Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

sveiki 4u.gif
griztu pabrukus uodega ax.gif
mane ima nerimas del to ankstaus grizimo, per bovei nesam skride schmoll.gif
tai kelina atsidaro metro? kur rasti tuos naktinius autobusus?
dar nenusprendem kur gyvensim, renkames tarp montmartro ir odeono smile.gif bet jeigu autobusas isvaziuoja 5.55, o metro ar imanoma atvaziuoti, tarkim is Anvers arba Odeon stoteliu? juk su persedimu doh.gif
visi kazkaip sugrizta, tai gal ir mums pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 01 02, 22:05)
sveiki 4u.gif
griztu pabrukus uodega ax.gif
mane ima nerimas del to ankstaus grizimo, per bovei nesam skride schmoll.gif
tai kelina atsidaro metro? kur rasti tuos naktinius autobusus?
dar nenusprendem kur gyvensim, renkames tarp montmartro ir odeono smile.gif bet jeigu autobusas isvaziuoja 5.55, o metro ar imanoma atvaziuoti, tarkim is Anvers arba Odeon stoteliu? juk su persedimu doh.gif
visi kazkaip sugrizta, tai gal ir mums pavyks bigsmile.gif


skaitau dabar 8 tema {aryzius ir ten lyg jau planavote kelione 4u.gif ar nebeisvykote?
Atsakyti
QUOTE(merselle @ 2014 01 02, 22:29)
skaitau dabar 8 tema {aryzius ir ten lyg jau planavote kelione  4u.gif  ar nebeisvykote?


berods, aiskiai parasiau, kad is/i bovei neskridome g.gif su kelione i de golio oro uosta nei su transportu, nei su laiku problemu nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 01 02, 22:05)
sveiki 4u.gif
griztu pabrukus uodega ax.gif
mane ima nerimas del to ankstaus grizimo, per bovei nesam skride schmoll.gif
tai kelina atsidaro metro? kur rasti tuos naktinius autobusus?
dar nenusprendem kur gyvensim, renkames tarp montmartro ir odeono smile.gif bet jeigu autobusas isvaziuoja 5.55, o metro ar imanoma atvaziuoti, tarkim is Anvers arba Odeon stoteliu? juk su persedimu doh.gif
visi kazkaip sugrizta, tai gal ir mums pavyks bigsmile.gif


Dėl to ankstyvo išvykimo paskutinei nakčiai ėmėm viešbutį Bovė, o iš ten jau autiku iki oro uosto - manau, mums pasiteisino šis variantas, ir pamiegot ilgiau ir be streso spėsi/nespėsi.
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 01 02, 21:05)
tai kelina atsidaro metro? kur rasti tuos naktinius autobusus?
dar nenusprendem kur gyvensim, renkames tarp montmartro ir odeono smile.gif bet jeigu autobusas isvaziuoja 5.55, o metro ar imanoma atvaziuoti, tarkim is Anvers arba Odeon stoteliu? juk su persedimu doh.gif
visi kazkaip sugrizta, tai gal ir mums pavyks bigsmile.gif


Metro pradeda dirbti 5:30
Naktiniai autobusai cia http://www.ratp.fr/p...ien.php?lang=uk
Imanoma ar neimanoma tikriname cia http://www.ratp.fr/i...cherche-avancee
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2013 09 07, 00:32)

Paris Beauvais autobuso bilietai nemokami tik vaikams iki 2 metų (kaip ir aviabilietai), kitiems, deja, kaina ta pati – 16 EUR.
Oro uosto planelis:



pirmoje zinuteje info reiktu patikslinti:
GRATUIT pour les enfants de moins de 3 ans.//
NEMOKAMAI vaikams iki 3 metų.

http://www.aeroportb...ais.com/bus.php
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2014 01 02, 22:05)
sveiki 4u.gif
griztu pabrukus uodega ax.gif
mane ima nerimas del to ankstaus grizimo, per bovei nesam skride schmoll.gif
tai kelina atsidaro metro? kur rasti tuos naktinius autobusus?
dar nenusprendem kur gyvensim, renkames tarp montmartro ir odeono smile.gif bet jeigu autobusas isvaziuoja 5.55, o metro ar imanoma atvaziuoti, tarkim is Anvers arba Odeon stoteliu? juk su persedimu doh.gif
visi kazkaip sugrizta, tai gal ir mums pavyks bigsmile.gif


