Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 31, 19:15)
Auklėtoja nerengs.

Taip, jei gražiai nesusitarsiu per tam tikrą laiką. Vėlgi, priklauso nuo situacijos. Jei išėjome pasivaikščioti ir sugalvojo šitaip griūt, tai palauksiu, jei skubame į mokyklą/darbą "terliotis" galiu tik tam tikrą laiką.
Va, jūs vis sakot reikia laiko, dirbti... bet vien dėl to,kad tavo vaikas autistas, niekas neprailgina dienos.


o jus bandet kalbet? bandet tartis ka daryt tokiu atveju? g.gif

Vadinas jusu vaikas laimi bet kuriuo atveju - jei sugebejot jam ilyst i ten, kur sviesa nesviecia - jis padarys jums malone ir paklausys, jei ne - jusu problema, ir tasykites... Jis dabar mazas (bent taip manau) - ka darysit kai jam bus 16? dar daugiau - irgi tempsit kaip maisa namo, nes neturit laiko laukti, kol pyktis ar igeidis praeis g.gif Aisku as viska cia sutirstinu, bet problema tikrai nedings, o tik augs...

Patikekit - kelios tam tikru laiku sugaistos valandos - ateity atsipirks su kaupu, ir kuo anksciau to imsites, tuo maziau problemu bus ateityje unsure.gif Zinau kad dienos neprailgina, bet kas nori - tas randa sprendimo budu - kad ir prasyti vyro, jog nuveztu didziaja, jis negali - yra aukles ar pan...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 31, 19:26)
Patikekit - kelios tam tikru laiku sugaistos valandos - ateity atsipirks su kaupu, ir kuo anksciau to imsites, tuo maziau problemu bus ateityje unsure.gif Zinau kad dienos neprailgina, bet kas nori - tas randa sprendimo budu - kad ir prasyti vyro, jog nuveztu didziaja, jis negali - yra aukles ar pan...


kas tas ir pan.?

auklės kainuoja, o man kas mokės algą jei vėluosiu į darbą valandomis, dėl to, kad "žaidžiu" su savo vaiku?

Ir vėl. Teoriškai viskas labai paprasta, bet praktiškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 31, 19:32)
kas tas ir pan.?

auklės kainuoja, o man kas mokės algą jei vėluosiu į darbą valandomis, dėl to, kad "žaidžiu" su savo vaiku?

Ir vėl. Teoriškai viskas labai paprasta, bet praktiškai  g.gif

drauge, kaimyne, mociute, teta - nzn jusu aplinkos...

bet vaikas gal gauna neigaluma blush2.gif Kodel "zaidziate" - dirbate su vaiku, auklejate ji, mokote mirksiukas.gif

Jus nesiteisinkite ir neieskokite pasiteisinimu, bus noras - atsiras ir galimybes mirksiukas.gif
Atsakyti
kriste del tu auganciu problemu tai jus visiskai teisi... pries savaite buvau tevu paramos grupeje,buvo gal 4-5 seimos,maniskiai aisku maziausiai,kiti 7-8 metu or 14-16...tiesa pasakius grizau visiskai suzlugdyta moraliskai,nes paprasciausiai issigandau to kas manes laukia...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 31, 19:11)
Palikt aukletojai nurengti - jam aiskiai pasakius - kad as tada iseinu, jei nesirengi pats... Arba kitas variantas - keltis valanda anksciau ir vezti vaika i darzeli anksciau...


taigi aš vis tiek IŠEINU. jei jis nusirengs aš nepasiliksiu, bet kuriuo atveju jis darželyje liks ir lieka.

taip, galiu palikt sėdintį rūbinėje. bet kas iš to? jis nesirengs, nes sakykim, nenorėjo i darzelį. nesugundys žaislais, vaikais, nes jis nenorėjo čia ši ryta eit.
galiausiai ateis pusryčiu metas ir auklėtoja arba prikalbės ji rengtis, arba NURENGS PATI.
tai kokia tada bus mano palikom nauda? jei vaikas vis tiek pasieks savo. jis bus nurengtas.

neįgalumo nesitvarkiau, Žiogas 6 metetis, sakykim,kad gyvenam rajone ir neturiu kas atskirai ji darželin vežtų.


apie ką ir kalbu, kad jis MOKA rengtis, tai dažnai to daryt nenori, o aukletojom, atrodo, kad jis tiesiog lepinamas, jam nuolaidžiaujama ištisai. nes didesne beda būna ne ryte/ vakare ( nors pasitaiko tokiu dienų,kad oiiii) , o tada kai jos eina i lauka, gulasi ar kelias po pietų miego.


