Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

Maniškiui katinas netiktų vien dėl to, kad jis mėgsta labai spausti. Kentėtų katinas. Turim paprastą šunį lauke, tai ir jam kartais tenka paketėti tokius "stipresnius" pamylavimus. Bet jį nuo to saugom.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2013 11 15, 22:54)
Maniškiui katinas netiktų vien dėl to, kad jis mėgsta labai spausti. Kentėtų katinas. Turim paprastą šunį lauke, tai ir jam kartais tenka paketėti tokius "stipresnius" pamylavimus. Bet jį nuo to saugom.

Aš turiu Siamo veislės katiną, tai jo "paspausti" nelabai išeitų, nes katinai , priešingai nei šunys, nesistengia kentėti- jie kanda, dreskia, brėžia...Katinas ateina tada, kada pats nori, jo nepatampysi. ( Bent jau mano katino, tai tikrai)
Atsakyti
Mes isigijom persu katina. O jis tikrai auksinis nedreskia, nekanda, jei kas nepatinka tai tik bega ir slepiasi, seip gali glostyt , niurkyt, nesiot, bet durniausiai tai kad mano sunus i ji demesio nekreipia. ziuri kaip i daikta, tarsi tai but stalas, arba kede, TV, ar kompas zymiai daugiau demesio sulaukia. verysad.gif Net prikisus arti katina buvau, su jo ranka emiau ir tarsi rodziau kad glostyt reik, o bet maniskis traukesi ir stengesi net neziuret i ji ir ranka patraukti. Nors pas mus autizmas nepatvirtinta diagnoze(tik F83), bet man per daug akivaizdziai viskas lenda verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fera82: 18 lapkričio 2013 - 08:56
QUOTE(Atėnė V @ 2013 11 18, 09:48)
Aš turiu Siamo veislės katiną, tai jo "paspausti" nelabai išeitų, nes katinai , priešingai nei šunys, nesistengia kentėti- jie kanda, dreskia, brėžia...Katinas ateina tada, kada pats nori, jo nepatampysi. ( Bent jau mano katino, tai tikrai)


Neteisybe 4u.gif Tiesiog reikia aukleti katina mirksiukas.gif 4u.gif Bet kokios veisles 4u.gif
Atsakyti
as irgi kazkaip maniau kad katinai labiau nepriklausomos asmenybes,ir nepaniurkysi kada nori,tik abipusiu susitarimu...

namo abiems berniukams atvirtintas autizmas,bet jauciu niurkitu ta katina iki beprotybes...mes turim triusi,bet laiko lauke,tai vis nueina,paglosto,nuoda est is rankos,obuoliuka is rankos duoda,is pradziu bijojo,bet kai parodziau kad nebaisu tai labai noriai patys prie jo eina...
Atsakyti
Kad niurkytu, tai aisku, niurko. Bet, reikia ir vaika mokyti, ir kaip jau minejau, svarbiausia katina aukleti. Daug kam gal juokinga tai, taciau yra istisas mokslas, katina gali ismokyti, isaukleti ir isdresiruoti.
Musiske, kai jau nebegali kenteti urzgzia... tuo duodama zenkla, kad jau viskas, nebegaliu. O, siaip gyvena butent to vaiko kambaryje, miega jo lovoje, nors siaip, kai jis bando paimti, kiekviena karta stengiasi pabegti, nes zino, kas laukia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 18, 09:34)
Neteisybe 4u.gif Tiesiog reikia aukleti katina mirksiukas.gif  4u.gif Bet kokios veisles 4u.gif


