Įkraunama...
Įkraunama...

Jei galėčiau grąžinti laiką atgal...

Visiškai pritariu pupai uogai thumbup.gif .
O pasukt laiką norėčiau tik dėl vienos priežasties, norėčiau palaikyti, pamyluoti savo MAŽĄ leliuką, norėčiau dar kartą sugražint tą akimirką kai jį ką tik gimusį paguldė man ant krutinės, tokį mažą "marsietuką" smile.gif wub.gif . O dabar paimi ant rankų ir kojos iki kelių kabo tongue.gif , visas dičkis ir vis augs smile.gif .
Ne į temą čia parašiau, bet aš norėčiau tai pakartot. Išvada, reik antro leliaus. wub.gif .
Atsakyti
Dažnai jaučiuos blogesnė mama nei kitos nežinau daugybės dalykų apie kuriuos net nenumanau kad reiktų žinoti, nejaučiu to kaip sako "mama jaučia kas jos vaikui geriausia". Labai norėčiau atsukti laiką atgal, kad atrasčiau ir paskaityčiau anksčiau ką kaip daryt, o ne tada kai jau per vėlu. Gal tada dabar nebūtų tiek bėdų - gal vaikutis dabar valgytų mano pienuką, nebūtų alergijos ir visokių kitokių su tuo susijusių velnių verysad.gif
Atsakyti
O as manau, kad visiskai tobulu mamu nera smile.gif Visoms mums buna geresniu ir blogesniu dienu, taigi ir tu mamu, kurios tau atrodo geresnes, vaikuciams buna BUM ir ne po viena karta smile.gif O tobulumas tiesiog yra tai ko visi siekia ir turi siekti. Todel pasitikek savo jegomis ir ziniomis ir zinok, kad esi pati geriausia, mylimiausia ir tobuliausia savo vaiko mama smile.gif

Labai grazus pupos uogos zodziai wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

juk "kiekviena mama savo vaikui yra SUPER", ane? mirksiukas.gif
patikėkit, nėra prasmės galvoti, kaip būtų, jeigu būtumėt pasielgusios kitaip. Banalu, bet yra taip, kaip yra. Ir tuom reikia džiaugtis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 06 08, 00:05)
Ar jums nebūna taip, kad atrodo viską padarytum, kad tik galėtum rodyklę pasukti atgal. Gal tada kaip nors suspėtum susitvarkyti kambarius, gal tada daugiau glostytum, myluotum, būtum kantresnė ir pan. Ar jums neatrodo kad kitos mamos viską sugeba ir suspėja atlikti daug geriau? Ir, kad atsukusi laiką galbūt pagaliau būtum ideali mama?
Man taip būna, ir gana dažnai. verysad.gif Atrodo, padaryčiau viską, kad tik pakiščiau pagalvėlę ten, kur mažiukas griuvo ir smarkiai užsigavo. verysad.gif


Tas laiko atsukimas manau neduotų naudos-pamyluoti ir paglostyti aš visada randu laiko ir spėju, o kambarių tvarkymas manau kartais gali ir palaukti. Nemanau, kad kitos mamos savo vaikus myli labiau nei aš savo, gal jos ir daugiau spėja pasidaryti, bet man kartais tiesiog norisi pabūti su savo mergyte, o ne kambarius tvarkyti, tai taip ir darau. Kaip kažkuri mamytė pasakė mano namai mano tvirtovė.
O dėl pagalvės pakišimo tai neprikaišiosi visada, vaikas turi mokytis savarankiškumo ir atsargumo pats.
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2006 06 11, 01:02)
Dažnai jaučiuos blogesnė mama nei kitos nežinau daugybės dalykų apie kuriuos net nenumanau kad reiktų žinoti, nejaučiu to kaip sako "mama jaučia kas geriausia jos vaikui....  verysad.gif

