Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(Limcamca @ 2013 11 19, 11:29)
Nors ir sako, kad katino nemyli, bet katinas mūsų labai jaučia, nuolat jo kambaryje gyvena, vadinasi myli tą katiną, tu gudrauja  biggrin.gif

Nebutinai - katinas toks jau padaras - mylek kiek nori - jis gali pas tave neit, o gali ji erzint, gasdint ir kitaip demonstruot nemeile - jis lys ir psio, jam gal daugiau biolaukai, kazkokia energija suveikia, nei meile - nemeile blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 15:28)
Nebutinai - katinas toks jau padaras - mylek kiek nori - jis gali pas tave neit, o gali ji erzint, gasdint ir kitaip demonstruot nemeile - jis lys ir psio, jam gal daugiau biolaukai, kazkokia energija suveikia, nei meile - nemeile blush2.gif


Nu va, aš ir sakau, kad nieko neišmanai apie katinus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 19, 14:30)
Nu va, aš ir sakau, kad nieko neišmanai apie katinus  tongue.gif


bet jei sakai, kad vaikas aiskina, kad nemyli katino - o tu tik is katino elgesio sakai kad vistik jis myli...
Realiai as savo kates nemegau, negalejau jos pakest lovoje, o kai uzsokdavo ant stalo - mane paralyzuodavo lotuliukas.gif - bet ta kaliause, sulaukdavo kol as uzmigdavau ir likdavau bejege pasipriesint - priguldavo salia ir taip miegodavo - kol as prabudus nuvaikydavau, ir taip kelis kart per nakti... Kodel ji turedama pasirinkima 4 lovas ir dar visokiu pakampiu, braudavos po mano kaldra??? As neapsimetinejau - man ja isvezt tikrai nebuvo gaila schmoll.gif Ja labiau rupinos ir svelnus buvo, labiau mylejo MB, dar Gabrielius - bet ji ignoravo visai, tai lioves princesei demesi rodyt ir nusprende kad geriau nori suns lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 15:44)
bet jei sakai, kad vaikas aiskina, kad nemyli katino - o tu tik is katino elgesio sakai kad vistik jis myli...

Realiai as savo kates nemegau


TAvo kate matyt suprato, kad vistik tau daugiausiai moralines pagalbos reikia hihihi.gif

As matau, kad jis ja myli. Jis labai manipuliuotojas pas mane. Pvz penktadieni be perspejimo jo mokytojos nebuvo klaseje. Dirbo pakaitine. Jis vaikus liniuote bade. Mokytoja liepe iseit. Jis apsimete, kad negirdi. Ta mokytoja pasikviete dar viena mokytoja Nr 2. Vaikas toliau apsimete, kad negirdi. Nr 2 mokytoja pasikviete ciela druta vyra Nr 3, kad ji isprasytu is klases. Ir, vistiek jis nejo, tipo negirdziu doh.gif Kazkas iskviete jo pagrindine mokytoja, ji atsistojo prie duru kampo, pro plysi ziurejo. Ir, jis ja uzmate. ATsistojo ir isejo. O, paskui su juo kai kalbejomes, sake, as specialiai taip padariau, kad mano mokytoja pareitu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nu is tavo pateikto pavyzdzio - tai cia ne manipuliavimas, o savo tikslo siekimas, savo poreikiu igyvendinimas mirksiukas.gif . Tau vaikas sako - as nemyliu kates, noriu suniuko - vadinas jis nori suniuko, o kad ji gauti - turi prisipazinti nemeile, net neapykanta katei, bet nuo to jis kates neprades daugiau mylet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 17:01)
Nu is tavo pateikto pavyzdzio - tai cia ne manipuliavimas, o savo tikslo siekimas, savo poreikiu igyvendinimas mirksiukas.gif . Tau vaikas sako - as nemyliu kates, noriu suniuko - vadinas jis nori suniuko, o kad ji gauti - turi prisipazinti nemeile, net neapykanta katei, bet nuo to jis kates neprades daugiau mylet lotuliukas.gif

