviestis taksi, o jie supras mano laužytą anglų kalbą?  blink.gif Mums atstumas nėra didelis - vos 5 km, išskaičiau, kad minimali suma, kurią gali tekti mokėti apie 6 eur. Kaip ten yra iš tikrųjų? Tikiuos nebus taip, kad tie 5 km virs į auksą su dviženkle suma hihihi.gif


na tie 5 km atrodo taip nedaug. Mes virs 12 km butume tureje vaziuot. Bet su metro viska spejom, skrydis 8:55 ryte, o buvom vietoj jau 7:25.

Siaip kelione paliko tikrai dideli ispudi, aisku oras dave savo - labai nepastovus, tai vejas, tai lietus, saule. Bet labai noreciau ten dar kada nuvykti, ypac pavasari wub.gif
Naujieji metai praejo nepastebimai biggrin.gif nes nebuvo jokiu fejerverku biggrin.gif Bet juk ne kiekvienus Naujus metus sutinki prie Eifelio, tad man sie Naujieji patys geriausi ir graziausi zvelgiant i zybsinti Eifeli biggrin.gif

Atsakyti