Tavo vaikutis dar labai mazas wub.gif Nei viena augindama toki spirgeli negalvoja, kad ji moka ir zino viska( o tai imanoma?mastau.gif ).Alergija sudetingas dalykas net gydytojams.Su laiku daug ko ismoksi, tavo priimti sprendimai pasirodys beesantys geriausi tavo vaikeliui- va ir galesi pasakyt, kad tai pasake tavo, kaip mamos, sirdele... Tik nosiuka aukstyn oro_buckis.gif .
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 06 08, 00:05)
Ar jums nebūna taip, kad atrodo viską padarytum, kad tik galėtum rodyklę pasukti atgal. Gal tada kaip nors suspėtum susitvarkyti kambarius, gal tada daugiau glostytum, myluotum, būtum kantresnė ir pan. Ar jums neatrodo kad kitos mamos viską sugeba ir suspėja atlikti daug geriau? Ir, kad atsukusi laiką galbūt pagaliau būtum ideali mama?

aš ko norėčiau, bet neturiu - kantrybės ax.gif
Atsakyti
Pritariu pupai_uogai ir manau kad ir kiek suktum laika atgal ir kaisiotum pagalveles visvien juk mes taip pat nepamenam ar buvom iskrite is lovos ar ne bet vat mamos ir tecio siluma ir meile prisimenu tikrai, todel garantuoju 100% kad musu vaikai prisimins ta pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2006 06 11, 00:02)
Dažnai jaučiuos blogesnė mama nei kitos nežinau daugybės dalykų apie kuriuos net nenumanau kad reiktų žinoti, nejaučiu to kaip sako "mama jaučia kas jos vaikui geriausia". Labai norėčiau atsukti laiką atgal, kad atrasčiau ir paskaityčiau anksčiau ką kaip daryt, o ne tada kai jau per vėlu. Gal tada dabar nebūtų tiek bėdų - gal vaikutis dabar valgytų mano pienuką, nebūtų alergijos ir visokių kitokių su tuo susijusių velnių  verysad.gif



Del to jausmo, kad nevisada jauciu kas mano vaikui geriausia, ir nevisada suprantu kas mano vaikui yra, gal ne visada "tobulai" ji aukleju ir mokau jauciuosi prastesne uz 'supermamas", bet manau, nė viena nesame tobulos supermamos, nes tada ir pasaulis butu tobulas, jei tik tokie vaikai augtu ir juos tokios mamos augintu mirksiukas.gif
Malonu zinoti, kad ne as viena tokia "nesupratinga" rolleyes.gif
Atsakyti
na ir sumastyta.... pakisti pagalvele griunant vaikui.... argi tai imanoma?? gi visa gyvenima tos pagalveles nepakaisioti!! o su amziumi ir apsukos leteja, o vaikui augant ir nebe nukritimai mokinantis vaikscioti skaudziausi, o gyvenime zmogeliai nesaugoja kitu, kirciais visokiausiais tvoja. Kaip tada mamules apsaugotu??? tongue.gif ar tik ne lepundriukus bandot uzsiaugint, kurie vai-vai-vai, kad tik nenukristu....... g.gif visko bus ir kris ir stosis ir turi buti, is pradziu mazais zingsneliais, o po to begute......taip, kad nereikia, mano nuomone, priverstinai verst, o pagalveliu visa gyvenimeli nespesim pakaisioti....
Atsakyti
O man atvirkščiai- visada atrodo, kad aš viską darau geriausiai už kitas smile.gif Čia jau tokia charakterio ypatybė, nieko nepadarysi. Nemėgstu, kai kažkas bando mane mokyti, viską stengiuosi daryti pati. Ir dažniausiai tai išeina į naudą.
O visoms mamoms linkiu labiau pasitikėti savim. Niekas nebus geresne mama jūsų vaikui už jus pačias.
4u.gif
Atsakyti
na kiek beatsuktum laika atgal vistiek atrodytu kad padarei kazka ne taip ar kazko nedadarei biggrin.gif mes tik zmonos ,mamos ir t.t.neidealios ir ne supermamos.visur juk negali buti vienu metu.ir visko matyti negali.tad nemanau kad cia padetu atsukimas laiko atgal.is klaidu mokomes. biggrin.gif juk esi gera mama ir vienintele. thumbup.gif

------------------------------------------------
user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti