Įkraunama...
Įkraunama...

Jei galėčiau grąžinti laiką atgal...

Ar jums nebūna taip, kad atrodo viską padarytum, kad tik galėtum rodyklę pasukti atgal. Gal tada kaip nors suspėtum susitvarkyti kambarius, gal tada daugiau glostytum, myluotum, būtum kantresnė ir pan. Ar jums neatrodo kad kitos mamos viską sugeba ir suspėja atlikti daug geriau? Ir, kad atsukusi laiką galbūt pagaliau būtum ideali mama?
Man taip būna, ir gana dažnai. verysad.gif Atrodo, padaryčiau viską, kad tik pakiščiau pagalvėlę ten, kur mažiukas griuvo ir smarkiai užsigavo. verysad.gif
Atsakyti
na nežynau jei lemta tai lemta suk ta laika kiek nori na aš manau suspėju su dviem ir apsitvarkau ir valgyti padarau ir pailsėti dar kartais galiu jei ilgiau miega o kaip pabunda tai visas laikas jiems būna kad ir guzas ir pirštuka prisispaudžia juk suprask tai sekundės reikalas net nespėtum pagalvytės paimti.
Atsakyti
Jei visada pakistum pagalvele griunant - jis niekada nesuzinotu, kas yra "bum".Jei niekada neleisi paliest karsto puodelio- jis nesuzinos kas yra "karsta".Jei visada busi tik kantri- jis nesupras, kad mamos kantrybe turi ribas.Jei tik myluosi ir buciuosi- tai nustos but laime ir taps iprasta, nuobodzia veikla... Kartais reik leisti paragaut druskos, kad turetu su kuo palygint cukraus salduma...Vaikai yra musu, bet jie mums nepriklauso smile.gif
O kambariai... jei tau viena diena norisi sedet apsikabinus maziuka- tai taip ir padaryk.Tavo namai- tavo tvirtove. sokiai.gif
Atsakyti
Gal per daug save "spaudi", Grytute, net neabejoju, kad savo vaikiui tu pati puikiausia mama mirksiukas.gif be abejo, ir aš pagalvoju, kad neblogai būtų, jei para turėtų 25 valandas smile.gif, ale teisingai Pupa-uoga sako drinks_cheers.gif : kai kurie dalykai kartais gali palaukti, jei norisi daugiau pabūti su mažuoju. Tik va nemanau, kad bučinių ir mylavimų vaikui gali būti per daug rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
neįmanoma būt idealia visur ir visada, to net nereikia, nei vaikui tai bus įdomu, nei... bet čia mano nuomonė, svarbiausia, kad būtum rūpestinga mama, žmona. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš manau, kad mes esam pačios pačiausios savo vaikams smile.gif
Na, aš to labai norėčiau smile.gif Juk visą esybę stengiesi atiduoti tiems angeliukams, tai tegu betvarkė sėdi susiraukus negaudama tavo dėmesio lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kaip gražiai čia pupa uoga parašė, jau taip literatūriškai... cray.gif Ir jai pritariu. Turbūt nėra vaikystė be guzo, be mėlynės ir t.t.
O tu, Grytute, esi labai kritiška sau, pagalvok, kas tie kartais nesutvarkyti kambariai, nesuplauti indai? Nieko, palyginus su tuo, kad mama bus nusivariusi nuo kojų, pervargusi, o vaiku rūpintis vis tiek reikės, o kur rasti tokiu atveju kantrybės ir švelnumo??? karsta.gif
Nėra viskas taip blogai! Aukščiau nosį! console.gif
Atsakyti
Kartais tokios mintys, tiesa sakant, aplanko... Tada tiesiog giliai atsikvėpiu, ir kadangi laiko neatsuksi, tai mėginu būti švelnesne mama, atidesne žmona, tvarkingesne šeimininke... šiandien. Aišku, ne visada pavyksta, tada sėdam visi trys į mašiną ir važiuojam pas draugus, į gamtą ar dar kur nors... O namus sutvarkau kitą kartą, tai tikrai gali palaukti.
Atsakyti
Šiandien kažkurį momentą irgi pasijaučiau blogesnė už kitas mamas ir labai norėjau pasukti laiką atgal - mažoji iškrito iš lovos. Ačiū dievui viskas gerai baigėsi. Tuo pačiu ir mano blogos emocijos išnyko. Suvokiau vieną dalyką - tai buvo pirmasis ir toli gražu ne paskutinis BUM. Jų dar bus daug, o aš ne visada spėsiu pamatyti ar sugauti. Tai tarsi supančio pasaulio pažinimas. Aišku, ne visada tą pasaulį vaikas pažins tik teigiamais dalykais. Bus ir ašarų, ir skausmo. Aš esu jos mama, todėl kiek tik mano jėgos leis, sugebėsiu ją apsaugoti nuo baisių nelaimių. Neleisiu niekada sau manyti, kad esu bloga mama. Savo dukrytei esu pati geriausia mama, nors ir ne tobula smile.gif

O dėl kamabrių tai išvis nesuku sau galvos. Na ir kas, kad nespėju kasdien tų dulkių nuvalyti ar grindų išplauti. Svarbiausia, kad kol esu namuose, skiriu daug dėmesio savo mažajai, bendrauju su ja, džiaugiuosi kiekvienu jos išmoktu dalyku. O tie kambariai tai tikrai niekur nepabėgs - susitvarkysiu, kai turėsiu laiko. Arba vyras sutvarkys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 08 birželio 2006 - 16:28
aš manau tu per daug iš saves reikalauji.Laiko,kad ir kaip norėtum tikrai neatsuksi.Gal antra,trečia vaikus kitaip auginsi,viskas keičiasi.Bet vaikui mama nepakeičiama
Atsakyti
dar tokių minčių neturėjau, kartais teisiog, kai susinervinu ir užpykstu , tada pagalvoju, kokia aš durna jis tik mažutis vaikutis, kuris dar nesupranta, ko aš iš jo noriu, tada mane graužia sąžinė, kad pasidaviau jausmams. sad.gif
Atsakyti
Man taip nebūna-žinau,kad esu nuostabi MAMA,suspėju ir vaiką pasupuot ,susitvarkyt ,SM sedėt ir t.t. tongue.gif papraščiausiai pasitikiu savo jėgom ax.gif
Atsakyti