Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(laguna11 @ 2013 09 10, 08:57)
man Kriistes mergaite tokia fainuole negaliu wub.gif  tiek visko primasto biggrin.gif  biggrin.gif


Jo ji fainuole - tik as jau zila zila, nors metu ner tiek... unsure.gif
Vakar su grupe dar nesibaige, pries einant gult - pamaciau ant stalo kreideles (kur lauke, ant asfalto piesti) - jos nupirktos, gal kai jai 2 metai buvo - bet niekad ner sudomine, nors i kiema nesdavomes ir darzely spintelej stovejo - pakuote kaip nauja. Klausiu - kodel jos cia, ka ji dare (nes kol esu darbe, jai i kiema eit negalima) - sako as piesiau blink.gif Sakau kur??? ai balkone doh.gif Ten ner kur - isdazyta, nea sako, nebijok, nepiesiau ant sienu - as gi didele, piesiau ant tureklu is anos puses, kad zmones matytu doh.gif blink.gif Balkonas 5 aukste, nestiklintas, o ta persisverus dekoravo namus doh.gif

Aiskinu jai - kad ar supranti kad iskrist gali, sudus kaip puodukas, nesusirinksiu toje pievoje - sako nu tu gal visai durna - gi as nekritineju cool.gif doh.gif

Tai kaip man dabar dairbti??? g.gif
Atsakyti
dėt spyną ant balkono doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 10, 13:43)
dėt spyną ant balkono  doh.gif


Tai as manau kad ji nebepies ant balkono, bet... Visur spynu neuzdesiu - o ji sugalvot daaaaaug gali doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 10, 13:49)
Tai as manau kad ji nebepies ant balkono, bet... Visur spynu neuzdesiu - o ji sugalvot daaaaaug gali doh.gif


samdyt žmogų, kad nebūtų Milda viena iki grįžtant tau ar broliui
Atsakyti
Eina sau, man beskaitant sirdis i kulnus nusirito unsure.gif Dar buna tokios isimamos rankenos, uzsuki-isimi rankena.
Atsakyti
QUOTE(begemotė @ 2013 09 10, 10:55)
Eina sau, man beskaitant sirdis i kulnus nusirito  unsure.gif Dar buna tokios isimamos rankenos, uzsuki-isimi rankena.

man irgi...kotik jie neprisigalvoja...

Kriste zilstu ir as, nors maniskiui tik treji...
Danielius pradejo po truputi eiti neisikibdamas I ranka, ir pabegioja ir pastrikineja, neina tiek prisiklijaves, tik reikia ziuret kad i gatve neisbegtu.o jei ir mazoji sugalvoja, kad vezimas atsibodo, tai kartais ir dvieju akiu pritruksta:)
Ryt prasideda darzelis, sirdis dreba:/ protu suvokiu,kad viskas bus gerai, nauji zaislai, veikla, bet...
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 10, 13:55)
samdyt žmogų, kad nebūtų Milda viena iki grįžtant tau ar broliui


ne taip paprasta, ji jau nebera maza, o man realiai kliuna tik 2 dienos doh.gif Nelabai noriu svetimo zmogaus namuose, o rast padoru toki, kuris tik keliom valandom pabutu - sudetinga, nes jei zmogus rimtas - jam reik darbo nuolatinio, o ne kelioms valandoms... Vis dar tikiuos kad ji adaptuosis grupeje ir bus ten blush2.gif
Atsakyti
Pagalvojus, tai daug pavojaus namie yra: elektra, laidai, rozetes, virykles, peiliai, vaistai, chemija.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(reali25 @ 2013 09 10, 14:07)
man irgi...kotik jie neprisigalvoja...

Kriste zilstu ir as, nors maniskiui tik treji...
Danielius pradejo po truputi eiti neisikibdamas I ranka, ir pabegioja ir pastrikineja, neina tiek prisiklijaves, tik reikia ziuret kad i gatve neisbegtu.o jei ir mazoji sugalvoja, kad vezimas atsibodo, tai kartais ir dvieju akiu pritruksta:)
Ryt prasideda darzelis, sirdis dreba:/ protu suvokiu,kad viskas bus gerai, nauji zaislai, veikla, bet...


Pamatysit - darzelis diiiidelis geris thumbup.gif , problemos kyla mokykloje, nes nieks neziuri - kad vaikas tik 3 menesiais vyresnis - o jau turi but kaip suauges. I darzeli ryte nuvedei, vakare pasiemei - ir ramu rolleyes.gif o cia pamokos pirma savaite 8-10, o veliau dek kur nori ir kaip nori doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 10, 11:37)


totalus briedas cool.gif , tik delfis toki ir tegali parasyti cool.gif doh.gif Suplakta viskas i kruva - jei vaikas autistas - tai dar nereiskia, kad jis turi protini atsilikima, o jei ji turi, jam bendrojo ugdymo programa - paprasciausiai neikandama - kam gaisint vaiko ir savo laika, pedagogus, trukdyt klasiokam mokytis unsure.gif Kuo bloga profesine mokykla? g.gif
Atsakyti
nesiplėsiu laugh.gif

tačiau nenoriu, kad Jokūbas būtų privestas lankyt anei spec, anei profesinės mokyklos.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 10, 15:12)
nesiplėsiu laugh.gif

tačiau nenoriu, kad Jokūbas būtų privestas lankyt anei spec, anei profesinės mokyklos.



tai nieks ir nevercia - esme kad reikia islaikyti patikros egzamina ir gali baigti ta vidurini... Bet jei vaikas vargiai mokosi, kaip buvo apibudinta straipsnyje - negeriausiais pazymiais - pagal adaptuota programa - kaip jis gali igyti vidurini issilavinima - juk jis mokesi tik pagal adaptuota programa, ne bendrojo lavinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 10, 14:23)
tai nieks ir nevercia - esme kad reikia islaikyti patikros egzamina ir gali baigti ta vidurini... Bet jei vaikas vargiai mokosi, kaip buvo apibudinta straipsnyje - negeriausiais pazymiais - pagal adaptuota programa - kaip jis gali igyti vidurini issilavinima - juk jis mokesi tik pagal adaptuota programa, ne bendrojo lavinimo g.gif

O jusu megyte spec mokykla lanko?
Atsakyti