O kas liečia tą norą, tai čia yra mano vaikas ir mano bėdos. noriu aš daug. ir sveiko vaiko norėjau.... Gi yra ir autistų mamų vienišų, auginančių po 3-4 vaikelius šeimoje. irgi dideliais norais ir mažom galimybėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 31 spalio 2013 - 21:08
Vadinas jis lanko ne TA darzeli ir ne pas TAS aukletojas...
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 31, 20:55)
O kas liečia tą norą, tai čia yra mano vaikas ir mano bėdos. noriu aš daug. ir sveiko vaiko norėjau.... Gi yra ir autistų mamų vienišų, auginančių po 3-4 vaikelius šeimoje. irgi dideliais norais ir mažom galimybėm


nesigincyju, jusu vaikas, jusu ir bedos - nieks kits ju neispres unsure.gif Yra zmoniu, kuriems visa aplinka kalta, viskas blogai - bet tai o kas daroma, kad butu nors kiek lengviau, paprasciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 31 spalio 2013 - 21:11
vaniliuke jei jis eitu i spec darzeli butu padejeja kuri ir uzsiimtu su juo kai jam nera nuotaikos. o del pinigu tai tam neigaluma ir duoda tokiem vaikam kad daznai jiems reikia pagalbos ir uz tuos pinigus galima gauti ta pagalba kurios jums reiktu.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 31, 18:05)
taip, gali ir cia buti esme, gal ji uzspaude, ar siaip savimi nepasitikintis vaikas - ir psio - prie svetimu akiu nesirengia, nes gali ka nors ne taip padaryti - aisku tai tik siaip cia fantazuoju - nes nemaciau nei vaiko, nei realios situacijos 4u.gif

na jis toks ir yra kai is jo imi primygtinai reikalauti tai jis labai pasimeta, ir jei jam iskart nesigauna tai laaabai stresuoja, o jei dar salia pamate kad kitam geriau gaunasi tai visai doh.gif
syvakara darem babytei atvirute kaledu proga ir visai neblogai gavosi biggrin.gif su zirklem sunkiai einasi, tai reiks karpyti dazniau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 10 31, 21:18)
na jis toks ir yra kai is jo imi primygtinai reikalauti tai jis labai pasimeta, ir jei jam iskart nesigauna tai laaabai stresuoja, o jei dar salia pamate kad kitam geriau gaunasi tai visai  doh.gif
syvakara darem babytei atvirute kaledu proga ir visai neblogai gavosi  biggrin.gif su zirklem sunkiai einasi, tai reiks karpyti dazniau  smile.gif

tai stiprint ji labai reikia, girtis juo, dziaugtis visiems jo pasiekimais, koks jis saunuolis, kaip gerai gaunasi ir pan... Tas nepasitikejimas - labai ziaurus dalykas... Mano dickis toks... Niekur neis, nedarys, nesiims - nors visai gerai gaunas - manau kazkas praziureta vaikysteje blush2.gif Tik dabar, gimnazijoje lanko teatro pamokas - pamazu atsigauna, nes labai nuostabi komanda suburta ju klasei ir aukletoja nereali, ir siaip kolektyvas nieko susibures thumbup.gif Mazei - kazkaip ir pati vis drasinau, skatinau ir darzelyje dideli darba aukletojos ta linkme padare - bet irgi yra baime padaryti kazka ne taip, kaip reikia - cia gal ju bruozas, kad jie nezino kaip reikia, o ismoksta tai, ir nera tikri ar tikrai gerai (velgi cia tik mano pamastymas, nes pastebejau, kad jiems labai svarbus tie padrasinimai)
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 31, 21:25)
tai stiprint ji labai reikia, girtis juo, dziaugtis visiems jo pasiekimais, koks jis saunuolis, kaip gerai gaunasi ir pan... Tas nepasitikejimas - labai ziaurus dalykas... Mano dickis toks... Niekur neis, nedarys, nesiims - nors visai gerai gaunas - manau kazkas praziureta vaikysteje blush2.gif Tik dabar, gimnazijoje lanko teatro pamokas - pamazu atsigauna, nes labai nuostabi komanda suburta ju klasei ir aukletoja nereali, ir siaip kolektyvas nieko susibures thumbup.gif Mazei - kazkaip ir pati vis drasinau, skatinau ir darzelyje dideli darba aukletojos ta linkme padare - bet irgi yra baime padaryti kazka ne taip, kaip reikia - cia gal ju bruozas, kad jie nezino kaip reikia, o ismoksta tai, ir nera tikri ar tikrai gerai (velgi cia tik mano pamastymas, nes pastebejau, kad jiems labai svarbus tie padrasinimai)

