Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

Juratei zuvytes labai patinka, visada apziurineja akvariumus prekybcentriuose rolleyes.gif
Del kitokiu gyvunu tai pritariu Kriistei, kad tai ne zaisliukas. Suniukui ar katei augint, dresuot, priziuret reikia nemazai laiko, o mano visa laika pasisavina mazoji smile.gif Bet del akvariumo vis dar svarstom, gal ir neblogai butu ax.gif
Atsakyti
Kad akvariumas butu grazus - irgi rupesciu pakanka... As apskritai nebenoriu jokio gyvuno, nebent kieme, dar geriau pas kaimynus lotuliukas.gif doh.gif Rupesciu pakanka ir del vaiku rolleyes.gif . Ale turim seska, o mazoji laukia kol tas numirs, kad galetumem pirkti suniuka... O jos svajonese tas su rubeliais ir kasytem - zodziu nori gyvos leles, ir tikisi kad anas nieko neveiks - tik lauks kol bus aprengtas, susukuotas ir papuostas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 18:21)
Kad akvariumas butu grazus - irgi rupesciu pakanka... As apskritai nebenoriu jokio gyvuno, nebent kieme, dar geriau pas kaimynus lotuliukas.gif  doh.gif Rupesciu pakanka ir del vaiku rolleyes.gif . Ale turim seska, o mazoji laukia kol tas numirs, kad galetumem pirkti suniuka... O jos svajonese tas su rubeliais ir kasytem - zodziu nori gyvos leles, ir tikisi kad anas nieko neveiks - tik lauks kol bus aprengtas, susukuotas ir papuostas lotuliukas.gif

biggrin.gif juokinga Jusu mergina, laukia mamos galo, kad pasinaudotu banko kortele, ir sesko, kad galetu tureti suniuka-lele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 11 18, 18:32)
biggrin.gif juokinga Jusu mergina, laukia mamos galo, kad pasinaudotu banko kortele, ir sesko, kad galetu tureti suniuka-lele  lotuliukas.gif


nu jo - ji greit randa jos problemu sprendimo budus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 18:50)
nu jo - ji greit randa jos problemu sprendimo budus lotuliukas.gif

paskaitau apie jusu mergaite, ir visad su sypsena, faina man jinai biggrin.gif
o mes gavom ambulatorine tai eisim pasportuoti, pasimasazuoti, dar sake siltu drusku des ant paduku.zodziu iseisim biski is namu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fera82 @ 2013 11 18, 08:53)
Mes isigijom persu katina. O jis tikrai auksinis nedreskia, nekanda, jei kas nepatinka tai tik bega ir slepiasi, seip gali glostyt , niurkyt, nesiot, bet durniausiai tai kad mano sunus i ji demesio nekreipia. ziuri kaip i daikta, tarsi tai but stalas, arba kede, TV, ar kompas zymiai daugiau demesio sulaukia. verysad.gif Net prikisus arti katina buvau, su jo ranka emiau ir tarsi rodziau kad glostyt reik, o bet maniskis traukesi ir stengesi net neziuret i ji ir ranka patraukti. Nors pas mus autizmas nepatvirtinta diagnoze(tik F83), bet man per daug akivaizdziai viskas lenda verysad.gif

o pirkot turbut tikedamiesi kad vaikui draugas bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 11 18, 19:25)
paskaitau apie jusu mergaite, ir visad su sypsena, faina man jinai  biggrin.gif
o mes gavom ambulatorine tai eisim pasportuoti, pasimasazuoti, dar sake siltu drusku des ant paduku.zodziu iseisim biski is namu  smile.gif



visi jie labai faini mirksiukas.gif wub.gif

sergat kad tiek proceduru? blush2.gif
Milda irgi neaiski tokia - nzn serga cia ar ne - trecia savaite i mokykla nueina tris dienas, o treciadienio pavakary sukyla temperatura iki 38 doh.gif Nzn ar ji sirgt susiruose ar kas - bet nei koso, nei sloga, nei grekle - visai nieko - tik skundziasi kad labai skauda galva (nors gali ir neskaudet - ner kaip ilyst ir patikrint) unsure.gif Ar ji pervargsta, ar kazkas nutinka - nzn, bet jau tris savaites tas pats... aisku ketvirtadieni - penktadieni nebeleidziu i pamokas unsure.gif Buvom pas gydytoja, ji irgi neturi prie ko prikibti - daromes tyrimus, todel neleidzia jai i mokykla eiti - o ka daryti man? g.gif Man juk darbas blink.gif Tai ir ganausi dabar tarp darbu ir namu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 11 18, 17:08)
Juratei zuvytes labai patinka, visada apziurineja akvariumus prekybcentriuose  rolleyes.gif
Del kitokiu gyvunu tai pritariu Kriistei, kad tai ne zaisliukas. Suniukui ar katei augint, dresuot, priziuret reikia nemazai laiko, o mano visa laika pasisavina mazoji  smile.gif  Bet del akvariumo vis dar svarstom, gal ir neblogai butu ax.gif

