Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

mano vienas maziur sioks toks regresas.... kolkas bandom nurasyti labai itemptom keliom savaitem,nes darzelyje makaline,ankem demesio grupe,vel pokyciai ir lakstymas...nors kazkaip man nesirysa,nes prasidejo iki to ''itempto laiko'' unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 22:46)
nu jo, is principo as taikus labai padaras esu, kiek man gaunas - stengiuos niekam nekenkti lotuliukas.gif Bet del to nepradeda labiau nepatiti kai ant manes lipa ir savo kudlas palieka  blush2.gif  Ir suo man turi buti savo vietoje, bet kazkaip suniui pasakei fu, i vieta - ir tas pirdolina, nu katinas apsukes rata zek vel ant keliu sedi lotuliukas.gif kas per padaro ikyrumas doh.gif

tai jums tiktu mano katulis, jis niekad ant keliu neateina, tik kazkur salia atsigula kad butu ivykiu centre biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mentas @ 2013 11 20, 00:15)
mano vienas maziur sioks toks regresas.... kolkas bandom nurasyti labai itemptom keliom savaitem,nes darzelyje makaline,ankem demesio grupe,vel pokyciai ir lakstymas...nors kazkaip man nesirysa,nes prasidejo iki to ''itempto laiko''  unsure.gif

maniskis irgi paskutiniu metu issiblaskes labai, verkimai vakare del betko, tai laukiu kitos savaites tikiuosi masazai bent kiek ji apramins
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 20 lapkričio 2013 - 10:12
Labai grazus katukas wub.gif
Jurate irgi beveik kas vakara "spektakli" surengia. Reikia ruostis miegot, o ji i ranksluosti rodo, atseit - maudytis noriu, jei neisdega, tai atnesa batus - tada i kiema vesk doh.gif Pastebejau, kad ruduo sunkesnis metas tokiems vaikuciams, bent jau maniskei - tikrai g.gif Bet va miega geriau mazoji, reciau "nemiegojimo tarpai" buna nakti ir dazniau ismiega visa nakti. Dabar isikandusi daina "du gaideliai" vis bando dainuot, rodo kaip muse maiso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 23:46)
nu jo, is principo as taikus labai padaras esu, kiek man gaunas - stengiuos niekam nekenkti lotuliukas.gif Bet del to nepradeda labiau nepatiti kai ant manes lipa ir savo kudlas palieka  blush2.gif  Ir suo man turi buti savo vietoje, bet kazkaip suniui pasakei fu, i vieta - ir tas pirdolina, nu katinas apsukes rata zek vel ant keliu sedi lotuliukas.gif kas per padaro ikyrumas doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi negaliu vos arbata nepaspringau is juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kriiste tu taip moki puikiai aprasyti visada,parinkti zodzius,kad.. karsta.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 11 20, 10:14)
tai jums tiktu mano katulis, jis niekad ant keliu neateina, tik kazkur salia atsigula kad butu ivykiu centre  biggrin.gif

Papildyta:

maniskis irgi paskutiniu metu issiblaskes labai, verkimai vakare del betko, tai laukiu kitos savaites tikiuosi masazai bent kiek ji apramins


schmoll.gif , man geriausias katinas - pliusinis katinas rolleyes.gif , o dar geriau ne katinas - o koks meskiukas ar kiskiukas unsure.gif

tigi pilnatis - gal ir veikia vaikus 4u.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 20, 16:00)
schmoll.gif , man geriausias katinas - pliusinis katinas rolleyes.gif , o dar geriau ne katinas - o koks meskiukas ar kiskiukas unsure.gif

tigi pilnatis - gal ir veikia vaikus 4u.gif  mirksiukas.gif

Gali buti ir pilnatis kalta. Pastebejau, kad manoji ir per jaunati(juoda menuli) ir esant geomagnetiniu audru suaktyvejimui, darosi jautresne, kartais be aiskios priezasties pravirksta.. Zodziu, visada ji turi pateisinama priezasti papsichuoti: ruduo, pilnatis, jaunatis ar dar kas nors..nenuobodu su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 11 20, 16:50)
Gali buti ir pilnatis kalta. Pastebejau, kad manoji ir per jaunati(juoda menuli) ir esant geomagnetiniu audru suaktyvejimui, darosi jautresne, kartais be aiskios priezasties pravirksta.. Zodziu, visada ji turi pateisinama priezasti papsichuoti: ruduo, pilnatis, jaunatis ar dar kas nors..nenuobodu su ja  smile.gif