drasinam butinai, daug ka moka. tik va kai greit reikia tai kazkaip jam gaunasi kad nebesupranta ka sakom. kai viskas vyksta leciau tai atrodo susigaudo normaliai.
tiesa gal zinot kaip pripratinti prie garsu kad nebijotu? iejom siandien i topo centra ir ten kazka uzreguliavo kad muzika lb garsiai grot pradejo tai turejom skubiai dingt g.gif tas pat ir per kokias sventes kai muzika garsiai groja, negalim eit. ateinanti pavasari prades musu namo renovacija tai gi birbins gres ir pan. neisivaizduoju kur reiks detis
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 10 31, 21:37)
drasinam butinai, daug ka moka. tik va kai greit reikia tai kazkaip jam gaunasi kad nebesupranta ka sakom. kai viskas vyksta leciau tai atrodo susigaudo normaliai.
tiesa gal zinot kaip pripratinti prie garsu kad nebijotu? iejom siandien i topo centra ir ten kazka uzreguliavo kad muzika lb garsiai grot pradejo tai turejom skubiai dingt  g.gif  tas pat ir per kokias sventes kai muzika garsiai groja, negalim eit.  ateinanti pavasari prades musu namo renovacija tai gi birbins gres ir pan. neisivaizduoju kur reiks detis


Milda irgi buvo labai jautri garsams, jai jie panika sukeldavo... Bet mes daug kalbejom, is kur tas garsas, kodel jis sklinda, kam jo reikia - ir stengdavomes namie muzika pagarsinti, pazaisti triuksmingu zaidimu, vis ta triuksmo riba didindami mirksiukas.gif Be to isgirdus - kas ja neramina, mokem klausti - kas cia... Tai ja ramino. Siemet labai pergyvenau del skambucio mokykloje, nes kelis kartus esam buve pas broli, tai tragedija kas darydavos ji isgirdus doh.gif O cia bus viena, skambutis caizus... Mokytoja as perspejau kas gali buti ir ka daryti - bet problemu nebuvo, klausiau kaip skambutis - sake labai nepatinka, bet uzsidengiu ausis ir pakenciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 31, 21:53)
Milda irgi buvo labai jautri garsams, jai jie panika sukeldavo... Bet mes daug kalbejom, is kur tas garsas, kodel jis sklinda, kam jo reikia - ir stengdavomes namie muzika pagarsinti, pazaisti triuksmingu zaidimu, vis ta triuksmo riba didindami mirksiukas.gif Be to isgirdus - kas ja neramina, mokem klausti - kas cia... Tai ja ramino. Siemet labai pergyvenau del skambucio mokykloje, nes kelis kartus esam buve pas broli, tai tragedija kas darydavos ji isgirdus doh.gif  O cia bus viena, skambutis caizus... Mokytoja as perspejau kas gali buti ir ka daryti - bet problemu nebuvo, klausiau kaip skambutis - sake labai nepatinka, bet uzsidengiu ausis ir pakenciu lotuliukas.gif

pamenu kaip raset, kad Milda dulkiu siurblio garso bijodavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 31, 21:57)
pamenu kaip raset, kad Milda dulkiu siurblio garso bijodavo  smile.gif

jo, siurblys ir dabar nera didelis draugas lotuliukas.gif Bet motociklai, gaisrines, greitukes - budavo kur kas didesnis siaubas doh.gif
Atsakyti