Galiu atsakyti 4u.gif Mes vaziavom su pirmu metro, jie pradeda vaziuoti 5.30. Tai per 40 minuciu pasiekem Porte Maillot, i Beauvais isvaziavom 6.20, i oro uosta atvykom 7.25, kaip tik vyko dar registracija bagazo. O kadangi buvom tik su rankiniu, tai turejom dar daug grazaus laiko pralaukti lektuvo. BET, mums viskas vyko sklandziai, niekas nevelavo, nebuvo kamsciu, gedimu ar dar kokiu nesamoniu. Is metro begte lekem i autobusa, bilietus jau turejom, dar teko pastovet eilej prie autobuso. Zmoniu tam Porte Maillot simtai, reikia buti pasiruosus is anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Ir mane truputį nuraminote.Pergyvenau dėl metro,dėl ankstyvaus lėktuvo reiso ir t.t.,bet supratau,kad turėtume spėti smile.gif Mes gyvensime 8 rajono gale,riba 17 rajono.Iki Triumfo arkos apie 15 min.pėsčiomis.Arčiausiai Port Maillot stotis.
Klausimas,nelabai randu informacijos kaip nuvažiuoti iki Versalio sodų.Gal kas buve,gal gali patarti.Kažką girdėjau,kad reikia važiuoti su RAR C linija,bet ar ji yra Port Maillot,ar reikia važiuoti į Liono,west Nord ar eats Nord stotis?Ačiū.
Tiesa,skrendame kovo antrą savaitę,tai "prigąsdino" kad labai lis.Kaip orai tokiu laiku,ar labai dar šalta?Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 01 04, 00:21)
Sveikos  merginos  smile.gif
Labai ačiū už informaaciją.Dėkinga geriems žmonėms,kurie nepagailėjo laiko ir geros valios surašyti viską čia  smile.gif Bet kaip visada,vistiek kyla klausimų...
Mane truputį nuraminote.Pergyvenau dėl metro,dėl ankstyvaus lėktuvo reiso ir t.t.,bet supratau,kad turėtume spėti  smile.gif Mes gyvensime 8 rajono gale,riba 17 rajono.Iki Triumfo arkos apie 15 min.pėsčiomis.Arčiausiai Port Maillot stotis.Nusprendėme imti pervežimą automobiliu,kadangi būsim 4 žm.tai po 21 eur.Dar kyla klausimų dėl Paris Visit kortelės.Ar apsimoka ją pirkti 5d.(būsim 7d.),nes labai vilioja nuolaidos į lankytinas vietas?Gal kas pirko,ar pasiteisino nuolaidos?Kaina kažkur virš 50 eur.
Klausimas,nelabai randu informacijos kaip nuvažiuoti iki Versalio sodų.Gal kas buve,gal gali patarti.Kažką girdėjau,kad reikia važiuoti su RER C linija,bet ar ji yra Port Maillot,ar reikia važiuoti į Liono, Nord stotis?Ačiū.
Tiesa,skrendame kovo antrą savaitę,tai "prigąsdino" kad labai lis.Kaip orai tokiu laiku,ar labai lietinga?Ačiū.
Ar teko kam lankytis Įtalų,ne Lotynų kvartale?Kurioje maždaug jis vietoje?Labai ačiū už atsakimus ir patarimus  smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita-Gabrielė: 04 sausio 2014 - 03:04
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2014 01 04, 00:21)
Sveikos  merginos  smile.gif

Ir mane truputį nuraminote.Pergyvenau dėl metro,dėl ankstyvaus lėktuvo reiso ir t.t.,bet supratau,kad turėtume spėti  smile.gif Mes gyvensime 8 rajono gale,riba 17 rajono.Iki Triumfo arkos apie 15 min.pėsčiomis.Arčiausiai Port Maillot stotis.
Klausimas,nelabai randu informacijos kaip nuvažiuoti iki Versalio sodų.Gal kas buve,gal gali patarti.Kažką girdėjau,kad reikia važiuoti su RAR C linija,bet ar ji yra Port Maillot,ar reikia važiuoti į Liono,west Nord ar eats Nord stotis?Ačiū.
Tiesa,skrendame kovo antrą savaitę,tai "prigąsdino" kad labai lis.Kaip orai tokiu laiku,ar labai dar šalta?Ačiū.

mes skridome irgi kovą smile.gif pamenu,kad moters dieną ten sutikome, grįžome 9d į Kauną smile.gif tai oras buvo normalus smile.gif tik kol laukėmė prie Notre dame katedros šiek sušąlome, nes pradėjo linoti, bet nebaisiai smile.gif kadangi gyvenome netoli Bastilijos aikštės tai visas lankytinas vietas (Notre dame, luvras, eliziejaus laukai, triumfo arka ,eifelis ir t,t) perėjome pėstute, nes labai jau pakeliui buvo, kažkur paklaidžiojom, bet su žemėlapio ir žmonių pagalbą viską puikiai radome smile.gif tik jau į Monmartrą važiavome metro kai aplankėme Eifelį smile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos keliauninkes

sugalvojome mes aplankyti paryziu sausio gale
atvykstam i Beauvais oro uosta, apsigyvensim siame viesbutuke
http://www.bretagne-montparnasse.com/

gal kas buvot apsistoje?ar sudetinga nuvykti?
Atsakyti
Labas vakaras,

nusprendžiau ir aš aplankyti Paryžių smile.gif Bandau perprasti metro sistemą. Jau galvojau, kad daug išsiaiškinau, bet iškilo klausimų. Gal kas galėtų man padėti į juos atsakyti?smile.gif Pvz. turiu išvykti iš Porte Maillot iki Bonna Novelle metro stotelės. Vykstu su 1 metro iki Conccorde stotelės ir tada su 8 iki Bonna Novelle. Neįsivaizduoju kaip vyksta tas persėdimas, ar išlipu concorde storelėje ir lauku kol atvyks 8 metro ar turiu pereti į kitą sustojimą? Ir ar galioja tas pats bilietas ar jau turiu pirkti naują? Galvojau, kad tinka tas pats, bet jeigu turiu eiti į kitą stotelę, tai gal jau nebe? Gal kai kam ir kvaili klausimai, bet man dar sudėtingi lotuliukas.gif

Pridedu savo maršrutą, gak kas nors galėtų atsakyti į mano klausimą smile.gif
http://www.ratp.fr/i...ype/plus_rapide
Atsakyti