Mes negalim turėti nei katės, nei šuns, maniškis alergiškas, tai nupirkom akvariumą. Džiaugsmo buvo kokią savaitę, ir tada susidomėjimas dingo. Jei pasakydavau kad pažiurėk kokios gražios žuvytės, tai atsakymas budavo: žinau. Ir viskas, tai tiek tos naudos ir tebuvo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gatana74 @ 2013 11 18, 20:16)
Mes negalim turėti nei katės, nei šuns, maniškis alergiškas, tai nupirkom akvariumą. Džiaugsmo buvo kokią savaitę, ir tada susidomėjimas dingo. Jei pasakydavau kad pažiurėk kokios gražios žuvytės, tai atsakymas budavo: žinau. Ir viskas, tai tiek tos naudos ir tebuvo. blush2.gif


o paziureti kaip jos plaukia, kaip slepiasi, kaip valgo, paciam pamaitinti, kai vaiko viena kita - irgi neidomu? blush2.gif
Atsakyti
na del tu kaciu,koks beisaukletas ir beisdreserutas gyvunas butu,nereikia pamirsti kad tai gyvunas,todel niekada negali but tikras kas ir kada gali nutikti 4u.gif

mes turim akvariuma,siaip kad labai jau didelio susidomejimo nesulaukia,bet kai buna kas savaite ar 2 vandens keitymas,tai jau abu darbininkai-pagalbininkai prisistato,bet kokia isterija gaima suvalgyti pasakymu,turbut laikas zuvytes pamaitint,aisku nevisada galima tuo pasinauduot, bet siaip ryte tik paimu maista i rankas,jau prisistato,ir poto stovi ziuri kaip tablete tirpsta,kaip zuvytes valgo ir tt,aisku jei koks naujas gyventojas tai irgi susidomejimas ir tt...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 20:00)
visi jie labai faini mirksiukas.gif  wub.gif

sergat kad tiek proceduru? blush2.gif
Milda irgi neaiski tokia - nzn serga cia ar ne - trecia savaite i mokykla nueina tris dienas, o treciadienio pavakary sukyla temperatura iki 38 doh.gif Nzn ar ji sirgt susiruose ar kas - bet nei koso, nei sloga, nei grekle - visai nieko - tik skundziasi kad labai skauda galva (nors gali ir neskaudet - ner kaip ilyst ir patikrint) unsure.gif  Ar ji pervargsta, ar kazkas nutinka - nzn, bet jau tris savaites tas pats... aisku ketvirtadieni - penktadieni nebeleidziu i pamokas unsure.gif  Buvom pas gydytoja, ji irgi neturi prie ko prikibti - daromes tyrimus, todel neleidzia jai i mokykla eiti - o ka daryti man? g.gif  Man juk darbas blink.gif Tai ir ganausi dabar tarp darbu ir namu doh.gif

na musu diagnoze kolkas f83 tai reabilitacija priklauso ir imam smile.gif pavasari po masazu ramesnis buvo, dar pasportuodavo taip nuo dusios ir vakare uzmigdavo greiciau.todel ir paprasem, metai baigiasi o mes dar neisnaudoje. logopede dar pakonsultuos, zodziu laikas nenueis veltui. orai prasti, dienos tamsios tai tik namuose sedim
Atsakyti
Mūsiškis savo laiku irgi labai akvariumo norėjo, nes brolis turi. Tai, augino 2 auksines žuvytes, iš kurių viena pasimirė, o kita pabodo ir įmetė į brolio akvariumą rolleyes.gif Dabar labai nori šuns, bet čia jau matau, vien tik užgaida. Nors ir sako, kad katino nemyli, bet katinas mūsų labai jaučia, nuolat jo kambaryje gyvena, vadinasi myli tą katiną, tu gudrauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 20:22)
o paziureti kaip jos plaukia, kaip slepiasi, kaip valgo, paciam pamaitinti, kai vaiko viena kita - irgi neidomu? blush2.gif

Bandžiau ir tai, trupalaikis susidomėjimas, o paskui viskas tas pats.
Atsakyti