drinks_cheers.gif , bet kai randi kas kaltas - ziauriai palengveja thumbup.gif lotuliukas.gif O nenuobodu apskritai su vaikais - tam jie ir vaikai, mes tevam smegenis edem, dabar jie mums - ir nieko cia nepakeisi lotuliukas.gif Antyra vertus - kas mes be ju? Ka veiktumem, kuo uzsiimtumem g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 20, 16:00)
schmoll.gif , man geriausias katinas - pliusinis katinas rolleyes.gif , o dar geriau ne katinas - o koks meskiukas ar kiskiukas unsure.gif

tigi pilnatis - gal ir veikia vaikus 4u.gif  mirksiukas.gif

va 3 dienos kai uzmiega normaliai, tik diena labai jautrus, kas biski tuoj i asaras. bandom isgyvendinti miegojima su manim, labai jau isitaise per asareles tuoj pas mama.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 20, 17:50)
drinks_cheers.gif , bet kai randi kas kaltas - ziauriai palengveja thumbup.gif  lotuliukas.gif O nenuobodu apskritai su vaikais - tam jie ir vaikai, mes tevam smegenis edem, dabar jie mums - ir nieko cia nepakeisi lotuliukas.gif Antyra vertus - kas mes be ju? Ka veiktumem, kuo uzsiimtumem g.gif

Aha, labai palengveja, juk pati lieku niekuo deta biggrin.gif Tikrai, ir kuo gi reiktu uzsiimt, jei nebutu vaiku g.gif O jei rimtai, tai noreciau daugiau laiko sau, truputi truksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 11 20, 19:26)
Aha, labai palengveja, juk pati lieku niekuo deta  biggrin.gif Tikrai, ir kuo gi reiktu uzsiimt, jei nebutu vaiku g.gif O jei rimtai, tai noreciau daugiau laiko sau, truputi truksta  ax.gif

nu cia jau trukumas turint bet koki vaika. Jam atsiradus, tenka save pamirsti... Dar kol jis ner didelis, vedant i darzeli galima susiorganizuot kelias valandas sau, bet kai darbas... Nieks nebegelebeja, nebent idealus vyras pasako - eik brangioji pasiganyt, as su vaikais pabusiu - deja tai tik iliuzija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 20, 19:29)
nu cia jau trukumas turint bet koki vaika. Jam atsiradus, tenka save pamirsti... Dar kol jis ner didelis, vedant i darzeli galima susiorganizuot kelias valandas sau, bet kai darbas... Nieks nebegelebeja, nebent idealus vyras pasako - eik brangioji pasiganyt, as su vaikais pabusiu - deja tai tik iliuzija lotuliukas.gif

Nu jo, maniskis pats is darbo grizta pusiau be samones ir su pageidavimu, kad niekas nelistu i akis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 11 20, 19:53)
Nu jo, maniskis pats is darbo grizta pusiau be samones ir su pageidavimu, kad niekas nelistu i akis  ax.gif


Nu taip - dazniausiai vyrai gryzta pusiau be samones, bet mes moterys, gryztam kad ir po ilgesniu darbo valandu - puikiai nieko nedarom - tik pamokas paruosiam, su mokytojais vaiku pabendraujam, padarom vakariene, apkuopiam namus, is skalbykles istraukiam ir isdziaustom rubus, ka reikia islyginam, isplaunam indus, suruosiam vaikams rubus i mokykla, nuprausiam juos is suguldom, paguodziam pervargusi vyra, isvalom augintiniu dezes - ir jau visa vakara galim laika skirti tik SAU lotuliukas.gif
Atsakyti