o as kazkur skaiciau kad kates neapgausi, ji niekada nelys prie zmogaus kuris jos nemyli. maniskis kazkaip prie manes mazai kada prieina, bet jei man liudna, ar koks stresas tai guli prie manes visa nakti ir niekur nesitraukia.
o su Daniuku tai isvis kazkoks rysys nerealus, sekioja is paskos, miega prie koju, zaidimu partneris pagrindinis, jau kai zaislai ispilami ant zemes tai visad prisistato, ziuri kaip zaidzia, bando niukniaukt kanors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 18:01)
Nu is tavo pateikto pavyzdzio - tai cia ne manipuliavimas, o savo tikslo siekimas, savo poreikiu igyvendinimas mirksiukas.gif . Tau vaikas sako - as nemyliu kates, noriu suniuko - vadinas jis nori suniuko, o kad ji gauti - turi prisipazinti nemeile, net neapykanta katei, bet nuo to jis kates neprades daugiau mylet lotuliukas.gif


Kitaip tariant, manipuliavimas tikslo siekiant biggrin.gif

Ne, nu gi as ne durna, pažįstu savo vaiką. Taip, jam labai kažkada reikėjo žuvyčių, paskui dryžuoto megztinio, paskui kepurės su M raide, ir t.t. ir pan. Tik, pasiduok jo norams biggrin.gif Dabar jau išmokau: kantriai luktelnu pusę metų, jei vis dar nori, tikiu, kad noras realus. Bet, dažniausiai tas noras, to pusės metų neišlaukia biggrin.gif

QUOTE(veiducka @ 2013 11 19, 19:08)
o as kazkur skaiciau kad kates neapgausi, ji niekada nelys prie zmogaus kuris jos nemyli.


O, va būtent drinks_cheers.gif Mūsų katė, sakau, gyvena jo kambaryje, miega jo lovoje. Rytais pirmas dalykas ką jis pasiima, tai katę. Vakare tas pats. Ir, šiaip kartais žiūrėk, jau specialiai virvutę tampo, kad ji gaudytų jį. Arba, jis šiaip bėga, katė vejasi ir atvirkščiai. O, paklausi, tai nea, nemyliu, noriu šuns schmoll.gif lotuliukas.gif Jeigu aš jį baru, taip nuo dūšios būnu kažko supykusi, katė pagatava man akis ir kojas sudrąskyti. Kartais net lipa kojomis, kad nustočiau kalbėt doh.gif Tai, tikrai parodo, kad ryšys tarp jų, tik plika žmogiška akimi nematomas.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 19, 18:28)
Kitaip tariant,  manipuliavimas tikslo siekiant  biggrin.gif

Ne, nu gi as ne durna, pažįstu savo vaiką. Taip, jam labai kažkada reikėjo žuvyčių, paskui dryžuoto megztinio, paskui kepurės su M raide, ir t.t. ir pan. Tik, pasiduok jo norams  biggrin.gif Dabar jau išmokau: kantriai luktelnu pusę metų, jei vis dar nori, tikiu, kad noras realus. Bet, dažniausiai tas noras, to pusės metų neišlaukia  biggrin.gif
O, va būtent  drinks_cheers.gif Mūsų katė, sakau, gyvena jo kambaryje, miega jo lovoje. Rytais pirmas dalykas ką jis pasiima, tai katę. Vakare tas pats. Ir, šiaip kartais žiūrėk, jau specialiai virvutę tampo, kad ji gaudytų jį. Arba, jis šiaip bėga, katė vejasi ir atvirkščiai. O, paklausi, tai nea, nemyliu, noriu šuns  schmoll.gif  lotuliukas.gif Jeigu aš jį baru, taip nuo dūšios būnu kažko supykusi, katė pagatava man akis ir kojas sudrąskyti. Kartais net lipa kojomis, kad nustočiau kalbėt  doh.gif Tai, tikrai parodo, kad ryšys tarp jų, tik plika žmogiška akimi nematomas.

pas mus katinas begalo mylimas, pamenu ir dabar kaip pirma karta vaikas kaciuka i rankas paeme, drebejo is susijaudinimo, ir dabar visiem pasakoja, zaidzia jie graziai, nesibraizo net per daug pamyletas.
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 11 19, 18:08)
o as kazkur skaiciau kad kates neapgausi, ji niekada nelys prie zmogaus kuris jos nemyli. 