irgi neteisybe - pirmiausia reikia mokyti vaikus - negalima gyvuno pirkti kaip zaislo - net autistukui blush2.gif
Musu kate buvo TOBULA - niekad niekam nekando, nedreske, be galo svelni. Mums vos atsisedus uzsokdavo ant keliu - zodziu jai reikejo, ji sieke musu kompanijos, kol... Mildai neuzejo siutimo priepolis (sveciuose buvo jos bendraamzis berniukas) - situacija tapo nevaldoma, kai vaikai isisautejo, isiduko, kvyke, zviege - kate ko gero neistvere to triuksmo, chaoso ir vietoje to, kad sleptusi - uzpuole ja, koja sudraske, sukandziojo nuo pat uzpakalio iki kulno, zaidzas maniau reiks siuti (iki siol like randai). Viskas ivyko taip staigiai, o kate buvo tokia isiutus, kad tryse bandem atkabinti ja nuo vaiko unsure.gif .Apskritai nerizikuociau vaikams, kurie nesupranta gyvuno, jo poreikiu - pirkti bet koki gyvuna (nu gal zuvytes, papugeles ar kazka, ko nenuniurkys) - tiek gyvuno gerovei tiek pacio vaiko saugumui ax.gif Beje baime didziule katems islikus iki siol jai - apeina ratu, o jei buna kambary ir uzsuka katinas (sveciuose pas ka) - atrodo per sienas iseis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 11 18, 14:22)
irgi neteisybe - pirmiausia reikia mokyti vaikus - negalima gyvuno pirkti kaip zaislo - net autistukui blush2.gif

Musu kate buvo TOBULA -


Ne. Klystate. Kate turi ziureti i vaika, kaip i gaujos vado jaunikli. Be abejo vaika reikia aukleti, to nepaminejau, nes kaip ir savaime aisku, ar ne rolleyes.gif O, bet, taciau parsinesus i namus gyvuna... pirmiausiai ji reikia aukleti.

Na, o aprasyta situacija, tik parodo, kad neturite jokiu ziniu apie kaciu auginima. mirksiukas.gif Kaip ir minejau, tai kaip aukleti kate, tai istisas mokslas, ir jusu situacijoje, kaltas suauges, o ne katinas ir ne vaikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 18, 13:36)
Ne. Klystate. Kate turi ziureti i vaika, kaip i gaujos vado jaunikli. Be abejo vaika reikia aukleti, to nepaminejau, nes kaip ir savaime aisku, ar ne  rolleyes.gif O, bet, taciau parsinesus i namus gyvuna... pirmiausiai ji reikia aukleti.

Na, o aprasyta situacija, tik parodo, kad neturite jokiu ziniu apie kaciu auginima.  mirksiukas.gif Kaip ir minejau, tai kaip aukleti kate, tai istisas mokslas, ir jusu situacijoje, kaltas suauges, o ne katinas ir ne vaikas  4u.gif

Kate pas mus augo senai, kai atsirado kudikis, ir ji niekad nera rodzius jokio nepasitenkinimu kudikio atzvilgiu - ir i lovele lipo miegot ir siaip daznai jau ant keliu miegodavo - vat ivykis nutiko viena diena, nei is sio, nei is to... Iki to kate niekad niekam nera absoliuciai jokios agresijos rodzius, visiems seimos nariams drauge - tad nebuvo ir ka aukleti...
Atsakyti
Tema apie katinus lotuliukas.gif O, nepagalvojot, kad kate apskritai reiktu uzdaryti nuo triuksmo ir pasaliniu vaiku? Kad ir kokia geriete ji bebutu. Kaip ir apskritai bet kuria kate, ar suni g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 11 18, 13:57)
Tema apie katinus  lotuliukas.gif O, nepagalvojot, kad kate apskritai reiktu uzdaryti nuo triuksmo ir pasaliniu vaiku? Kad ir kokia geriete ji bebutu. Kaip ir apskritai bet kuria kate, ar suni  g.gif

kamabrys kuriame mes visi buvom ir vaikai siaute - nebuvo uzdarytas - ji pilnai galejo eit ir sleptis, nedalyvaut chaose kur tik nori (ta dazniausiai ir darydavo), bet ta karta pati norejo, pati buvo, dalyvavo - o nervams uzejus - nesusivalde ir puole tvarkos daryt lotuliukas.gif

Ok, gera su jumis blevyzgot apie kates, ale darbas laukia... unsure.gif
Atsakyti
Man irgi biggrin.gif
Atsakyti