Nzn - nemyliu kaciu visai - sakau atvirai, mane erzina, kai jos glaustos, lipa ant manes - nu negaliu pakest. Kai pas mus ji buvo - nu savas gyvunas, neapykantos nebuvo - bet meile irgi neliepsnojau schmoll.gif Bet kur benueinu i svecius, kur yra katynas - jie kazko visi jaucia pareiga ant manes miegoti ar trintis apie mane doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė V @ 2013 11 18, 09:48)
Aš turiu Siamo veislės katiną, tai jo "paspausti" nelabai išeitų, nes katinai , priešingai nei šunys, nesistengia kentėti- jie kanda, dreskia, brėžia...Katinas ateina tada, kada pats nori, jo nepatampysi. ( Bent jau mano katino, tai tikrai)

drinks_cheers.gif


turėjau ir aš Siamą kai dar vaiko nebuvo... Žinau apie ką kalba eina smile.gif Bet daugiau tokio nebenoriu. Tikrai, buvo mylimas, bet kai subrendo, tai 6 metų užėjus rujai jis man taip į ranką įsikabino, kad su mėsom mama nuplėšė. Pati niekaip nebūčiau apsigynus. Kai prisimenu, košmaras. Vaikų jis nekentė. Po to įvykio dar išgyveno 2 metus, buvo "patvarkytas", vyriškumas sunaikintas smile.gif alia, pasitikėjimo jau niekada neturėjau. Miegot einant visada užsidarydavau duris. Dabar labai norėčiau kokios rainos, paprastos katytės, bet norėt galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2013 11 19, 21:37)
drinks_cheers.gif
turėjau ir aš Siamą kai dar vaiko nebuvo... Žinau apie ką kalba eina smile.gif Bet daugiau tokio nebenoriu. Tikrai, buvo mylimas, bet kai subrendo, tai 6 metų užėjus rujai jis man taip į ranką įsikabino, kad su mėsom mama nuplėšė. Pati niekaip nebūčiau apsigynus. Kai prisimenu, košmaras. Vaikų jis nekentė. Po to įvykio dar išgyveno 2 metus, buvo "patvarkytas", vyriškumas sunaikintas smile.gif alia, pasitikėjimo jau niekada neturėjau. Miegot einant visada užsidarydavau duris. Dabar labai norėčiau kokios rainos, paprastos katytės, bet norėt galima smile.gif

uz tai kunkolus reikia sutvarkyti kai puse metu sueina, nezino tada jie is viso kas tos rujos,morciai.. auga ramus lyg belgai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 19, 20:17)
Nzn - nemyliu kaciu visai - sakau atvirai, mane erzina, kai jos glaustos, lipa ant manes - nu negaliu pakest. Kai pas mus ji buvo - nu savas gyvunas, neapykantos nebuvo - bet meile irgi neliepsnojau schmoll.gif  Bet kur benueinu i svecius, kur yra katynas - jie kazko visi jaucia pareiga ant manes miegoti ar trintis apie mane doh.gif  lotuliukas.gif

tai matyt vistiek jaucia kad esat taikus zmogus, kad nieko blogo nepadarysit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 11 19, 22:23)

tai matyt vistiek jaucia kad esat taikus zmogus, kad nieko blogo nepadarysit  biggrin.gif


nu jo, is principo as taikus labai padaras esu, kiek man gaunas - stengiuos niekam nekenkti lotuliukas.gif Bet del to nepradeda labiau nepatiti kai ant manes lipa ir savo kudlas palieka blush2.gif Ir suo man turi buti savo vietoje, bet kazkaip suniui pasakei fu, i vieta - ir tas pirdolina, nu katinas apsukes rata zek vel ant keliu sedi lotuliukas.gif kas per padaro ikyrumas doh.gif
Atsakyti